Dzisiaj jest poniedziałek 14 października 2019, imieniny: Alana, Kaliksta, Fortunaty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18805) SPORT FORUM FIRMY (5379) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 14oC
Jutropogoda
18 / 15oC
Pojutrzepogoda
15 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przy magistracie powstaje furtka. Piesi będą mogli ... (0)Seniorska koszykówka wróciła. Wysoka porażka MKS M ... (0)

Arvato Services

Postautor: Gość » 19 września 2010, 22:34

wiecie co w tym miesiącu to sobie jaja robią z tą wypłatą. Nikogo nie informują o tym że będzie opóźniona a kiedy zadzwoniłam do pań z kadr to stw ze rozumieją sytuację ale nic nie mogą zrobic....!!!!! śmiech na sali. w umowie jest wpisane do 15!!!! a nie "BYĆ MOŻE 21!!!!" Ludzie nie dajmy się gdzieś to trzeba zgłosić tak jak błędy w rachunkach!
Gość

Postautor: Gość » 20 września 2010, 07:29

Stosowanie takich praktyk ma związek z tym, że jak zobaczysz swoją wypłatę to z miejsca złożysz wypowiedzenie. Jestem pewien, że po pierwszym przepracowanym miesiącu 1/3 zrezygnuje z pracy.
Gość

Postautor: Gość » 20 września 2010, 11:17

przeciez przed i po samym szkoleniu kilka osob juz odeszlo..nawet dobrze pracy nie zaczeli..widocznie dobrze wiedzieli jak w rzeczywistosci bedzie..ci co zostali chyba nadal sie ludza ze wszystko bedzie ok..
ciekawe ile osob zrezygnuje po wyplacie..
Gość

Postautor: Gość » 20 września 2010, 12:09

też zrezygnowałam sama jak poczytałam opinie o nich w necie
zanim podpisałam umowę i przed szkoleniem
i nie żałuję po tym co tutaj czytam

pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » 20 września 2010, 12:12

Już tam pracuje, tak jak większość pracowników czekamy do pierwszej wypłaty. Na rozmowie było że da się zarobić. Rzeczywistość jak zawsze pokazuje inaczej. Po pierwszej wypłacie dam znać:)
Gość

Postautor: Gość » 20 września 2010, 12:21

Organizacja masakra, po pierwszym dniu pracy zabrakło recordów- numerów klientów żeby dzwonić!!! a zeby cos zarobic tzreba przegadac 35 minut na godzine!!! co jest nierealne gdy na połączenie z klientem czeka się 2- 3 minuty!!!! Koordynatorzy zero wiedzy, o co by sie nie spytać to nie wiedzą!!!! pierwsza wypłata bedzie całkiem bo dojdzie za szkolenie i ta plus "1zł" za pierwszy miesiaxc pracy:) takze bedzie trzeba sobie odjąć z 200 zł od tej wypłaty i wtedy wyyjdzie ile sie naprawdę zarobi!!! a w ogole to nie jest umowa zlecenie -tylko jakas umowa cywilno - prawna. Co nie wiele ma wspólnego z Kodeksem Pracy itp. Rekrutacja bedzie ciągle tam trwać. Pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » 20 września 2010, 13:38

Anonymous pisze:Organizacja masakra, po pierwszym dniu pracy zabrakło recordów- numerów klientów żeby dzwonić!!! a zeby cos zarobic tzreba przegadac 35 minut na godzine!!! co jest nierealne gdy na połączenie z klientem czeka się 2- 3 minuty!!!! Koordynatorzy zero wiedzy, o co by sie nie spytać to nie wiedzą!!!! pierwsza wypłata bedzie całkiem bo dojdzie za szkolenie i ta plus "1zł" za pierwszy miesiaxc pracy:) takze bedzie trzeba sobie odjąć z 200 zł od tej wypłaty i wtedy wyyjdzie ile sie naprawdę zarobi!!! a w ogole to nie jest umowa zlecenie -tylko jakas umowa cywilno - prawna. Co nie wiele ma wspólnego z Kodeksem Pracy itp. Rekrutacja bedzie ciągle tam trwać. Pozdrawiam

nie wiem kidy miales /mialas to szkolenie ale od razu uprzedzam ze za szkolenie placa po 30 przepracowanych dniach dopiero czyli jesli bylo na poczatku sierpnia to pieniadze beda dopiero w pazdzierniku a poza tym radze uwazac bo oni licza na niewiedze pracownikow i tych pieniedzy nie doliczaja trzeba sie o to prisc
Gość

