Dzisiaj jest poniedziałek 30 marca 2020, imieniny: Amelii, Kwiryna, Dobromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17901) SPORT FORUM FIRMY (5467) PRACA (26) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / -1oC
Jutropogoda
4 / -2oC
Pojutrzepogoda
5 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przy jednej z konińskich parafii działa "antywirus ... (10)Konin. Prezydent wprowadza pakiet pomocy przedsięb ... (8)

FUGO

Re: FUGO

Postautor: Gość » 3 marca 2020, 20:51

No i jeb.ł.o
Gość

Postautor: hkjgy » 5 marca 2020, 17:37

ale prezesik pieknie dzis mowił!ha ha ha! Synek zamykaj bo na strach starych Fugowców co niejedno przeżyli nie weźmiesz.
hkjgy

Postautor: ttrreser » 5 marca 2020, 17:42

hkjgy pisze:ale prezesik pieknie dzis mowił!ha ha ha! Synek zamykaj bo na strach starych Fugowców co niejedno przeżyli nie weźmiesz.

stropnicy i Stolnicy tylko nie zapomnij!
ttrreser

Postautor: Gość » 6 marca 2020, 06:37

Jeszcze przyjdą z wagonami i dźwigami.Nikt im tego lepiej nie zrobi
Gość

Postautor: 6778 » 6 marca 2020, 17:41

Gość pisze:Jeszcze przyjdą z wagonami i dźwigami.Nikt im tego lepiej nie zrobi

niestety juz nie bedzie do czego!
6778

Postautor: tre » 6 marca 2020, 17:44

widział ktoś dziś stolca bolca?
tre

Postautor: Ślusarz w 3 » 6 marca 2020, 18:28

Jak widzisz tylko Ty ***.
zajmujesz się opluwaniem normalni pracownicy boją się o pracę
Ślusarz w 3

Postautor: Hh młody pracownik » 6 marca 2020, 19:48

Ludzie ogarnijcie, przestańcie sie wzajemnie opluwać na tym forum. Jacyś hanyski które uwazają się bóg wie kogo niszczą zakład ktorzy budowali nasi ojcowie i dziadkowie. Przykre ale prawdziwe....
Hh młody pracownik

Postautor: 46780 » 17 marca 2020, 06:18

Fugo to piekny przykład jak przez zarzadzanie osób ktore sie do tego nie nadaja wykańcza sie firme z takimi możliwościami i tradycja.
Mam nadzieje ze ktoś rozliczy tych panow za to co tu teraz sie wyprawia.
46780

Postautor: Gość » 17 marca 2020, 13:20

Nikt nie rozliczy bo to nie zakład państwowy.Szkoda tylko , że to KOLEJNY zakład przemysłowy w okolicach Konina i niestety nie ostatni...
Gość

Postautor: były » 26 marca 2020, 17:44

Niestety... Fugo przestało właśnie istnieć. Dramat dla pracowników, i rodzin. Złe decyzje, nieodpowiedzialni ludzi, i tak zakład z wielką historią jest przeszłością.

Gdzie są teraz ci żartownisie i wyśmiewacze Fugo?? Już nie jest do śmiechu?? Było wam źle w Fugo, to zobaczycie jak jest poza Fugo.
były

Postautor: Gizio » 28 marca 2020, 19:14

Podobno ludzie z kompleksami kupują duże białe samochody
Gizio

Postautor: Tenon » 28 marca 2020, 19:34

A co ma samochód do tego dramatu , który się właśnie odgrywa
Tenon

Postautor: Bbbbbbbbbbb » 28 marca 2020, 20:11

były pisze:Niestety... Fugo przestało właśnie istnieć. Dramat dla pracowników, i rodzin. Złe decyzje, nieodpowiedzialni ludzi, i tak zakład z wielką historią jest przeszłością.

Gdzie są teraz ci żartownisie i wyśmiewacze Fugo?? Już nie jest do śmiechu?? Było wam źle w Fugo, to zobaczycie jak jest poza Fugo.
Mi w tej firmie było źle, więc się zwolniłem i poza tą firmą jest mi o wiele lepiej. Nie tylko ta firma jest na świecie. No chyba że ktoś ma ciepłą posadkę i teraz będzie musiał iść do prawdziwej pracy, to ma krzywde
Bbbbbbbbbbb

Postautor: były » 29 marca 2020, 19:47

Bbbbbbbbbbb pisze:
były pisze:Niestety... Fugo przestało właśnie istnieć. Dramat dla pracowników, i rodzin. Złe decyzje, nieodpowiedzialni ludzi, i tak zakład z wielką historią jest przeszłością.

Mi w tej firmie było źle, więc się zwolniłem i poza tą firmą jest mi o wiele lepiej. Nie tylko ta firma jest na świecie. No chyba że ktoś ma ciepłą posadkę i teraz będzie musiał iść do prawdziwej pracy, to ma krzywde

W każdej firmie są ciepłe posadki dla kolesi, donosiciele lepsi i gorsi, przydupasy i mąciciele- tak było i będzie. Ale jest też duża ilość pracowników którzy od lat 20-30 pracują w Fugo, którzy nie znają rynku, nic innego nie robili i są wykwalifikowani na jednej maszynie. Dla nich to tragedia. Bo zmiana pracy w aktualnym czasie, w Koninie i okolicach jest prawie niemożliwa, lub za półdarmo.

Zwolniłeś się, jest ci lepiej? Gratuluję! Ale wielu z twoich kolegów z Fugo nie będzie mieć tyle szczęścia.
Firma jest do zamknięcia i nie oszukujmy się, ten zarząd mydli oczy, opowiada bajki a prezesiki mają zamknąć budę. Do czerwca będą jeszcze udawać a potem kolejne grupowe i kłódka na bramę co już jej nie ma...
były

PoprzedniaNastępna

Wróć do Praca w regionie