Dzisiaj jest piątek 18 października 2019, imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17997) SPORT FORUM FIRMY (5383) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 14oC
Jutropogoda
16 / 13oC
Pojutrzepogoda
17 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Po miesiącu przerwy Medyk wraca do Konina, by podj ... (0)Konin. Dzieci z Przedszkola nr 11 uczyły się Kolej ... (0)

Arvato Services

Postautor: zwierzaczek » 4 sierpnia 2010, 21:50

Masz rację i dlatego warto wiedzieć dokąd się idzie szukając pracę
zwierzaczek

Postautor: Posener » 16 sierpnia 2010, 11:44

Nie polecam tej firmy. Jestem z Poznania i mamy tutaj centralę arvato. Najogólniej mówiąc, to taki obozik pracy. Były nawet pogłoski, że na przerwach nie można rozmawiać w języku polskim (tam gdzie pracowali moi znajomi germaniści.
Posener

Postautor: Gość » 17 sierpnia 2010, 23:34

Posener pisze:Nie polecam tej firmy. Jestem z Poznania i mamy tutaj centralę arvato. Najogólniej mówiąc, to taki obozik pracy. Były nawet pogłoski, że na przerwach nie można rozmawiać w języku polskim (tam gdzie pracowali moi znajomi germaniści.

Na wstępie zaznaczę że mi to rybka, bo dla mnie wszystkie firmy telemarketingowe to jeden wielki szajs, ale zamiast udawać udawać wielce obeznanego poznaniaka kolego, mogłeś zwyczajnie zacytować opinie z netu, a nie ściemniać...
A zdemaskowalo cię to, że po pierwsze - centrala nie jest w Poznaniu tylko w Plewiskach.
Po drugie - ta firma przegrała w sądzie sprawę o zmuszaniu pracowników do rozmów na sali operacyjnej wyłącznie w języku niemieckim (mieli niemiecko języcznego klienta) i o ile dobrze pamiętam (wyczytane w opiniach na gowork.pl) to chodziło o ich szczeciński oddział, więc IMHO twoi "koledzy germaniści" z Poznania są wyssani z palca.
Gość

Postautor: Gość » 19 sierpnia 2010, 16:42

Centrala jest w Poznaniu w budynku Globis
pracuje w arvato od 2005 i jestem trenerem soft skillowym na jednym z większych projektów.
Trzeba znać biegle języki obce chcąc pracować w Poznaniu w Call Center.
A w Koninie będzie call center sprzedażowe.
W Plewiskach są magazyny i część logistyczna firmy.
Gość

Postautor: Gość » 9 września 2010, 22:39

tak więc ja mam wątpliwą przyjemność pracować w Arvato w Koninie i do tej pory ( a pracuję od 1 września) pracownicy tak naprawdę nie wiedzą jakie są systemy prowizyjne!! I tak naprawdę bardzo niewiele wiemy o tym ile nam za przepracowaną( czytaj przegadaną ) godzinę zapłacą.
Ale za to dziś dostaliśmy informację że parking dla naszych samochodów (dodoam że jedyny jaki jest) jest płatny uwaga 30 zł/ miesiąc- śmiech na sali!!.
Ja mam na szczęście inną ofertę pracy więc spadam z tej żenującej firemki. Pozostałym pracownikom życzę żeby firma zaczęła o nich dbać bo to w większości bardzo fajni mili ludzie. Pozdrawiam zgnębionych pracowników Arvato s. w Koninie.
Gość

Postautor: Gość » 10 września 2010, 11:18

zapewne ciągła rotacja pracowników tam będzie!
Gość

Postautor: Gość » 14 września 2010, 09:32

Witam. Ja tam pracuje, i firma jest spoko. Super ludzie, oraz przełożeni również w porządku. Szczerze mówiąc, można tu duże pieniądze zarobić, ale trzeba robić a nie myśleć czy i ile się zarobi. Tak ,ze wiara ruszajcie do ARVATO bo stabilna, porządna firma.
Gość

Postautor: były pracownik » 14 września 2010, 22:49

Anonymous pisze:Witam. Ja tam pracuje, i firma jest spoko. Super ludzie, oraz przełożeni również w porządku. Szczerze mówiąc, można tu duże pieniądze zarobić, ale trzeba robić a nie myśleć czy i ile się zarobi. Tak ,ze wiara ruszajcie do ARVATO bo stabilna, porządna firma.

