Dzisiaj jest sobota 8 maja 2021, imieniny: Stanisława, Lizy, Dezyderii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17190) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (72) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 4oC
Jutropogoda
12 / 11oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Medyk wciąż w grze o ligowe podium. Pewna wygrana ... (0)Konin. Kwiaty i znicze w 76 rocznicę zakończenia I ... (3)

Co po śmierci?

:)

Postautor: Raelianin » 3 października 2011, 17:16

Cytaty JAHWE:
"Po śmierci nie ma nic i nie będzie nic dopóki ludzka nauka nie sprawi aby było"
" Przeprowadziliśmy wszystkie możliwe badania naukowe odnośnie rzekomego życia po śmierci, za każdym razem wynik był ten sam: po śmierci już nic się nie dzieje z danym organizmem"
"Albowiem z prochu powstałeś i w proch się obrócisz"

Więcej na: WWW,RAEL,ORG
Raelianin

Re: Co po śmierci?

Postautor: Gość » 31 sierpnia 2012, 21:59

ale z was ***** skoro był początek to i koniec musi być ktoś to wszystko tchnął i ktoś tym musi sterować bóg istnieje czy ktoś wierzy czy nie
Gość

Postautor: figaro23 » 10 października 2012, 08:45

po śmierci moze wkoncu zacznie sie normalne zycie:)
figaro23
Nowy

Postautor: p_z_m » 2 kwietnia 2021, 12:55

...autentyczny temat jak wtedy tak i dzis...
Znalazl juz ktos odpowiedz, czy bedziemy sie z nim zmagac do konca swiata(ziemi).
Pieknie jest wierzyc, ze mamy niesmiertelnosc ale bawi mnie ze wa niesmiertelnosc jest wyjatkowa ,,,,dla mnie,,,, inni nie zasluguja jak ,,,,ja,,,,.
Nie jest prosta odpowiedz bo troche jest w tym prawdy, ale pojac nie moga czegokolwiek a kazdy niby upora sie z bezdechem i niemateria(jesli cos takiego istnieje).
...impuls, bodziec, realia, odwaga, bezblednosc,
p_z_m

Poprzednia

Wróć do Filozofia