Dzisiaj jest środa 28 lipca 2021, imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15881) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 18oC
Jutropogoda
25 / 19oC
Pojutrzepogoda
24 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Porażka Górnika Konin w ostatnim sparingu. Start l ... (0)Linia kolejowa Konin – Turek. Jest wykonawca wstęp ... (4)

Pomocy! Telewizja w domku letniskowym.

Pomocy! Telewizja w domku letniskowym.

Postautor: GOŚC » 22 grudnia 2012, 09:14

Potrzebuje pomocy.Mam domek letniskowy nad jeziorem,chciałbym odbierać w nim telewizje ale nie mogę ponieważ domek znajduje się w lesie i jest słaby zasięg sygnału cyfrowego-(odbiór mozajka),czy orientuje się ktoś jak można podłączyć telewizje w inny sposób?-Satelita też nie odbiera. Może przez internet ? Bo jest tam nadajnik telef.Pozdrawiam
GOŚC

Re: Pomocy! Telewizja w domku letniskowym.

Postautor: Gość » 23 grudnia 2012, 08:14

Daj antenę naziemną cyfrową z zasilaczem, tzw aktywwną ze wzmacniaczem. Do tego daj ja na wyższym maszcie.
Gość

Postautor: aniulka527 » 24 stycznia 2013, 10:40

Zgadzam się z przedmówcą. Najlepiej dobra antena ze wzmacniaczem na wysokim maszcie.

http://www.youkids.pl
aniulka527
Nowy

Postautor: Gość » 14 lutego 2013, 23:05

Pewnie w Skorzęcinie? Też miałem ten problem, nic nie działało. Polecono mi gościa, który przywiózł odpowiednią antene i miał dośc profesjonalny sprzet do pomiarów, zrobił mi na 3 tunerki i smiga aż miło. Było to rok temu bo na Euro 2012 chciałem mieć telewizje w domku.
Gość

Wróć do Elektronika