taaaaa jasne albo wypowiada się któryś z naszych wspaniałych przełożonych albo musieli ci dobrze za to zapłacić. Firma okropna wytrzymałem tylko (albo aż) dwa miesiące i mimo że pracowałem w paru innych miejscach to to jest wybitnie dołujące. Począwszy od tego że płacą marne grosze a premię za sprzedaż osiągają naprawdę nieliczni ponieważ jest tak wyśrubowana że aż miło. Na wstępie nie informują o tym że za szkolenie zapłacą dopiero po 30 PRZEPRACOWANYCH DNIACH a o czym NIE ma mowy w umowie, wypłata, czyli te marne grosze wypłacana PO TERMINIE za co mogliby pewnie ponieść konsekwencje( ich szczęście że pracują tam głównie studenci którzy często nie znają sie na takich sprawach). Nikt nic nie wie stale o wszystko pretensje, przełożeni nie dość że niekompetentni bo zazwyczaj nic nie wiedzą to w dodatku BARDZO niemili i .. Naprawdę można tak bez końca. Każdemu kto nie musi szczerze radzę nie ładujcie się tam!!!!!!!!!
były pracownik

Postautor: Gość » 15 września 2010, 11:00

co do planów sprzedażowych to pani kierownik M na prezentacji szybko slajd zmieniła żeby nie było widać jak marne to są grosze..."piękny przykład" był podany na którym obrazowo widać, że pracując na 3/4 etatu i rozmawiając średnio na godzinę 46min można z premią zarobić 1900zł brutto...po odliczeniu składek netto to około 1422,31...uważam, że jest to dobra praca dla studentów gdyż im nie odciągane są składki więc zarobią nie tylko na paliwo a także na własne wydatki...to jeszcze nie wszystko gdyż, żeby pierwsza wypłata nie zraziła podniesiono stawkę o 1zł oczywiście doliczone będą godziny...co do przełożonych to nie sądzę żeby byli aż tak super... pan D ciągle z czegoś niezadowolony, słaba organizacja ale wiadomo, że to dopiero początek...uważam, że wszystko okaże się po przepracowanym pierwszym miesiącu i po pierwszym wynagrodzeniu...ale należy pamiętać, że lepsza taka praca niż bezrobocie...
Gość

Postautor: Gość » 15 września 2010, 23:53

wiecie co, wy to nawet gdybyście pracowali u samego Billa Gates'a to byście też narzekali - szkoda gadać, bo zamiast gadać to do roboty sie brać bo kasa na ulicy nie leży, tyle wam powiem - a jak się nie podoba to po zasiłek i wtedy dopiero możecie narzekać
Gość

Postautor: gazela » 16 września 2010, 21:54

Byłam dwa lata temu na rozmowie w tej firmie w Poznaniu. Wysłałam wtedy aplikację, gdyż nie do końca jasno było w niej napisane iż chodzi o telemarketing. Rozmowa była miła, ale kiedy pani spojrzała na moje CV - o dziwo była szczera- powiedziała że jest pewna że nie podejmę tej pracy gdy usłyszę o wynagrodzeniu i godzinach pracy. Sama uznała iż jest to praca raczej dla studentów którzy chcą dorobic.
gazela

Postautor: Gość » 18 września 2010, 10:51

Co najważniejsze nie płaca pieniędzy na czas... Mają problemy finansowe na projekcie Ery. Już wiadomo ze opóźnienie będzie ok 10 dni jak nie wiecej. I cop ciekawe udaja że nic nie wiedzą... Chciałam wyjasnić że zle mi policzono wypłatę zostałam wysmiana(brakowało ponad 200 zł!). naprawdę NIE POLECAM! Pracowałam już wcześniej w call center i takiej sytuacji nie miałam...
Gość

Postautor: Gość » 18 września 2010, 16:27

DUZA FIRMA A PLACI PODSTAWE 800 ZL, OBIECUJA ZLOTE GÓRY, MIESIAC ZAINTERESOWANIA TWOJA OSOBA APOZNIEJ TRAKTUJA JAK SMIECIA.. ODRADZAM
Gość

Postautor: Gość » 18 września 2010, 17:05

Ja tu pracuję, i a parę dni zmywam się, wole być bezrobotna niż tak sie poniżać
Gość

Postautor: Gość » 19 września 2010, 18:38

Też tam pracuje i normalnie jestem w szoku . Jak można iść do WC max na 5minut! Przecież to jest jakaś parodia!!! A na tyle maksymalnie koordynatorzy twierdzą że można pójść, nie dłużej. A jak dostanę obstrukcji , to co mam zrobić!!!!!!!!! Pozdrawiam
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Praca w regionie