WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

przełącz na widok klasyczny
Odpowiedz

Pomoc w wyborze sprzętu

3 grudnia 2014, 10:43

Witam,
Jeśli nosisz się z zakupem nowego telefonu ale jednocześnie nie masz czasu na przeglądnie dziesiątek ofert oraz doszukiwania się wad i zalet poszczególnych modeli, lub po prostu się na tym nie znasz i nie wiesz co jest czym, to napisz do mnie, chętnie pomogę zawęzić pole poszukiwań. Mogę też pomóc podjąć decyzję wyboru między konkretnymi modelami, lub opowiedzieć o nich na podstawie własnego doświadczenia i informacji z sieci (np. o typowych przypadłościach, których nie da się dostrzec w modelach przy oglądaniu w sklepie).

epickapomoc@gmail.com

Re: Pomoc w wyborze sprzętu

9 marca 2015, 12:07

Nie wygłupiaj się. To jedna wielka ściema. Wejdź sobie na jakiś serwis aukcyjny i zobacz, ile osób chce to sprzedać.

Re: Pomoc w wyborze sprzętu

1 kwietnia 2015, 12:49

Ja też uważam, że na takie dolegliwości to mogą pomóc tylko leki albo masaże

Re: Pomoc w wyborze sprzętu

30 stycznia 2017, 17:40

Jeśli chcę kupić telefon to zaglądam na stronę http://www.zmianaobudowy.pl
Tam dowiem się jak wymienić dany model, jaki model jest ciekawy itd. Wiele pożytecznych rzeczy. Kupiłam już niejeden model z tą stroną i chętnie kupię kolejny jeśli zajdzie taka potrzeba!

Re: Pomoc w wyborze sprzętu

9 lutego 2017, 14:31

Każdy potrzeby i wymagania co do telefonu ma inne, niech lepiej sam dopasuje telefon do siebie bo potem będzie mógł mieć pretensje tylko do siebie.

Re: Pomoc w wyborze sprzętu

10 lutego 2017, 13:22

Pierwsze co w takich sytuacjach to zaglądam na allegro a potem na telepolis.

Re: Pomoc w wyborze sprzętu

20 kwietnia 2018, 23:55

Wybierając telefon, należy określić, które funkcje oprócz połączeń będą nadal wykonywane. Wybierając smartfon, należy zwrócić uwagę na procesor i rodzaj ekranu. To, jak on będzie działał, zależy od nich. Zaczynając od nich, tylko wtedy możesz wybrać oprogramowanie, sprzęt do smartfona i obsługiwane funkcje. Jednak specjaliści https://pl.personalmoneyservice.com/ zauważają, że wskaźniki te zmieniają się codziennie, ulepszane są nowe modele. Dlatego przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą. To jest najlepszy doradca przy wyborze telefonu, jeśli chcesz wybrać najlepszy. Nie krępuj się skontaktować z doradcami i podpytać wszystko, co Ciebie ciekawi.
Odpowiedz