Dzisiaj jest czwartek 6 maja 2021, imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16693) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 3oC
Jutropogoda
6 / 4oC
Pojutrzepogoda
10 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Szum wody na skwerze. Fontanna z koniem włączona p ... (2)Konin. Potrącenie pieszego na pasach. Wypadek na P ... (6)

Profesjonalna strona internetowa

Profesjonalna strona internetowa

Postautor: Grzesiek38 » 5 stycznia 2016, 20:18

wlasnie otwieram firmę i zależy mi na utworzeniu dobrej strony internetowej która będzie też przyciagac klientow swoim wygladem znacie jakies dobre programy do tworzenia czegos takiego? a moze lepiej postawic na firmę która zrobi to za mnie?
Grzesiek38

Re: Profesjonalna strona internetowa

Postautor: łoooki » 6 stycznia 2016, 11:27

ja bym jednak wolała zaufac specjalistom raz że pewnie maja rozeznanie na rynku jakie strony sa teraz modne czy jak to tam nazwać a dwa że myślę że jak zaczniesz to robić sam to Ci zajmie dwa razy dłużej :D komputromania jest bardzo dobra wiem że robią też właśnie strony a ja np. u nich zawsze sprzet naprawiam
łoooki

Re: Profesjonalna strona internetowa

Postautor: darek124 » 8 sierpnia 2017, 14:12

jeśli szukasz kogoś kto wykona Ci dobrze stronę to wejdź tu http://seoklik.pl ale nie licz na tanią usługę typu 400-500 zł za stronę :)
darek124

Wróć do Elektronika