Dzisiaj jest wtorek 17 września 2019, imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19396) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 8oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wilki szykują się do nowego sezonu. Sparingi i now ... (0)Po konsekracji, goście udali się do wyremontowanej ... (1)

Arvato Services

Re: Arvato Services

Postautor: tolkien » 8 października 2016, 21:32

Byłem w aps teraz w wakacje, bo studiuje dziennie. Wiem, że w przyszłym roku też tam pójdę. Jak dla mnie atmosfera spoko, nie odczułem tego co piszą inni. Kasy trochę zarobiłem - owszem to nie kokosy, ale lepiej zarobić w miarę dobrze niż nie zarobić nic. Dobra robota dla osób uczących się w weekendy. Chociaż sporo osób nie uczących się też tam było i nie narzekało. Ci, którym się robić nie chce pewnie krytykują, ale nie ma nic za darmo. Jak ktoś chce i stara się to może nadrobić podstawę premią. Poza tym mają ciekawe konkursy, w których można bilet do kina wygrać albo bon pieniężny dostać więc tak naprawdę wychodzi na to, że można zarobić więcej.
tolkien

Postautor: odważna » 11 października 2016, 18:57

Zgadzam się co do warunków pracy, jak na Konin są naprawde OK! Wynagrodzenie jest całkiem spoko, przy czym pracuje się mniej niż etat, praktycznie to tylko 6h na dzień. Fakt oprócz kasy można zebrać sporo dodatkowych rzeczy jak bony, bilety do kina, jakies kubki, torby itd.... Firma daje co roku plecaki dla dzieciaków, które idą do szkoły. Niby umowa śmieciowa, a ile dziewczyn jest teraz na płatnym macierzyńskim, ile osób chodzi na płatne zwolnienia od lekarza, więc tych korzysci jest dużo, ale jakoś wszyscy o tym nagle zapominają
odważna

Postautor: Ttttttttqa » 11 października 2016, 20:22

To co jest w Koninie a w Poznaniu to dzień do nocy ! Wystarczy popytać znajomych.Nie tylko w podejściu do człowieka ale i finansach a może przede wszystkim w tym.Można pracować i studiować nie martwiąc,że człowieka "orżną"na kasie.Rozliczaniem zajmują się ci co powinni !
Ttttttttqa

Postautor: Franioo » 12 października 2016, 21:03

Wg mnie jeśli nie ma się dowodów że ktoś kogoś na czymś "rąbie" nie powinno się rzucać takich oskarżeń bo można kogoś tylko skrzywdzić. To jest praca jak już ktoś tu wcześniej powiedział pod pewnego rodzaju presją nie każdy może sobie radzi jak go po drugiej stronie słuchawki wyzywają... a co do plotek itp ludzieee ile wy macie lat róbcie swoje i takie pierdoły olejcie ciepłym moczem chodzi się do pracy a nie na plotki. Wszędzie gadają i będą gadać... jeśli chodzi o przełożonych wyznaję zasadę szanuj szefa swego bo możesz mieć gorszego. W każdej pracy raz jest lepiej a raz gorzej.
Franioo

Postautor: Gość » 13 października 2016, 10:57

Ttttttttqa pisze:To co jest w Koninie a w Poznaniu to dzień do nocy ! Wystarczy popytać znajomych.Nie tylko w podejściu do człowieka ale i finansach a może przede wszystkim w tym.Można pracować i studiować nie martwiąc,że człowieka "orżną"na kasie.Rozliczaniem zajmują się ci co powinni !

Mój znajomy jak był na studiach to pracował w Pozku.Miał umowę o pracę.
Gość

Postautor: Krzysztof27 » 13 października 2016, 21:32

Śmieszy mnie to co się wypisuje. Jasne - to nie praca marzeń, ale dzięki początkom w tej firmie, mam dobrą pracę teraz, bo doświadczenie w obsłudze klienta jakie zdobyłem jest nieocenione. Wyszkolili mnie jak trzeba i z teraz tylko z tego korzystam. Ludzie czepiają się atmosfery? Chyba zależy z kim się jest na projekcie, bo u nas było naprawdę dobrze, a byłem na Play - fajni ludzie, chodziliśmy sobie na imprezy i nawiązałem fajne znajomości, które dziś procentują. Skoro niktórzy tam są nawet 5 lat to nie może być źle, bo dawno by stamtąd spieprzyli. Nie widziałem forum, na którym zawsze wszyscy by chwalili jakąkolwiek firmę - wystarczy zerknąć na tym forum na dyskusje o innych firmach - hejt jest wszechobecny. Najlepiej samemu sprawdzić, bo to co czasem nie odpowiada jednemu, jest ok dla drugiego. kasa zawsze na czas i jeszcze 2 razy po 5 stów za polecenie zgarnąłem, bo poleciłem 2 znajomych. Która firma da Wam za polecenie innej osoby taką kasę? No jasne, klienci różni - czasem wyzywają, ale jak toś wie jak się pracuje w bezpośredniej obsłudze klienta, ten wie, że telefoniczna obsługa przy tym to pikuś. Ja polecam, przynajmniej na start, bo nie płaciłem za szkolenia, jeszcze mi aps za nie zapłacił.
Krzysztof27

