Dzisiaj jest niedziela 25 lipca 2021, imieniny: Krzysztofa, Walentyny, Jakuba WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15842) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (77) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
25 / 19oC
Jutropogoda
25 / 19oC
Pojutrzepogoda
25 / 19oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Ślesin. Podwodny dron pomógł znaleźć ciało zaginio ... (0)Ogólnopolskie Spotkania Trzeźwościowe po rocznej p ... (2)

Radio lampowe

Radio lampowe

Postautor: Meersburg7 » 24 lutego 2012, 17:54

Witam orientuje się ktoś w temaci starych radyjek lampowych? Mianowicie potrzebuję kondesator 0,025uF 500V no a oczywiście nigdzie nie ma, mam pytanie jakim innym kond. mogę go zastąpić? z tego co wiem może być na 600V , za pomoc z góry dziękuje.
Meersburg7

Re: Radio lampowe

Postautor: kazimierz.j » 22 lipca 2013, 23:12

Polecam i mimo to że mnie trochę kosztowało to właśnie Pan Dziubczyński odrestaurował i przywrócił do dawnej świetności przedwojenne radio mojego dziadka. Radio wygląda jak nowe i bardzo dobrze gra. Rocznik 1934
kazimierz.j

Postautor: Mirek.S » 28 lipca 2013, 21:24

właśnie odebrałem radyjko od tego Gościa i nie żałuje wygląda super i gra (pamiątka po Dziadku z przed wojny) - POLECAM
Mirek.S

Postautor: ArkadiuszJ » 9 sierpnia 2013, 10:24

Mirek.S pisze:właśnie odebrałem radyjko od tego Gościa i nie żałuje wygląda super i gra (pamiątka po Dziadku z przed wojny) - POLECAM

również polecam i nie żałuje , żę ten Pan mi naprawiał. I dobrze , że wcześniej wszedłem na forum bo najbliżej miernik lamp miał fachowiec z Warszawy który sam rónież powiedział mi o o tym Panie
ArkadiuszJ

Postautor: pioneer » 9 października 2014, 23:15

Mam pytanie czy ten gościu od radyjek lampowych to ten sam ,o którym pisał ostatni Przegląd Koniński?
pioneer

Postautor: Gość » 22 października 2014, 10:38

Tak trafiłem właśnie trafiłem do niego po tym artykule i dzieki temu mam naprawionego pionierka lampowego którego myszy jadły ponad 40 lat. Człowiek konkretny i bardzo dobrze znający swój fach ponieważ trwało to tylko kilka dni.
Gość

Postautor: bastile » 1 kwietnia 2015, 12:50

Nawet nie wiedziałem o istnieniu czegoś takiego jak radio lampowe :)
bastile
Nowy

Wróć do Elektronika