Dzisiaj jest poniedziałek 18 listopada 2019, imieniny: Klaudyny, Romana, Filipiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19863) SPORT FORUM FIRMY (5414) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 7oC
Jutropogoda
9 / 7oC
Pojutrzepogoda
9 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pierwszy mecz KKF Automobile Torino w Koninie. Wyg ... (1)Konin. Most im. J. Piłsudskiego został podświetlon ... (3)

Arvato Services

Postautor: Gość » 23 września 2010, 11:15

Co z tego, że jest praca jak to jest żenująca praca w tej firmie...Niedługo to będzie w arvato będzie tak jak w hurtowni książki w żychlinie...Ciągle coś nie tak, to źle, tamto źle sami nie wiedzą czego chcą i niewiadomo czego od nas oczekują, pochwalić też nie potrafią i cały czas mówią o zdrowej rywalizacji...Rzeczywiście rozmów nie raz nawet nie można przeprowadzić bo cały czas jakieś problemy techniczne...
Gość

Postautor: była pracownica » 23 września 2010, 15:39

Pracowałam w Arvato..i to była raczej mała przyjemność..
Odeszłam najszybciej jak się dało..
Jasne, że nie wszyscy odejdą..niektórzy mają predyspozycje do takiego zawodu..Ale trzeba mieć też ogromne szczęście, żeby trafić na rozmówcę co rzeczywiście byłby zainteresowany danym produktem czy usługą..I na nic przekonywanie osób, które nie są zainteresowane..Norma jest dość wysoka, ale czy do wyrobienia?
Do tego trzeba dodać zarobki..Niby można zarobić..ale..nie zawsze człowiek jest w stanie rozmawiać ileś tam minut na godzinę..Przynajmniej po 3 godzinach gardło wysiada..i wtedy po prostu się nie chce..
Co do organizacji pracy to kiepsko..No a te 30 zł za parking to już lekka przesada..
Koordynatorzy..hm..niby nie są źli, ale..czasem miałam wrażenie, że są tam zupełnie przypadkowo..
Najgorsze jest to, że (ponoć) za szkolenie zapłacą po przepracowanych 30 dniach..W umowie tego nie ma, i nikt nam tego nie powiedział..Czyli wyzysk..Bo jak ktoś przepracuje 29 dni albo, tak jak ja mniej niż 29, to już za szkolenie nie dostanie?Paranoja..Ale co zrobić?Niewiedza kosztuje, ale tym razem to jest niesprawiedliwe..
Jedyny plus tej pracy - poznałam fajnych ludzi..(przynajmniej większość)
Pozdrowienia dla tych co jeszcze tam są..Oby wszystko (tzn.wypłata) potoczyło się po waszej myśli..
NIE CHCĘ NIKOGO STRASZYĆ ALBO ŹLE NASTAWIAĆ NA PRACĘ W TEJ FIRMIE..TO SĄ MOJE, BARDZO SUBIEKTYWNE ODCZUCIA..
była pracownica

Postautor: Gość » 23 września 2010, 17:42

Też tam pracuje. A za szkolenie mają nam normalnie zapłacić , tzn razem z wypłatą tj do 15 pażdziernika.A ile hmm, to się okaże.
Gość

Postautor: Gość » 24 września 2010, 07:27

ciekawa jestem jak będzię z tą wypłatą i ile
Gość

Postautor: Gość » 24 września 2010, 11:32

żebyś się nie zdziwiła jak dostaniesz 850zł tak jak my w poznaniu
Gość

Postautor: Gość » 24 września 2010, 17:09

nie dajcie się ludzie nabierać na te konkursy co oni tam organizują, bo to jest jedna wielka ściema!!!!! że kto sprzeda wiecej laptopów, albo tel to niby dostanie jakieś pieniądze za to dodatkowe!!!!
Gość

Postautor: Gość » 25 września 2010, 18:44

do gościa powyżej, a ty skąd niby masz wiedzę, żeby ludzi straszyć, że mają nie wierzyć...??!!! Żałośni jesteście. Czytając niektóre posty odnoszę wrażenie, że zarobić by się chciało ale nie narobić. W życiu tak to już jest, że nie ma nic za darmo. Za siedzenie i ględzenie niestety nikt nie płaci!!!!
Piszecie, że tragedia, że za parking trzeba płacić, ale jakoś tym dobrze poinformowanym umkneło, że to nie arvato pobiera opłaty tylko huta sobie zażyczyła!!! Że wymagają żeby przegadać w 60 minutach 35 minut!!!!! no tak toż to praktycznie ponad 50% przepracowane!!!!! Rany no kołchoz prawie- w innych firmach pewnie płacą jak tylko siedzicie i pachniecie- to może zamiast siać bezsensowne plotki po prostu idźcie do tej super pracy gdzie indziej i przestańcie siać zamieszanie.
I tak już tylko na dodanie- w miarę na bierząco informują nas ile mamy przegadane- jakoś nie zauważyłam, żeby ludzie mieli z tym problem. Szkoda, że najbardziej aktywne są tu osoby, które nie pracują w Koninie i wylewają swoje wielkokrotnie nieuzasadnione żale, zamiast wziąć się do jakiejś sensownej roboty.
Gość

