Dzisiaj jest środa 21 kwietnia 2021, imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17815) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 6oC
Jutropogoda
7 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zostało ostatnie miejsce. Matuszak jedzie na kwali ... (0)Konin. Trwa budowa ścieżki pieszo-rowerowej na ul. ... (2)

Internet - Żychlin (Niewywiązanie się z umowy)

Internet - Żychlin (Niewywiązanie się z umowy)

Postautor: killerek132 » 15 stycznia 2013, 18:52

Witam posiadam internet radiowy z Teamu, nadajnik mają na sklepie Vea-Market prędkość internetu to 2,5mb i często transfer pobierania trzyma się koło 350kb/s ale ostatnio zaczęło się coś psuć i przy pomiarach na speedtest mam po 0,35mb i ping ponda 500ms co bardzo mi przeszkadza ponieważ siedzę na WOT który jest strasznie czuły na takie zmiany więc często robią się lagi i ping skacze do 999.
Chciał bym zrezygnować z owego dostawcy jeżeli sytuacja się nie zmieni i mam 2 pytania.

1. W umowie mam napisane że mogę zrezygnować w każdej chwili z 3-miesięcznym wypowiedzeniem (ale) jeżeli dostawca nie wywiązuje się z umowy i nie dostarcza mi danej szybkości internetu jaką mam w umowie to czy okres tego wypowiedzenia obowiązuje czy mam prawo do rezygnacji natychmiastowej (w końcu nie spełnia wymagań zawartych w umowie) ?

2. Czy ktoś zna dobrego dostawcę internetu radiowego który obejmuje zasięgiem Żychlin (dokładnie osiedle Słoneczne) ?

Dziękuję za odpowiedź i pomoc.
killerek132
Nowy

Re: Internet - Żychlin (Niewywiązanie się z umowy)

Postautor: m123 » 22 lutego 2013, 17:08

weź z komputersata na żychlinie zapier..... a prędkość jaką chcesz nowej generacji nadajniki mają.pozd
m123

Postautor: Gość » 4 kwietnia 2013, 23:02

daj sobie spokój z Teamem a już dawno zrezygnowałem ponieważ miałem ten sam problem
Gość

Postautor: m261 » 28 lipca 2013, 15:20

Zgadzam się, z komputersatem nie ma żadnego problemu a team to jeden wielki szajs
m261

Postautor: yasna_krasna » 5 sierpnia 2013, 19:03

Witajcie! Kto właśnie potrzebuje komputera stacjonarnego na gry i rozrywkę? Są dobre oferty, ostetnio dzięki temy serwisowie kupiłam monitor. Polecam gorąco http://localmart.pl/komputery/
Pozdrawiam i zyczę miłego wieczorka!
yasna_krasna
Nowy

Wróć do Elektronika