Dzisiaj jest środa 28 lipca 2021, imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15881) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 18oC
Jutropogoda
25 / 19oC
Pojutrzepogoda
24 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Porażka Górnika Konin w ostatnim sparingu. Start l ... (0)Linia kolejowa Konin – Turek. Jest wykonawca wstęp ... (4)

Drukowanie laserowe

Drukowanie laserowe

Postautor: Gość » 21 stycznia 2011, 20:20

Witam! Czy wie ktoś gdzie można wydrukować obraz drukarką laserową na papierze kredowym w Koninie? Najlepiej w Starym.
Gość

Postautor: SEBA KOŁO » 1 lutego 2012, 00:01

Widać ktoś będzie płytki trawił? wydrukuj normalnie i idź na ksero, powinni bezproblemu odbić. Jakość troche gorsza, ale nie znacznie
SEBA KOŁO

Re: Drukowanie laserowe

Postautor: Gość » 7 lutego 2012, 19:22

Anonymous pisze:Witam! Czy wie ktoś gdzie można wydrukować obraz drukarką laserową na papierze kredowym w Koninie? Najlepiej w Starym.

Na przeciwko szkoły hutniczej, jest tam papierniczy i usługi ksero, mają niezłe maszyny, drukują laserowo.
Gość

Re: Drukowanie laserowe

Postautor: mikołajek » 15 lipca 2013, 13:20

Jak już jesteśmy w temacie drukarek to mam małe pytanie. Zastanawiam się nad zakupem nowej drukarki i pomyślałem że mi w tym pomożecie. Jaką firmę najlepiej wybrać? Wiem że bardzo dobre są drukarki które maja wbudowane czujniki optyczne, może znacie jakieś modele i jesteście w stanie mi pomóc?
mikołajek

Wróć do Elektronika