Dzisiaj jest wtorek 17 września 2019, imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19156) SPORT FORUM FIRMY (5361) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 8oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MOC KULTURY na jedynej takiej NOCYKonin. Wspólny kandydat opozycji. Lewica poparła M ... (1)

Arvato Services

Re: Arvato Services

Postautor: bbbjjjjj » 24 sierpnia 2018, 06:53

Sami niech pracują nawet umowy o pracę nie ma tylko śmieciówka to się nie ma co dziwić że ludzi brakuje
bbbjjjjj

Postautor: Gość » 24 sierpnia 2018, 12:24

bbbjjjjj pisze:Sami niech pracują nawet umowy o pracę nie ma tylko śmieciówka to się nie ma co dziwić że ludzi brakuje
To nie budowa w Holandii, że trzeba mieć umowę.
Gość

Postautor: Pfff » 30 sierpnia 2018, 22:29

A wy koordynatorzy czemu macie umowy skoro to nie praca w Holandii?
Pfff

Postautor: Gość » 31 sierpnia 2018, 20:01

Mi osobiście praca bardzo się podoba, dziwię się że tak ludzie tą pracę opisują. :) Nikt, żadnego kitu nie wciska, nic nie jest ukryte małym drukiem - tak jak ktoś, wcześniej pisał. Godziny są elastyczne, możesz pracować tyle godzin ile chcesz, wszyscy dostają premię, na nie których projektach jest jakiś warunek np.100 godzin i tylko tyle, a 100 godz w miesiącu to jest mało, gdzie umowa o pracę to 168 godz - warto o tym pamiętać. :) Jeśli konsultant, przepracuje 168 godz to otrzyma wypłatę podobną do kordynatora - wiem o tym, ponieważ też się interesowałam tym stanowiskiem, obowiązków dużo więcej niż konsultant , który tylko siada i dzwoni, jeśli ktoś ma ambicję i chce się angażować to praca kordynatora to dobre rozwiązanie. :) Atmosfera jest dobra, można nawiązać nowe kontakty z tyloma ludzmi, trzeba pamiętać że zawsze znajdzie się czarna owca, której nic się nie chce i będzie krytykować, tylko dlatego że jej się nie podobało i nie chciało. Jeśli, ktoś narzeka na pracę, w której można siedzieć w upalne dni i włączyć sobie klimatyzację gdzie jest przyjemnie i to mu nie odpowiada, to niech się zgłosi do firmy budowlanej na słońcu, lub wybierze inną pracę fizyczną. Pozdrawiam :)
Gość

Postautor: Rst » 1 września 2018, 15:02

Nie ściemniajcie. I tak każdy kto przyjdzie to bardzo szybko ucieknie ;) ta praca z biegiem lat jest coraz mniej opłacalna. Wszystko pięknie wygląda na rozmowie. Jakie zarobki były 5 lat czy nawet 3 lata temu a jakie sa dziś ? Pracując jest tu jeden plus.... Zdobywa się doświadczenie w obsłudze klienta dzięki czemu już z miesięcznym doświadczeniem spokojnie można znaleźć pracę np w salonie, sklepie AGD czy nawet banku za dużo lepsze pieniądze, bonusy itd. jeśli komuś odpowiada zarabianie około 1000 zl, czyli na fajki i waciki to ok. Osoby z ambicjami nie pozostaną na dłużej ;) no chyba, że zmieni się coś na lepsze w wypłatach, jak to było w poprzednich latach. Pozdrawia, Były Pracownik.
Rst

Postautor: Gość » 2 września 2018, 17:51

Jakie ściemnianie? Pracuję tam trzy lata zarabiam prawie 2 tysiące na rękę jako konsultant, jeśli jesteś dobrym pracownikiem i pracujesz około 160 h to jesteś w stanie tyle zarobić a jeśli przychodzisz na parę godzin dziennie i w miesiącu ledwo 100 h przepracujesz to nie dziw się że nie jesteś w stanie zarobić jeszcze raz tyle. Ciągle są organizowane konkursy, można dostać bony albo gadżety i premię co miesiąc, jedna sobota w miesiącu, każda niedziela i święta wolne nie to co w salonach.
Gość

Postautor: def » 7 września 2018, 15:17

160 h? A że koordynatorzy. No fakt. Oczywiście mnie chodziło o konsultantów.
U was czasy że, konsultant pracowal około 140 h dawno minęły. Teraz obrażacie osoby, które pracują poniżej 100 h. A te osoby sprawiają, że jeszcze kto ma u was dzwonic. Bo oczywiscie ludzie, ktorzy pracowali powyzej 120 h dawno odeszli. A w salonach pracuje się 2 niedzielę w galeriach, natomiast są punkty, że nie ma żadnej pracującej ndz. Ale co będę się rozpisywać... Każdy wie jak jest. A nawet jeśli ktoś u was nowy przyjdzie popracować, to sam wyciągnie wnioski. I tyle w tym temacie.
def

