Dzisiaj jest czwartek 13 maja 2021, imieniny: Serwacego, Ofelii, Roberty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16431) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (75) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 13oC
Jutropogoda
18 / 11oC
Pojutrzepogoda
15 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Kibice już w weekend wrócą na t ... (0)Paprotnia. Mieszkańcy nadal będą zabiegać o sygnal ... (1)

Fugo

Re: Fugo

Postautor: Koczkodan92 » 27 lutego 2021, 12:03

LIKWIDATORKU! Zniszczyles fugo i setki ludzi! Juz sie nie wybielisz i zawsze bedziesz zwyklym POZBAWIACZEM ludzi pracy.
Zaden z ciebie prezes!
Zwyczajny nierób! wykorzystujacy ludzi.
Koczkodan92

Postautor: Miroslavo » 27 lutego 2021, 12:35

Koczkodan92 pisze:LIKWIDATORKU! Zniszczyles fugo i setki ludzi! Juz sie nie wybielisz i zawsze bedziesz zwyklym POZBAWIACZEM ludzi pracy.
Zaden z ciebie prezes!
Zwyczajny nierób! wykorzystujacy ludzi.

Gruby to niezly ściemniacz
co on robi nic siedzi i tylko wydaje polecenia
a teraz robi z siebie krola przekupuje innych stanowiskami bo nic mu nie pozostalo innego
a juz zapomnial jakim pajacem byl w zeszlym roku Jakim gburem i bezczelnym wiceprezesikiem co robil i jak
sprzeciwiles sie? to trzeba cie wywalic bo wiceprezesik tu rzadzi
a jak potraktowal wszystkich ktorzy fugo budowali i wraz z nim dorastali? przyszedl taki i mysli ze zawojuje swiat
chlop niegodny zakladu i stanowiska
Miroslavo

Postautor: MartInezBols » 27 lutego 2021, 12:56

majkel_ten wyżej pisze:
Gość pisze:Co się stało, że nie ma nowych odcinków tej jakże ujmującej telenoweli? Postraszyli was czy pogonili do roboty, że nie ma czasu pisać?

Likwidatora pogonili do roboty, bo do tej pory większosc 8godz czasu pracy, sie obijał. Telefon w łape i załatwianie prywatnych spraw.
Taki przyklad idzie z gory - zarząd wczesniej, likwidator obecnie sie obijali, to niby czemu ci na nizszym syanowisku maja robic na wyplate obiboków?

Polejcie mu!
To może stad odejdzie szybko haha
Jak tylko przyszedl bylo wiadome po co i w jakim celu, przestrzegali przed nim wszyscy - ze to okropny czlowiek, najwieksze zlo! dlatego w famurze skakali z radosci jak odchodzil.
To powinno dac mu do myslenia, ale nie dalo bo on jest zlym czlowiekiem z natury! Kazdy to wie przeciez, wszyscy o tym mowili w fugo. Wszyscy wiedzieli ze to mobbingujacy gosc! Bo jest cienki i sie wyzywa
MartInezBols

Postautor: Gość » 27 lutego 2021, 21:12

Włączyli ci internet czy zmieniłeś bramkę i ban nie działa?
Gość

Postautor: Maine » 27 lutego 2021, 22:21

Nie napewno śpi żeby wstać i o 2.27 napisac jakieś wypociny
Maine

Postautor: PracownikFugo » 27 lutego 2021, 22:34

Maine pisze:Nie napewno śpi żeby wstać i o 2.27 napisac jakieś wypociny

Gratuluje ci wspierania mobbujacych pracodawcow.
Admin powinien byc obiektywny, ale jak widac nim nie jestes.
PracownikFugo

Postautor: Maine » 27 lutego 2021, 23:04

Tak nie jestem nim i nie jestem i nie byłem pracownikiem fugo tylko śmieszy mnie twoje trolowanie nawijanie wkoło tego samego z innego nika a to jest już do porzygu...
Maine

Postautor: PracownikFugo » 27 lutego 2021, 23:18

Maine pisze:Tak nie jestem nim i nie jestem i nie byłem pracownikiem fugo tylko śmieszy mnie twoje trolowanie nawijanie wkoło tego samego z innego nika a to jest już do porzygu...

Wmawianie komuś bzdur jest chore.
Nie zamierzam tłumaczyć z tych bredni.
Czytać opinii ludzi też nie musisz.
PracownikFugo

Postautor: BenekChudy » 1 marca 2021, 19:31

co tu sie podzialo... biedne fugo.... biedni pracownicy....
jak sa czy byly takie akcje ze str tego pana to szybko zglaszac... wszedzie... naglosnic ile sie da....
BenekChudy

Postautor: FizycznyZawadiaka » 15 marca 2021, 18:22

teraz w fugo najkwieksze przyd**asy zostaly
CZOPEK SPAWALNIK KURDUPEL z utrzymania ruchu stolarki itp
wchodzili w tylek az sie patrzy to zostali bo tylko dla takich jest robota w innej firmie takie fraj**ery juz dawno byliby poskladani
sprzedali sie za pare groszy parzynskiemu
ciekawe ze jeszcze nie tak dawno byli przeciwko niemu
sprzedawczyki
FizycznyZawadiaka

Postautor: wytaczarz » 27 marca 2021, 21:42

Tej firmy już nie ma , firme kupili ludzie którzy nie wiedzą jak wygląda tokarka, i dalej nie wiedzą , i nie prędko będa wiedzieć , na produkcji pojemników na śmieci , to FUGO z portu nie wypłynie, a tu potrzeba człowieka który zna się na obróbce metali i na biznesie, dopóki nie odejdzie święta trójka , P, C, P nic tu się nie wydarzy, poza dalszymi długami i generowaniem bardzo dużych strat, firma utraciła na trwałe mozliwość kontynuowania produkcji, nikt myślący logicznie nie usiądzie do stołu z tymi trzema ludżmi, to co w tej chwili się stało w tym zakładzie jest przedłużaniem agoni, z tym towarzystwem nie ma nawet 1 % szans , a tak poza konkursem , czy ktoś wie co to jest FUGO II ?, i kto jest prezesem FUGO II , czy ktoś w ogóle może to zrozumieć , jak to możliwe, obecny pracownik konkurencyjnego Famaku i Famuru , zarządza zakładem który właśnie Famur sprzedał komuś obcemu, chyba że lekaro jest w grupie Famur , ale sprawdzałem , nie ma żadnych powiązań tych dwóch firm, bo już nic tu się nie da zrozumieć, wyobrażam sobie co teraz myślą potencjalni klienci, no widzę już kolejkę z zamówieniami, trzy zmiany wkrótce, 365 dni roku, były lata że tak było
wytaczarz

Postautor: Buahaha » 27 marca 2021, 22:30

Co Ty mówisz, czopek Cieślik zapcha produkcję, zdolniacha z niego, fachowiec i ogólnie mistrz handlu... tą firma to porażka, coś się musi tutaj kroić, jakiś przekręt. Zarządzają ludzie bez wiedzy, bez kontaktów, bez wizji. Radzę sie obudzić i szukać pracy, bo zamówień to nikt tam nie da.
Buahaha

Postautor: Wytaczarz » 28 marca 2021, 00:54

No prawilno skazał, ci dowódcy nie mają szans, szkoda takiej ładnej siapy, cos musi być na rzeczy, bo spzredanie takiej firmy śmieciarzom , to budzi podejrzenia, moze bę śmietniki produkować , ale co ja będę obrabiał
Wytaczarz

Postautor: Gośćhahah » 9 kwietnia 2021, 09:01

[quote="wytaczarz"]Tej firmy już nie ma , firme kupili ludzie którzy nie wiedzą jak wygląda tokarka, i dalej nie wiedzą , i nie prędko będa wiedzieć , na produkcji pojemników na śmieci , to FUGO z portu nie wypłynie, a tu potrzeba człowieka który zna się na obróbce metali i na biznesie, dopóki nie odejdzie święta trójka , P, C, P nic tu się nie wydarzy, poza dalszymi długami i generowaniem bardzo dużych strat, firma utraciła na trwałe mozliwość kontynuowania produkcji, nikt myślący logicznie nie usiądzie do stołu z tymi trzema ludżmi, to co w tej chwili się stało w tym zakładzie jest przedłużaniem agoni, z tym towarzystwem nie ma nawet 1 % szans , a tak poza konkursem , czy ktoś wie co to jest FUGO II ?, i kto jest prezesem FUGO II , czy ktoś w ogóle może to zrozumieć , jak to możliwe, obecny pracownik konkurencyjnego Famaku i Famuru , zarządza zakładem który właśnie Famur sprzedał komuś obcemu, chyba że lekaro jest w grupie Famur , ale sprawdzałem , nie ma żadnych powiązań tych dwóch firm, bo już nic tu się nie da zrozumieć, wyobrażam sobie co teraz myślą potencjalni klienci, no widzę już kolejkę z zamówieniami, trzy zmiany wkrótce, 365 dni roku, były lata że tak było[/quote

zlecen nie ma przeciez czopas jest taki wspanialy moze dyrektor zarzadzajacy poszuka zamowien ,haha ,sory ,ale dwa najwieksze matoly zostaly czopas i barbarzynca zarzadzajacy, ten drugi to zadnych kontaktow nie ma, tak jak i wlasciciele, fugo juz nie ma, to tylko agonia i udawanie ze cos ruszy, dopoki takie matoly dwa siedza to ruszyc moze zatwardzenie tylko. chodza juz historie na dzialach ze pan dyrektor P zamiast robic w pracy bawi sie tel. nie szuka zamowien tylko czeka i robote rzuca nam.nie lubi sie przemeczac. o fugo Ii to nic nie wiemy. ten P nie informuje ludzi co jak gdzie. rob i sie nie odzywaj. za to placa. ja sobie moge w tel posiedziec bo ja jestem dyrektorkiem zarzadzajacym.
Gośćhahah

Postautor: Monika89989 » 14 kwietnia 2021, 20:39

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Wymagam oczywiście dyskrecji. Kontakt jak i moje zdjęcia możecie zobaczyć na : http://panieonline.pl/monika

Obrazek
Monika89989

PoprzedniaNastępna

Wróć do Praca w regionie