Postautor: konsultaaant » 19 października 2016, 21:53

Elastyczne godziny pracy dodatkowo premie wiec każdy sam zawdzięcza sobie jaka wyplate odbierze im więcej godzin tym większe wyplaty a co do picia kaw przez koordynatorów to hmm... Pija kawę tak jak i my konsultanci :)
konsultaaant

Postautor: były prac... » 2 marca 2017, 21:34

Mam wrażenie, że pozytywne opinie są pisane przez pijar aps. Ogólnie konsultantów traktują jak pod ludzi, koordynator potrafi wyzwać człowieka od ***** itp. Ogolnie brak szacunku dla drugiego człowieka. Wiele zachowań podchodzi pod typowy mobbing. Umowa zlecenie 13 zł od nowego roku! SUPER ale ograniczono nam godziny w miesiącu, max 80 teraz można zrobić!! Elastyczne czas pracy??? Oddajemy miesięczne grafiki które praktyczne muszą być wypisane jak chcą koordynatorzy!! Odradzam prace w takim miejscu!!
były prac...

Postautor: EX prac » 2 marca 2017, 21:44

Kod: Zaznacz cały
[*]Nadal bez zmian ! Nigdy nie spotkałam tylu fałszywych osób co w tej firmie-zwłaszcza wśród koordynatoròw.Obgadują tyłki wszystkim nawet sobie nawzajem,najpierw uśmiech i komplement a potem wyśmianie-to standard! Zero klasy ! Cenią takich co włażą im w tyłek i jednocześnie siedzą cicho nawet jak ich się otwarcie oszukuje i poniża przy wszystkich.Dużo czasu spędzają na kawkach i plotkach,nie umieją rozmawiać uczciwie z ludźmi a tym bardziej motywować do pracy,straszą zwolnieniami.Czytają wpisy z tego forum a potem tylko dochodzenie kto,co zamiast się nauczyć czegoś i się poprawić bo ludzie to nie zwierzęta nie siedzą cicho !

JEST JESZCZE GORZEJ!!! JESTEM 15 OSOBA KTÓRA W TYM ROKU ZŁOŻYŁA WYPOWIEDZENIE!!! Zarobki zmalały o 30%!!!! Jesteśmy tylko bydłem dojnym dla APS!
EX prac

Postautor: Bizuuu » 2 marca 2017, 21:50

Donosicieli i lizusów pełno......Złodziei też ! Zostaw człowieku co kolwiek w kuchni - kawę czy mleko to nóg dostanie,nie mówiąc o takich świniach co nawet się wysrać nie potrafią jak człowiek
Bizuuu

Postautor: Gość » 31 sierpnia 2017, 16:53

Mam pytanie czy arvato i aps Services to to samo? A jeśli nie to jaka jest różnica ?
Gość

Postautor: były pracownik » 14 września 2017, 15:13

Tak to jest to samo dziadostwo, niestety pracowałem tam ...
były pracownik

Postautor: QR gb25 » 22 kwietnia 2018, 15:21

Bizuuu pisze:Donosicieli i lizusów pełno......Złodziei też ! Zostaw człowieku co kolwiek w kuchni - kawę czy mleko to nóg dostanie,nie mówiąc o takich świniach co nawet się wysrać nie potrafią jak człowiek

Potwierdzam ! Wchodzisz do kabiny a tam g.... niespłukane albo naszczane na podłogę.Zostawisz mleko w lodówce a dwa dni później nie ma ponad połowy .Trzeba zacząć wozić własną lodówkę w bagażniku
QR gb25

Postautor: Gość » 23 lipca 2018, 19:25

W miejscu gdzie jest lodówka trzeba zamontować monitoring... I po problemie. czas o tym pomyśleć a nie oskarżać każdego jak coś zaginie. Zresztą w tej firmie przydałyby się Ankiety dla Pracowników, co się podoba a co nie. Jakie zmiany by się przydały itp, bo to co pisze się tu na Forum, to nikt tego do siebie nie bierze. A zmiany w tej firmie przydały by sie. Zreszta nawet fakt ile ludzi z kilku letnim stażem w tej firmie odeszło w ciągu ostatniego roku nie daje do myślenia... Na szczęście już nie długo rowniez będę w tym gronie.
Gość

Postautor: gosici » 23 sierpnia 2018, 14:58

Od stycznia tego roku naprawde duzo duzo duuuuzo sie zmienilo na minus niestety. nie dziwota ze tylu ludzi poodchodzilo a nowych nadal brak i sa pustki na sali. na dodatek nie do osiagniecia premie i oczu mydlenie ze tak byc powinno. istna masakra.
gosici

PoprzedniaNastępna

Wróć do Praca w regionie