Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19147) SPORT FORUM FIRMY (5366) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 10oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

Wyborcze wydanie "Naszych Spraw". Jutro rozmawiamy z kobietami na listach. Pytania: alert@lm.pl

Polecamy:

Arvato Services

Re: Arvato Services

Postautor: gość5354 » 4 października 2018, 15:53

Jaka balanga widzę na tym forum no ładnie. Lekko mają tylko ci co robią umowy z których i tak nic nie mają oraz ci, którzy podlizują się przełożonym. szkoda, bo firma zapowiadała się nieźle jakieś 5 lat temu.
gość5354

Postautor: Gość » 4 października 2018, 16:45

To widzę że wiele lat jesteś zwiazaną osobą z tą firmą jeśli po tylu latach wracasz na to forum lub wracasz tam do pracy :) Prawda jest wszystkim dobrze znana chcesz pracować to pracujesz nie chcesz to się zwalniasz żaden problem :)
Gość

Postautor: Gość » 4 października 2018, 17:54

Jeśli jest Ci tak źle z play to przyjdź na drugi koniec korytarza zobaczysz co to jest stres
Gość

Postautor: Arvato » 4 października 2018, 19:26

A jak wygląda szkolenie? Ile trwa itd? Są zajęcia praktyczne? Może ktoś napisze coś na ten temat ? Nie mam doświadczenia w tej branży, prawda jest, że zaproszono mnie na rozmowę tylko nie wiem czy jest sens zaczynać coś w czym nie mam doświadczenia. Oczywiście wspominano mi o szkoleniu.
Arvato

Postautor: gość5354 » 9 października 2018, 14:21

Gość pisze:To widzę że wiele lat jesteś zwiazaną osobą z tą firmą jeśli po tylu latach wracasz na to forum lub wracasz tam do pracy :) Prawda jest wszystkim dobrze znana chcesz pracować to pracujesz nie chcesz to się zwalniasz żaden problem :)

Po prostu uwielbiam czytac to forum i wpisy koordynatorów którzy jako jedyni bronią tej firmy :) bardzo dobrze, że już mnie tam nie ma i tyle :)
gość5354

Postautor: Gość » 10 października 2018, 22:59

Serio az zle tam jest? Czy narzekaja ci, co pol godziny gadaja i reszta godziny na przerwe?
Gość

Postautor: Aps1 » 12 października 2018, 14:06

Widzę, że na tym forum większość ubliża tylko jaka to firma be jest. A jak ktoś pyta chociażby o szkolenie, bo chce rozpocząć pracę i chciałby co nie co dowiedzieć się na ten temat od osób, które już pracują, to nikt chętny nie jest udzielić odpowiedzi. Natomiast ubliżyć komuś to morze komentarzy. Nie ma forum, gdzie nie napiszą źle o pracodawcy. Mimo tych opinii zamierzam rozpocząc pracę w aps. Przekonam się jak to wszystko wygląda bezpośrednio. Myślę, że w sposób rzetelny za nie długi czas napisze tutaj jak się pracuje. Pzdr.
Aps1

Postautor: Gość » 4 lipca 2019, 11:22

Szkoda bo po zmianach rozkładu jazdy komunikacji miejskiej od 29.06 pogorszył się dojazd tam na Hutniczą a także możliwość odjazdu autobusem stamtąd.
Gość

Postautor: Aps12 » 30 sierpnia 2019, 12:44

Orientuje się ktoś na jaki dział obecnie trwa rekrutacja? Kiedyś pracowałem na aktywce? Istnieje jeszcze ? Wysyłając CV nie dost. takiej info. Cos nowego może otworzyli ?
Aps12

Postautor: Djjdjd » 31 sierpnia 2019, 21:34

Wszystko po staremu nie ma nic nowego
Djjdjd

Postautor: Pyt » 5 września 2019, 13:24

A zarobki jakie?
Zadawalajace?
Pyt

Postautor: lololojj » 12 września 2019, 15:05

To zależy na jaki projekt trafisz i do jakiego koordynatora. Są tacy, co dbają o swoich konsultantów i ci zarabiają albo tacy, co tylko myślą o swojej premii a konsultantów mają gdzieś
lololojj

Postautor: misia567 » 13 września 2019, 12:58

Ja jestem zadowolona
misia567

Postautor: Pytanie1 » 14 września 2019, 21:32

Który projekt polecacie?
Pytanie1

Postautor: oooooro » 15 września 2019, 23:29

byle nie play