Dzisiaj jest wtorek 27 lipca 2021, imieniny: Natalii, Aureliusza, Jerzego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15927) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
23 / 21oC
Jutropogoda
25 / 18oC
Pojutrzepogoda
25 / 19oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Porażka Górnika Konin w ostatnim sparingu. Start l ... (0)Linia kolejowa Konin – Turek. Jest wykonawca wstęp ... (4)

15 Października - organizujmy protest przeciw wyzyskowi!

15 Października - organizujmy protest przeciw wyzyskowi!

Postautor: Rewolucja » 6 października 2011, 21:42

Czas walczyć o swoją wolność!
Czas zerwać kajdany stworzone z niskich pensji, długów i nędzy!


Każdy człowiek, który jest zwykłym pracownikiem , każdy który nie posiada w ręku odpowiedniej ilości pieniędzy za które najmował by pracę ludzi którzy tych pieniędzy nie mają, wie jak ciężko dziś się żyje. Istnieje propaganda dobrobytu, która poprzez gazety i stacje telewizyjne wmawia nam, że żyje się nam dostatnio, że jesteśmy wolni, ale skoro tak jest rzeczywiście to gdzie ten dostatek? Gdzie ta wolność?! W pensjach starczających jedynie na mieszkanie i żywność? W wyborach które opierają się na spotach wyborczych wykreowanych przez agencje reklamowe, których głównym zadaniem jest sprzedanie produktu za cenę manipulacji społeczeństwem?! Jesteśmy okłamywani i wykorzystywani, zmuszeni do pracy niczym maszyny, a naszą jedyną nagrodą jest możliwość przeżycia. Ciągłe długi zmuszają nas do pracy ponad siły na którą się zgadzamy bo każdy kto nie spłaci kredytu zostanie pozbawiony przez bank dorobku swojego życia. I to wszystko zgodnie z prawem! A tak naprawdę banki pożyczając pieniądze… tworzą je z powietrza! Banknot w dzisiejszych czasach niema pokrycia ani w złocie ani w srebrze, ani w żadnych inwestycjach publicznych, pieniądz jest „prawnym środkiem płatniczym” - możecie to przeczytać na każdym banknocie. Co to oznacza? Że o wartości tego banknotu świadczy jedynie zapis prawny!!! Tak, więc w momencie gdy ktoś zawiera z bankiem umowę o kredyt to jedyną rzeczą, która w tej umowie ma realną wartość jest dom kredytobiorcy, który został wpisany pod zastaw i który bank przejmie i zlicytuje gdy kredytobiorca nie odda długu. Pieniądze które pożycza bank są stworzone z powietrza! Banki i korporacje zarabiają krocie, podczas gdy wpędzone w długi społeczeństwo ledwo wiąże koniec z końcem pracując niewolniczo na zbrodniarzy w garniturach. Koniec tego! Nie pozwólmy się okradać. Nadszedł czas by głośno i wyraźnie wykrzyczeć: NIE!

Protesty na całym świecie, ruch 15 października

Dziesiątego października, grupa anonymouse zapowiedziała atak hackerski na system komputerowy największej giełdy na świecie – Wall Street. Ponadto protest przed budynkiem giełdy trwa już od dłuższego czasu i planowane jest jego nasilenie. Do akcji przeciw obywatelom zostało zaangażowane FBI! W Hiszpanii gdzie zadłużenie publiczne stało się tak ogromne iż jest już praktycznie niemożliwe do spłacenia od maja organizowane są protesty przeciwko obecnemu systemowi ekonomicznemu, podobne protesty trwają w Grecji, Włoszech, USA i wciąż wybuchają kolejne, świat wstrzymuje oddech przed… 15 Października.

Czas walczyć o wolność i godne życie!

Piętnastego października na całym świecie odbędą się zorganizowane protesty przeciwko rządzącym elitom. Na tej stronie możecie zobaczyć mapkę gdzie czerwonymi kropkami zaznaczone są miejsca na całym świecie gdzie już zaplanowano protesty:

h t t p : / / map . 1 5 o c t o b e r . n e t / (Usuń spacje)

Jak widzicie do walki o wolność i godne warunki życia ruszają ludzie na całym świecie. Widać także, że jedynym miejscem w Polsce gdzie do tej pory zaplanowane zostały protesty jest Warszawa. Bardzo ważne jest aby wesprzeć te akcje, może tym razem nie uda nam się wygrać z bandytami w garniturach, ale to będzie dla nich wyraźny znak, że społeczeństwo nie chce być już więcej manipulowane i wykorzystywane! Zorganizujmy taki sam protest w naszym mieście – Koninie, gdzie bieda i złe warunki życia, szczególnie dają się we znaki wielu ludziom. Kto chętny na udział w proteście? Musimy łączyć siły we wspólnej sprawie!!!
Rewolucja
 

Wróć do Elektronika

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość