Dzisiaj jest czwartek 13 maja 2021, imieniny: Serwacego, Ofelii, Roberty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16575) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (78) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 13oC
Jutropogoda
18 / 11oC
Pojutrzepogoda
15 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Mustang ma szansę na drugie mistrzostwo Polski. Fi ... (1)Konin. Na Warszawskiej pożar samochodu. Dym widocz ... (3)

BEST-POL - Niedawno zwalniali a teraz znów przyjmują

BEST-POL - Niedawno zwalniali a teraz znów przyjmują

Postautor: Gość » 30 stycznia 2009, 16:28

Niedawno w BEST-POL'u z trzech zmian zrobili jedną, a teraz znów ogłaszają się, że potrzebują pracowników. Jestem tylko ciekaw na jak długo zapewniają pracę - tydzień, dwa, miesiąc? a później do widzenia i znów ludzi pozostawią na lodzie. W obecnej sytuacji gospodarczej nie ma mowy o dłuższym zatrudnieniu w zakładzie produkcyjnym.
Gość

Postautor: Gość » 1 lutego 2009, 19:36

przyjmują bo zwalniają!!! Brak słów...
Gość

Postautor: zxz » 1 lutego 2009, 19:40

przyjmują jedynie "na chwilę" i za chwilkę znów będą zwalniać. ie słyszeliście nic o tym,że ta firma upada?? w biurze pracy się dowiedziałam...
zxz

zgzdzam się

Postautor: gość » 4 lutego 2009, 15:52

Zgadzam się . Jeden wielki syf.
gość

Postautor: ZOSIA » 10 lutego 2009, 08:55

Oni szukają handlowca.
ZOSIA

Postautor: Gosć » 10 lutego 2009, 13:14

ZOSIA pisze:Oni szukają handlowca.

Nie tylko szukają handlowca. Wczoraj znów pojawiło sie ogłoszenie, że przyjmą pracowników produkcyjnych...
Gosć

Re: BEST-POL - Niedawno zwalniali a teraz znów przyjmują

Postautor: Gość » 19 lutego 2009, 21:02

Gość pisze:Niedawno w BEST-POL'u z trzech zmian zrobili jedną, a teraz znów ogłaszają się, że potrzebują pracowników. Jestem tylko ciekaw na jak długo zapewniają pracę - tydzień, dwa, miesiąc? a później do widzenia i znów ludzi pozostawią na lodzie. W obecnej sytuacji gospodarczej nie ma mowy o dłuższym zatrudnieniu w zakładzie produkcyjnym.
Gość

Postautor: fajnie » 5 września 2009, 11:00

a ja wam powiem cala prawde o BEST POLU kiedys to bylo ABC w golinie ;) a wiec bylem pracownikiem ABC PLANDEKI i powiem wam ze zarabialem dobrze nie pamietam moze z jakies 3.5 roku temu pozniej firme sprzedali jednym slowem oszukali nas do dzis mi wisza spora kase w sadzie wsyzstko niby bylo rozpatrywane i do dzis pieniedzy nie dostalem bo sprawa ucichla a oni zrobili sobie nowa firme BEST POL na zakladowej i co najsmieszniejsze to maja anwet te same maszyny co w ABC a sad jest tak sprawiedliwy ze to masakra !!!!! odradzam wam tam pracowac co z tego ze na dzien dobry dostaniecie z 160o na reke jak pewnie potraktuja was tak jak MNIE i moich kolegow z bylego ABC mam na mysli ze wszystko fajnie wyglada kasa dobra praca tez ale oni sa w stanie sprzedac firme jak jest jakies niepowodzenie w ciagu paru godzin. U mnie wygladalo to tak przyszedlem z popoludniowki a rano ziomki do mnie dzwonia ze firmy nie ma 4 TIRy przyjechaly i firma sprzedana ONI ROBIA WALKI NA PRACOWNIKACH !!!!!!!!! pozdrawiam PIlarskiego i Michalskiego najwiekszych oszustow z KONINA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oczywiscie to prezesi tej firmy !!!!!!!!!!! a nasza koninska sprawiedliwosc jest do *** co z tego ze mam kwity z sadu ze tyle i tyle mi wisza jak sprawa ucichla juz tyle lat i watpie ze odzyskam swoje pieniadze a dowod jest na to wszystko bo otworzyli nowa firme o innej nazwie wiec szkoda slow na BEST POL moze ktos sie zainteresuje tym w co watpie :) pozdrawiam
fajnie

Postautor: Gość » 6 września 2009, 09:20

kto nie zna Roberta z Żeglarskiej ten nieświadomy do niego pojedzie robić, a kto go zna to nawet przez myśl mu to nie przejdzie!
Gość

Postautor: Gość » 6 września 2009, 10:42

Państwowa Inspekcja Pracy tam powinna wkroczyć albo zagonić ich do programu "UWAGA" :) po takim rozgłosie nikt tam pracować nie bedzie chciał.
Gość

Postautor: Gość » 6 września 2009, 10:43

normalka!! zwalniaja tych co dłużej pracuja za lepsze stawki a nowych przyjmuja na gorszych stawkach tak jest wszedzie
Gość

Postautor: Zbychu 1 » 22 października 2014, 18:32

Best Polek jeszcze działa czy już zbańczył ?
Zbychu 1

Re:

Postautor: Gość » 23 października 2014, 20:25

fajnie pisze:a ja wam powiem cala prawde o BEST POLU kiedys to bylo ABC w golinie ;) a wiec bylem pracownikiem ABC PLANDEKI i powiem wam ze zarabialem dobrze nie pamietam moze z jakies 3.5 roku temu pozniej firme sprzedali jednym slowem oszukali nas do dzis mi wisza spora kase w sadzie wsyzstko niby bylo rozpatrywane i do dzis pieniedzy nie dostalem bo sprawa ucichla a oni zrobili sobie nowa firme BEST POL na zakladowej i co najsmieszniejsze to maja anwet te same maszyny co w ABC a sad jest tak sprawiedliwy ze to masakra !!!!! odradzam wam tam pracowac co z tego ze na dzien dobry dostaniecie z 160o na reke jak pewnie potraktuja was tak jak MNIE i moich kolegow z bylego ABC mam na mysli ze wszystko fajnie wyglada kasa dobra praca tez ale oni sa w stanie sprzedac firme jak jest jakies niepowodzenie w ciagu paru godzin. U mnie wygladalo to tak przyszedlem z popoludniowki a rano ziomki do mnie dzwonia ze firmy nie ma 4 TIRy przyjechaly i firma sprzedana ONI ROBIA WALKI NA PRACOWNIKACH !!!!!!!!! pozdrawiam PIlarskiego i Michalskiego najwiekszych oszustow z KONINA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oczywiscie to prezesi tej firmy !!!!!!!!!!! a nasza koninska sprawiedliwosc jest do *** co z tego ze mam kwity z sadu ze tyle i tyle mi wisza jak sprawa ucichla juz tyle lat i watpie ze odzyskam swoje pieniadze a dowod jest na to wszystko bo otworzyli nowa firme o innej nazwie wiec szkoda slow na BEST POL moze ktos sie zainteresuje tym w co watpie :) pozdrawiam

Ciekawa historia może warto zainteresować nią prokuratora
Gość

Postautor: on30000 » 5 lipca 2018, 17:19

A coś już wiadomo w sprawie ABC plandeki i roberta michalskiego? już zapadł wyrok? CBŚ była w best polu w sprawie "sprzedarzy" ABC plandeki ale nie wiem co dalej sprawa w sądzie też mieli założoną a ktoś wie coś o wyrokach?
on30000

Re: Re:

Postautor: kolegaa » 15 lipca 2018, 09:48

Gość pisze:
fajnie pisze:a ja wam powiem cala prawde o BEST POLU kiedys to bylo ABC w golinie ;) a wiec bylem pracownikiem ABC PLANDEKI i powiem wam ze zarabialem dobrze nie pamietam moze z jakies 3.5 roku temu pozniej firme sprzedali jednym slowem oszukali nas do dzis mi wisza spora kase w sadzie wsyzstko niby bylo rozpatrywane i do dzis pieniedzy nie dostalem bo sprawa ucichla a oni zrobili sobie nowa firme BEST POL na zakladowej i co najsmieszniejsze to maja anwet te same maszyny co w ABC a sad jest tak sprawiedliwy ze to masakra !!!!! odradzam wam tam pracowac co z tego ze na dzien dobry dostaniecie z 160o na reke jak pewnie potraktuja was tak jak MNIE i moich kolegow z bylego ABC mam na mysli ze wszystko fajnie wyglada kasa dobra praca tez ale oni sa w stanie sprzedac firme jak jest jakies niepowodzenie w ciagu paru godzin. U mnie wygladalo to tak przyszedlem z popoludniowki a rano ziomki do mnie dzwonia ze firmy nie ma 4 TIRy przyjechaly i firma sprzedana ONI ROBIA WALKI NA PRACOWNIKACH !!!!!!!!! pozdrawiam PIlarskiego i Michalskiego najwiekszych oszustow z KONINA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oczywiscie to prezesi tej firmy !!!!!!!!!!! a nasza koninska sprawiedliwosc jest do *** co z tego ze mam kwity z sadu ze tyle i tyle mi wisza jak sprawa ucichla juz tyle lat i watpie ze odzyskam swoje pieniadze a dowod jest na to wszystko bo otworzyli nowa firme o innej nazwie wiec szkoda slow na BEST POL moze ktos sie zainteresuje tym w co watpie :) pozdrawiam

Ciekawa historia może warto zainteresować nią prokuratora

ja tez tam pracowalem i tak jak< Fajnie > piszesz dokladnie tak jest tez z popoldniowki chlopaki mi dzwonia i tak jak napisales , tez mam kwity w sadzie itp i co z tego minelo dobre pare lat i kasy nie dostalismy wiec masakra jakas bylismy nawet cala ekipa pod drzwiami michalskiego i co ***** wyszedl pogadal chwile i *** frajerzy wpierdo... powinni dostac ale to nic nie da a co najlepsze to maszyny ze starego abc i taka mamy sprawiedliwosc
kolegaa

Następna

Wróć do Praca w regionie