Postautor: Gość » 8 września 2018, 11:30

Ja jako konsultant przepracowuję 150 h i mi to wystarcza, są osoby które pracują więcej godzin bo wiadomo, im więcej godzin tym lepsza wypłata przecież to jest logiczne, tylko nie którym chce się tyle godzin pracować... Może Ci, co mają jakieś obowiązki rodziny czy opłaty za mieszkania to starają się jak najwięcej przepracować żeby jak najwięcej zarobić, w salonach czy innych punktach pracując 168 h można zarobić podobnie co u nas, i praca w salonie wymaga wiedzy czego nie którym po prosty brak... Widzę, że na tym forum wypowiadają się osoby, które mało wiedzą o życiu, albo zostały wyrzucone z pracy za przekręty i chcą innych zniechęcić do pracy, szkoda mi takich ludzi. Ta praca to dobra alternatywa, szkoda że mało kto potrafi to docenić.
Gość

Postautor: Gość » 9 września 2018, 20:11

Pfff pisze:A wy koordynatorzy czemu macie umowy skoro to nie praca w Holandii?

Rasa panów ma umowy
Gość

Postautor: Kraków » 10 września 2018, 22:42

Nie wierzę w to co czytam... Jakie 2 tysiące jak tam premii nie idzie już wyrobić bo wymagania są wyższe niż Wierza Eiffla. Może 3 ba nawet 2 lata temu szło tyle zarobić ale te dobre czasy dawno minęły. Jwstem ciekawa też a propo "przekrętów" których w aps nie da się robić bo każdy krok konsultanta jest monitorowany co do sekundy... Nie wiwm jakie wałki musiały tam iść ale widzę że grubo się dzieje. Dobra robota dla początkujących żeby tylko zdobyć doświadczenie i tyle.
Kraków

Postautor: Rtc » 21 września 2018, 15:42

Prawda jest taka że na początku czyli w pierwszych latach to można było zarobić i to dużo ! Byli tacy co zarabiali lekko dwa tysiące i więcej.Niestety apetyt rośnie w miarę jedzenia ! Koordynator jak świat światem zarabia nie tylko godzinami ale otrzymuje prowizję za wyniki konsultantów z danej grupy.Nie mówi się o tym - oni zyskują podwójnie ! Mają normalne wakaty.Za to ich stać na wczasy,markowe ciuchy i zakupy w Ferio.To widać ! Na każdym kroku mobbing,ruganie przy wszystkich,szantaż bo im się wydaje że wystraszony konsultant zarobi dla nich więcej.Aby zarzadzać zespołem to trzeba umieć i mieć podejście ! O obgadywaniu i dochodzeniu kto i co napisał na forum nie wspomnę.Osoba która zarządza teraz w Arvato nie umie tego robić i tyle.
Rtc

Postautor: Gość » 27 września 2018, 16:51

Widzę, że co nie którym żal pewny element ciała ściska, że nie jest na lepszym stanowisku - ale przecież kogo to jest wina że nie potrafi się wykazać? :) Każdy ma to na co zasługuję, wypowiadam się na tym forum jako konsultant pracujący w tej firmie od kilku lat i nigdy żaden kordynator mnie nie szantażował, nie naśmiewał się ze mnie i mnie nie mobingował, pomimo że czasami przedzwonię 100 godz a czasami więcej. Jeśli ja szanuję przełożonych, oni szanują mnie, nie mam z nimi większego problemu, przyznaję się staram się spełniać ich oczekiwania.
Gość

Postautor: gaci » 2 października 2018, 14:32

Chyba w innej firmie pracujesz naprawdę.
gaci

Postautor: bbbjjjjj » 2 października 2018, 19:39

Przecież tam umowa śmieciowa i dlatego stale szukają niech sami robią na takiej umowie
bbbjjjjj

Postautor: Rtc » 4 października 2018, 15:15

Gość pisze:Widzę, że co nie którym żal pewny element ciała ściska, że nie jest na lepszym stanowisku - ale przecież kogo to jest wina że nie potrafi się wykazać? :) Każdy ma to na

zasługuję, wypowiadam się na tym forum jako konsultant pracujący w tej firmie od kilku lat i nigdy żaden kordynator mnie nie szantażował, nie naśmiewał się ze mnie i mnie nie mobingował, pomimo że czasami przedzwonię 100 godz a

czasami więcej. Jeśli ja szanuję przełożonych, oni szanują mnie, nie mam z nimi większego problemu, przyznaję się staram się spełniać ich oczekiwania.

Są projekty na których presja jest żadna ! Polecam dołączyć do Play .Ciekawe jak długo wytrzymasz hahaha.Widzę ,że ci niektórzy włażą co niektórym w tylną część ciała ! Szkoda że konsultanci co innego mówią między sobą a co innego publicznie .Szkoda że niewygodne fakty są negowane a posty usuwane....szkoda że osoba która jest zwierzchnikiem koordynatorów zmieniła się i pomiata ludźmi na oczach pozostałych.
Rtc

PoprzedniaNastępna

Wróć do Praca w regionie