Postautor: Gość » 25 września 2010, 20:37

Do dziewczyny powyżej. Po pierwsze ja też tam pracuje, i nawet jak huta sobie zażyczyła płacić za parking, to jak najbardziej firma w której pracujemy, powinna te koszty pokryć!!! A skoro jesteś tak naiwna, to płać im za ten parking he he !!!!!!!! Na takich jak ty , właśnie tego typu firmy się dorabiają!!!!!! A w ogóle, te wszystkie kampanie , tzn te pakiety, telefony, i laptopy, to są w tak nie atrakcyjnych cenach, że szkoda gadać!!!!Naprawdę dziwie się tym klientom którzy w ogóle się zdecydują na cokolwiek!!!! To co my tam sprzedajemy, nie jest warte nawet uwagi!!!!!! Spokojnej nocy życzę wszystkim pracownikom tej firmy,
Gość

Postautor: Gość » 26 września 2010, 08:00

a mi żal tych wszystkich malutkich ludzików co tylko narzekać potrafią...
Brak wam podstawowej odwagi, jakoś nie zauważyłem, żeby ktoś te tematy z kierownictwem podejmował, ale na forum anonimowo to potrafią sobie poużywać- no cóż standardowa nasza polska przypadłość.
Gość

Postautor: Gość » 26 września 2010, 09:55

A ja właśnie poruszyłam ten temat- parkingu- z kierownictwem to mi powiedzieli że mogę autobusem przyjeżdżać (a ten zatrzymuje się koło Fugo) co mnie wyniesie i tak drożej niż te 30 zł. za parking więc decyzja należy do mnie.
A d osoby która twierdzi że jest ok. bo to nie arvato chce pieniądze za parking tylko Huta- człowieku wyorażaszsobie że idziesz do pracy gdzie karzą pracownikom płacić za wynajęcie biurowca? Tu jest bardzo podobna sytuacja bo skoro wynajmują powierzchnie biurowe to powinni też pomyślećo miejscach parkingowych dla pracowników.
Gość

Postautor: Gość » 26 września 2010, 10:00

a jak pracowałbyśw biurowcu, który nie ma parkingu to co, każesz pracodawcy dobudować bo ty SAMOCHODEM PRZYJEŻDŻASZ?!
Rany ludzie przestańcie wymyslać, jak się chce psa uderzyć to się kij zawsze znajdzie. Niektórym to się nigdy nie dogodzi więc szkoda nawet próbować...
Gość

Postautor: Gość » 26 września 2010, 11:51

Nikt konkretnie nie umie odpowiedzieć z przełożonych, ile wynosi stawka podstawowa brutto. Ale nam oczu nie zamydlą! Do pierwszej wypłaty, i adijos amigos z tej firmy!
Gość

Postautor: Gość » 26 września 2010, 11:58

Jak można zatrudnić ludzi do pracy, i nie poinformować ich ile będą mieli podstawowej pensji na miesiąc, przecież tak nie można robić!
Gość

Postautor: Gość » 26 września 2010, 16:20

Rany ludzie nie zmyślajcie. Stawki mało, ze masz zapisane w umowie, którą podpisałeś- załącznik. To kilkakrotnie było wyjaśniane ile za co się należy. Kierownik kilkakrotnie dopytywała czy wszystko jest jasne, czy są jakieś pytania. Powiedziała, że w każdym momencie można do niej wejść i dopytać, gdyby jakieś pytania lub wątpliwości się pojawiły. Mało tego, każdy kto chciał może przyjść i dowie się ile na ten moment już zarobił.
Jak tak można beznadziejnie kłamać!
Naprawdę nie pojmuje tych wszystkich ludzi co tu piszą, że tak beznadziejnie... TO PO CO TAM JESZCZE PRACUJESZ??!! JAK TAK CI ŹLE TO ADIOS.....
Gość

Postautor: Gość » 27 września 2010, 17:17

W Poznaniu gdy pracowałem jako telemarketer Ery było średnio. To znaczy - ledwo zaczęliśmy dzwonić to już od nas wymagało się bardzo wysokich wyników. Nawet od osób dla których to pierwsze doświadczenie tzw. na słuchawce. Nie kłamaliśmy klientom, aby coś im łatwiej sprzedać, ale cały czas było ciśnienie to się zwolniłem. Ciągle tylko słyszeliśmy sprzedawać, sprzedawać, sprzedawać. Ja sam mam doświadczenie jako telemarketer, dobre wyniki zawsze miałem i satysfakcję, ale to ciśnienie wręcz mnie demotywowało. Jakiś wielkich zarobków na tej Erze nie miałem ale i tak nie polecam telesprzedaży...
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Praca w regionie