Dzisiaj jest czwartek 6 maja 2021, imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16683) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 3oC
Jutropogoda
6 / 4oC
Pojutrzepogoda
10 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Szum wody na skwerze. Fontanna z koniem włączona p ... (2)Konin. Potrącenie pieszego na pasach. Wypadek na P ... (5)

Prezent dla męża

Re: Prezent dla męża

Postautor: Katarzynag8 » 15 sierpnia 2014, 11:40

z łatwością znajdziesz coś w sklepach internetowych - początkowo nie miałam zaufania do tego typu zakupów, ale odkąd wybrałam usługę
Katarzynag8
Nowy

Postautor: bernard.szymczak » 7 października 2014, 11:58

no golarka zawsze się przyda dla faceta
bernard.szymczak
Nowy

Postautor: annaluiza » 29 listopada 2014, 13:03

tylko że ipad jest trochę drogi, nie oszukujmy się... golarka będzie najlepszym prezentem, jeśli Twój mąż takiej nie posiada :) możesz jeszcze napisać więcej o nim, byłoby łatwiej coś wymyślić... ma jakieś hobby, zainteresowania?
annaluiza
Nowy

Postautor: bastile » 1 kwietnia 2015, 12:48

Facet ucieszy się z każdego elektronicznego gadżetu ;)
bastile
Nowy

Postautor: pukit » 26 kwietnia 2015, 20:56

Fajny prezent:) sam od żony bym chciał to dostać..Chociaż..Jak tak szczerze mam powiedzieć to wolałbym takie coś aby dostać od żony jakiś prezent na noc może coś takiego aby ona się odpowiednio ubrała w jakiś strój nocny i tak jakoś była bardzo skompo ubrana.
pukit
Nowy

Postautor: Mężażona » 2 maja 2015, 20:54

Ja swojemu chcę tablet kupić ;) uwielbia takie rzeczy a stary mu sie zepsuł. Szukam w internecie i znalazłam świetne na electro.pl. Myślę, że jak dostanie na urodziny taki prezent to będzie zadowolony
Mężażona

Postautor: księgowa45 » 28 czerwca 2015, 22:36

ja kupuje mężulowi golarkę w tym roku na urodziny, z takim trymerem bo się uparł że będzie wyglądał jak hulk hogan wiec musi ją podcinać i nadawać jej jakiś wygląd, kupuje na avans.pl bo tam ciekawe są rzeczy, myślę że powinien być zadowolony z prezentu ewentualnie dorzucę jakieś skarpetki ;p
księgowa45

Postautor: martA09 » 25 sierpnia 2016, 14:51

Ja swojemu przyszłemu mężowi kupuję różnego typu albumy (motoryzacyjne, filmowe i podróżnicze), oprócz tego kosmetyki i perfumy, ale to już bardzo rzadko. Od czasu do czasu w ramach prezentu dostaje też ode mnie takie zaproszenia/vouchery na różne wydarzenia - koncerty, imprezy sportowe, warsztaty itp. Dużo lepiej się sprawdzają niż jakieś drobiazgi, które można postawić na półce, a po kilku miesiącach zagrzebać na dnie szafy
martA09
Nowy

Postautor: inka7 » 25 lutego 2017, 16:09

ja zdecydowałam się na kupno smartwatcha dla męża, znalazłam całkiem fajny w teletorium i mąż jest z niego bardzo zadowolony:)
inka7

Postautor: trzyce » 27 maja 2017, 18:24

Jaki smatwatch wybrałaś? Też się teraz rozglądam za smart-zegarkiem, ale dla siebie, szukam czegoś co nie przytłoczy ceną, a będzie funkcjonalne i będzie inwestycją na dłużej.
trzyce
Nowy

Postautor: atp » 7 czerwca 2017, 13:00

Sprawdź na Aliexpress - spoko smartwatche w spoko cenach ;) Np. http://s.click.aliexpress.com/e/ieaQNfI
Projektujemy nowoczesne strony www które cieszą oko i są przyjazne dla portfela!
atp
Nowy

Postautor: Allota » 24 sierpnia 2017, 10:59

Moja mama ostatnio na rocznicę podarowała ojcu taki smartwatch https://www.al.to/p/323512-smartwatch-samsung-gear-s3-sm-r760-frontier.html
Ojciec był zachwycony, zwłaszcza ilością funkcji :D pierwszy w ruch poszedł pulsometr, nie spodziewałam się że tak może cieszyć.Ale generalnie muszę przyznać, ze bardzo dobrze widać na nim wszystko i jest bardzo stylowy. Pasuje do każdego ubioru więc ojciec się z nim nie rozstaje :)
Allota
Nowy

Wróć do Elektronika