Dzisiaj jest niedziela 20 czerwca 2021, imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16422) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 21oC
Jutropogoda
28 / 20oC
Pojutrzepogoda
27 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin Cup 2021. Potrójna wygrana Agaty Dahlke-Burd ... (0)Akademia Przedsiębiorczości w I LO. Otworzą sklep ... (0)

Monitoring GPS

Monitoring GPS

Postautor: Sadymal » 25 lipca 2013, 13:39

Jaki monitoring jesteście w stanie mi polecić do mojej małej floty aut?
Sadymal

Re: Monitoring GPS

Postautor: Mirka198666 » 13 listopada 2016, 18:23

Sprawdź sobie na stornie Ferguson, mają tam sporo innowacyjnych rozwiązań typu SmartHome z czujnikami ruchu, kamerami itp , wszystko połączone w jedną całość z powiadomieniami na telefon. Myślę że tam na pewno coś znajdziesz .
Mirka198666

Postautor: Daniel333 » 4 grudnia 2016, 23:46

W firmie w której pracuję korzystają z usług Konsalnet, każde z aut posiada monitoring GPS, dzięki czemu kontrolują każdy nasz ruch :P Choć przynajmniej złodziejaszków można wyhaczyć :)
Daniel333

Postautor: Grzybson » 2 stycznia 2017, 18:13

Paweł_P pisze:Ja polecam monitoring, który mamy w naszej firmie Abonament od 16 zł, wszystkie funkcje dodatkowe możesz wybrać samemu, nie dostajesz pakietu usług, z których korzystasz np. tylko z dwóch. Sam sobie konfigurujesz monitoring, masz tylko to, co chcesz. I co ważne, umowa jest bezterminowa, czyli nie musisz się wiązać z firmą na lata, tylko rezygnujesz, kiedy chcesz. Polecam :)

WowW ;o Niesamowicie niska cena. Może jak będę mniej leniwy i zechcę przyoszczędzić to pomyślę o ich ofercie :D Póki co jestem zadowolony, że firma ochroniarska wykonuje za mnie robotę i nie muszę non stop patrzeć się w ekran, gdy jestem poza domem ;] A trzeba przyznać, że Konsalnet daje mi ejszcze dodatkowo monitoring gps, co właściwie w cenie nie wychodzi źle, a mam sporo wygów z tą usługą związanych.
Grzybson

Postautor: Pawel_P » 3 stycznia 2017, 15:55

Polecam, ja mam porównanie z innymi monitoringami i ten jest jednak najtańszy i najbardziej przyjazny użytkownikowi :)
Pawel_P
Nowy

Postautor: Kasiakakaka » 2 lutego 2017, 07:31

Pawel_P pisze:Polecam, ja mam porównanie z innymi monitoringami i ten jest jednak najtańszy i najbardziej przyjazny użytkownikowi :)

Który jest najtańszy? I sam zakładałeś? Czy chodzi o tą firmę ochroniarską, Kosnalnet?
Szczerze to obawiam się, że owy monitoring pojazdów, założone z jakieś firmy zewznętrznej do włąsnego kontrolowania zupełnie się nie zda. Ktoś próbował, ktoś coś wie?
Kasiakakaka

Postautor: Pawel_P » 2 lutego 2017, 15:03

Mieliśmy do czynienia z tymi ochroniarskimi, nie polecam.
Najlepsze są te, które samemu się właśnie kontroluje, jak np. ikol, bo sobie wszystko dostosowujesz pod siebie i masz rękę na pulsie.
Instalowali mi to w ikol, u nich w firmie, mają porządnych fachowców. Jak ktoś chce i się zna, to może sam założyć takie lokalizatory, podobno mechanik spokojnie ogarnie temat.
Pawel_P
Nowy

Postautor: Piotrosz » 3 marca 2017, 05:40

Kasiakakaka pisze:
Pawel_P pisze:Polecam, ja mam porównanie z innymi monitoringami i ten jest jednak najtańszy i najbardziej przyjazny użytkownikowi :)

Który jest najtańszy? I sam zakładałeś? Czy chodzi o tą firmę ochroniarską, Kosnalnet?
Szczerze to obawiam się, że owy monitoring pojazdów, założone z jakieś firmy zewznętrznej do włąsnego kontrolowania zupełnie się nie zda. Ktoś próbował, ktoś coś wie?

U mnie w firmie korzystamy z usługi dot pieniędzy konsalnetu, czyli przeliczanie pieniędzy, ich ochrona oraz transport. Prócz tego, że ochroniarze gburowaci to nie mamy z nimi problemów
Piotrosz

Postautor: Pawel_P » 4 kwietnia 2017, 14:40

U nas są osoby od zarządzania flotą i trzymania ręki na monitoringu. Generują raporty z systemu i sami wszystko dzięki temu liczą. Ale trzeba mieć właśnie dobry monitoring z ogarniętymi opcjami.
Pawel_P
Nowy

Postautor: Infernus » 4 lipca 2017, 16:50

Dlatego do monitorowania flotydobrze mieć wykupiony pełny pakiet zabezpieczeń. Dobrą ofertę w tej kwestii ma Konsalnet, który daje np kompleksowe monitorowanie motocykli, zabezpieczenia, pomoc itp. Dobrze korzystać z firm, które mają dostatecznie środków, aby to realizować.
Infernus

Postautor: Lindemann » 6 listopada 2017, 11:28

Monitoring floty to świetna spraway gdy widzisz na bieżąco za pomocą lokalizacji gps, gdzie są auta firmowe w danym momencie i możesz zaplanować kolejny załadunek godzinowo ;]] A lokalizacja samochodu gps prócz korzyści dla firm to reównież oczywiście genialne zabezpiecznie. Sami korzystami zusług Konsalnetu i to się zdecydowanie sprawdza https://gps.konsalnet.pl/uslugi/ochrona-pojazdow/
Lindemann

Wróć do Elektronika