Dzisiaj jest wtorek 9 marca 2021, imieniny: Franciszki, Katarzyny, Marcisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17501) SPORT FORUM FIRMY (5587) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-3 / -3oC
Jutropogoda
3 / -2oC
Pojutrzepogoda
2 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Mistrzostwa Wielkopolski w Boksie. Czternaście med ... (0)Wiosna a sprawa odżywiania - „Czwartkowe spotkania ... (3)

Panele foto

Panele foto

Postautor: Tadeusz74 » 22 czerwca 2018, 17:52

Cześć,

czy ktoś z Was ma i zna się trochę na panelach fotowoltanicznych? Robię zakupy ostatnio do domu - zwykłe rzeczy typu oświetlenie itp. i zauważyłem, że panele fotowoltaniczne i cały osprzęt z nimi związany mocno potaniał od czasu kiedy ostatni raz sprawdzałem (pewnie z kilka lat temu) - https://www.eltrox.pl/automatyka-domowa/energia-odnawialna/fotowoltaika/panele-fotowoltaiczne.html - nie wygląda to już tak źle ;) Czy to co jest w eltrox.pl to są normalne panele i ich cena generalnie po prostu spadała z uwagi na rozwój technologii, czy są jakieś rodzaje i te należą do jakiegoś konkretnego? Czy w okolicach Konina znajdę jakiegoś "majstra", który się na takich tematach zna i za odpowiednim wynagrodzeniem złoży mi to wszystko do kupy razem z zakupem wszystkiego w taki sposób, że dwa gwarancję na działanie całego systemu? Najlepiej z okolic, żeby w razie czego można było łatwo serwisować w razie potrzeby. Dajcie proszę znać - szukam info, ale im więcej czytam tym więcej wychodzi na to, że jest to już chyba opłacalna technologia (na przestrzeni kilkunastu lat, ale zawsze).
Tadeusz74

Re: Panele foto

Postautor: Distler » 28 czerwca 2018, 11:58

A może warto poszperać w tej kwestii w Internecie. Sądzę, że to może być bardzo dobra opcja.
Distler
Nowy

Re: Panele foto

Postautor: Lexi45 » 28 sierpnia 2018, 09:29

Nie wiem gdzie podpiąć ten temat, ale pomyślałem, że tutaj chyba będzie to pasowało, bo też chodzi o oszczędność i usprawnienie pracy. U nas, z zakładzie, potrzebujemy kurtyn chłodniczych, ale szczerze się przyznam, że nie mam pojęcia od czego zacząć przeszukiwanie internetu. Zajrzałem już tutaj http://witryny-chlodnicze.pl/ i zastanawiam się, gdzie dalej mógłbym szperać. Jakieś podpowiedzi?
Lexi45

Wróć do Elektronika