Postautor: Gość » 21 września 2010, 09:47

PRACA PORAŻKA, I CZY NIE WKURZA WAS JAK KTOS DO WAS DZWONI I WCISKA WAM COS NA SIŁE, TO WŁASNIE WY BEDZIECIE TYM KIMŚ ZA 800ZŁ, CIĄGŁA ROTACJA PRACOWNIKÓW.
Gość

Postautor: Gość » 21 września 2010, 17:07

Do wypowiedzi wyżej. Porażką to ty jesteś. Weź się do roboty, a nie ludzi tutaj negatywnie nastawiasz. Taki nygus za przeproszeniem jak ty, powinien już do roboty za 400zł na rękę iść. To i tak za wysoka myślę pensja by była dla Ciebie!!!!!!!!!!!
Gość

Postautor: magun » 21 września 2010, 20:30

W arvato jest strasznie! W poznaniu ludzie są zmuszani do pracowania po 10 i 12 godzin na dobę (nawet ci zatrudnieni na pół etatu). Pięciominutowe przerwy na wyjście do WC to norma. Pozostawanie w toalecie kilka sekund dłużej grozi naganą.
Zarobki marne 6zł na godzinę, ciągły stres, sfrustrowani pracownicy. Ludzie uciekają stamtąd jak tylko znajdą jakąkolwiek inną pracę. Praca w obuwiniczym w ccc czy w osiedlowym spożywczaku jest przy arvato luksusem.
Jeśli macie jakąkolwiek inną możliwość zatrudnienia to z niej skorzystajcie.
magun

Postautor: Gość » 22 września 2010, 11:01

czy to znaczy że w Poznaniu pracownicy arvato mają umowy o pracę? Bo w Koninie to zlecenie tylko, a godzinówka też nie pewna bo jak w ciągu godziny przegadasz mniej niż 35min to nic za tę godzinę nie dostaniesz więc poznańskie 6 zeta to przynajmniej pewniak. Wspomniał tu ktoś że 30 zł. za parking odciągają?- w Koninie oczywiście.
Gość

Postautor: Gość » 22 września 2010, 16:42

Tak, w Koninie oczywiście. Przecież to jest jakaż porażka ta firma! Która firma odciąga za parking. Oni powinni pokryć koszty parkingu swoich pracowników, a nie jeszcze im odciągać tak naprawdę nie wiadomo z czego. Bo szczerze mówiąc, nie którzy myślą że zarobią tu jakieś uczciwe pieniądze, ale strasznie się zdziwią przy wypłacie. Nie ma szans na zarobienie dobrych pieniędzy w tej firmie jako telemarketer Wg, A wymogi mają że hej! Chcieliby żeby najlepiej 100 procent normy wyrobić, ale jak! Skoro cały system im non stop nawala, i nie idzie w żaden sposób z tymi klientami porozmawiać, ani w żaden sposób jakiejkolwiek propozycji im przedstawić. To aż wstyd człowiekowi się robi kiedy przedstawiasz się że dzwonisz z tak stabilnej firmy, a klienci cię nie rozumieją, bo non stop awarie systemu albo jakieś kłopoty z łączem. Rozumiem jak by raz się takie problemy pojawiły, ale nie prawie non stop! Pozdrawiam.
Gość

Postautor: Gość » 22 września 2010, 16:50

Trzy tygodnie już tam pracujemy tzn w Koninie, i praktycznie nie było dnia żeby nie mieli jakiś problemów technicznych!! Przecież to jest nie do pomyślenia!! Brak słów.
Gość

Postautor: Gość » 22 września 2010, 21:35

porażka!
Gość

Postautor: Gość » 23 września 2010, 11:25

niby miało to być coś super w Koninie , wielu bezrobotnych miało tam znalźć super pracę kurcze a tak nie jest bo wielu się ucieszyło znalazłem pracę nie muszę chodzić do PUP i żebrać a jest inaczej i jak tu się nie załamać!

pani Matusiak dyrektor PUP mówiła czytałam wielu bezrobotnych znajdzie pracę i przynajmniej będą pracować i kiszka
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Praca w regionie