Dzisiaj jest wtorek 9 marca 2021, imieniny: Franciszki, Katarzyny, Marcisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17502) SPORT FORUM FIRMY (5587) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-3 / -3oC
Jutropogoda
3 / -2oC
Pojutrzepogoda
2 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Mistrzostwa Wielkopolski w Boksie. Czternaście med ... (0)Wiosna a sprawa odżywiania - „Czwartkowe spotkania ... (3)

sklepy z tapetami - online czy stacjonarne?

sklepy z tapetami - online czy stacjonarne?

Postautor: TajuanaTv91 » 7 maja 2015, 09:52

Hejka, piszę w dziale elektronika, bo wydaje mi się to najbardziej pokrewna dziedzina z remontami:-) chodzi mi o sklepy z tapetami, o wybór sklepu, w którym mogłabym szybko i w miarę bezinwazyjnie kupić tapetę do salonu. Kocham starodawne klimaty i nie znoszę malowanych ścian, więc w salonie będę miała tapetę! Tylko u mnie w mieście jest jeden sklep, ze słabym wyborem i musiałabym się wybrać poza miasto do jakiegoś centrum, a auta nie mam... Może inetrnetowo coś się uda? Jak to wygląda? Wybieram, zamawiam i przychodzi kurierem?
TajuanaTv91
Nowy

Re: sklepy z tapetami - online czy stacjonarne?

Postautor: EcoRuth76 » 8 maja 2015, 10:07

Wyszukaj sobie sklep w internecie, jest bardzo dużo ofert i bardzo ciekawych. Trudno radzić nie znając twojego gustu. Trzeba znaleźć sklep, który będzie miał takie tapety jakie ci się podobają. Wszystkie firmy z neta realizują dostawy kurierem, można płacić z góry albo przy odbiorze, twoja wola. Teraz są tak piękne tapety, że najtrudniej zdecydować którą kupić.
EcoRuth76
Nowy

Postautor: SzczepanWawa92 » 8 maja 2015, 15:39

Hej, wybór tapety w sklepie internetowym to sama przyjemność. Wystarczy wejść na stronę wybranego sklepu, obejrzeć tapety, które mają w ofercie. Czasem wzory i kolory potrafią być naprawdę zachwycające. I zamawiasz to co spodobało się Tobie najbardziej. Potem albo od razu opłacasz zamówienie, albo wybierasz opcję za pobraniem. Powodzenia.
SzczepanWawa92
Nowy

Postautor: Edytta » 9 maja 2015, 22:42

W ostatnim czasie także miałam przygody z nową aranżacją mieszkania. W mieszkaniu ściany były malowane na jasne kolory, trochę mi już się znudziła jasność wszędzie dlatego postanowiłam zainwestować w ciemniejsze, ozdobne tapety. Tu bym polecała Ci właśnie tapety, nie są kosztowne, a ich wygląd od razu zmienia całe mieszkanie. Jeśli chwilę poszukasz to na pewno znajdziesz interesujący Cię wzór w sklepach internetowych.
Pozdrawiam
Edytta
Nowy

Postautor: Merinda » 17 maja 2015, 15:05

Uważam także, że tapety można kupić w internecie. Trzeba tylko wybrać dobry sklep żeby w razie problemów można było zwrócić towar. Poza tym w sklepach internetowych jest bardzo duży wybór, że czasem trudno się zdecydować. Inna rzecz, że jest też o wiele taniej
Merinda
Nowy

Wróć do Elektronika