Dzisiaj jest czwartek 29 lipca 2021, imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15028) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 16oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
24 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry. Zobacz najnowszy odcinek (0)ZE PAK otrzyma dofinansowanie na budowę instalacji ... (0)

drukarka etykiet -dobry wybór?

drukarka etykiet -dobry wybór?

Postautor: tomekatomek » 14 października 2013, 10:59

witam, chciałem zorientować się, czy ktoś z Was posiada drukarkę termiczną w pracy? Chodzi mi o taką, która drukuje kody kreskowe na etykietach. Muszę kupić taką drukarkę, wiele dobrego słyszałem o firmie Zebra ale szukam jeszcze innych opcji żeby mieć większy wybór. Ktoś coś może powiedzieć o drukarkach tej firmy? http://sklep.smartmedia.com.pl/p/37/258 ... ykiet.html bo ta wygląda naprawdę sensownie i jest dużo tańsza, ale niestety nie znalazłem za wiele opinii odnośnie tych drukarek.
dzięki wielkie za pomoc
tomekatomek
Nowy

Re: drukarka etykiet -dobry wybór?

Postautor: sprytny tomek » 27 lutego 2015, 15:11

Witam,

Opinie mam kiepską, szczególnie że to tylko reklama sklepu :-D, która w necie się przewija. Kiepska reklama.

Dobra drukarka etykiet to Seiko SLP 620, Dymo - gdyby naprawdę cie to interesowalo. SLP tansze i tak samo dobre, choc mniej popularne. Dymo znane, dobre, ale droższe.

link do opisu: http://sklep.compart.pl/product-pol-355 ... -USB-.html , może jeszcze gdzies masz lepiej opisane.
sprytny tomek

Re: drukarka etykiet -dobry wybór?

Postautor: durti » 9 marca 2015, 12:08

Ja raczej po prostu zamawiam takie rzeczy i nie chce mi się kupować do tego sprzętu.
durti
Początkujący

Wróć do Elektronika