Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19349) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 10oC
Jutropogoda
18 / 15oC
Pojutrzepogoda
15 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Baja Szczecinek. Trudny rajd za słupczanami z Kame ... (0)Podejrzana o zabójstwo syna została zwolniona z ar ... (0)

Jabłka Francja

Jabłka Francja

Postautor: gość » 10 sierpnia 2010, 12:27

Czy był ktoś na zbiorze jabłek w Francji gdzieś za Paryżem opinie
gość

Postautor: @ » 11 sierpnia 2010, 09:53

Byłam na winobraniu... we Francji. Zarobki nawet niezłe, ale praca bardzo ciężka. Podobnie jak na jabłkach zresztą. Ale co mamy robić, gdy w Koninie nie ma pracy, albo jest jakieś dziadostwo... jeśli już. Jeśli masz taką okazję, to jedź. Lepsze to, niż patrzenie w sufit. Wiem, bo sama tak właśnie żyję.. Powodzenia
@

ja jade

Postautor: rodak » 12 sierpnia 2010, 21:33

ja jade w tym roku pierwszy raz na jabłka, kuzyn był i przez 3 miesiace zarobił 24 tys. praca az tak ciezka nie jest
rodak

Re: ja jade

Postautor: Gość » 13 sierpnia 2010, 17:33

A mógłby ktoś mi podać namiar na pracę : najlepiej winobranie , ale inny zbiór także wchodzi w grę. Proszę o informacje , numer bądź adres do pracodawcy. Prosze o odp tutaj badz na e-mail: sylwiasd3@o2.pl
Gość

Postautor: Gość » 21 sierpnia 2010, 20:37

Na jabłkach narawdę praca jest spoko, a zarobki niezłe
Gość

Postautor: Gość » 25 sierpnia 2010, 14:28

24 tysiace w 3 miesiace na jabłkach ??? lol takie kity to jakims naiwniakom. chyba ,ze doliczyl to co tam stracil na mieszkanie i jedzenie to i tak szczerze wątpie.
Gość

Postautor: Gość » 16 września 2010, 11:25

Mógłby ktoś dać mi namiary na te zbiory
Gość

Re:

Postautor: yjuyty » 2 marca 2013, 22:21

Gość pisze:24 tysiace w 3 miesiace na jabłkach ??? lol takie kity to jakims naiwniakom. chyba ,ze doliczyl to co tam stracil na mieszkanie i jedzenie to i tak szczerze wątpie.

Wystarczy sobie przeliczyć, wcale się nie dziwie że ten naród jest taki biedny, skoro nawet nie potrafi obliczyć prostej matematyki.
yjuyty

Re: Jabłka Francja

Postautor: jajaja123 » 8 marca 2013, 21:05

Realny zarobek na jablkach w 3 miesiace to ok 15000 zl na czysto. Jak masz nadgodziny to max 17000. Wiem bo sam jezdze!
jajaja123

Postautor: smichu:) » 9 marca 2013, 00:44

rodak pisze:ja jade w tym roku pierwszy raz na jabłka, kuzyn był i przez 3 miesiace zarobił 24 tys. praca az tak ciezka nie jest

Tak jest,24 tys.,ale w pol roku :-) Tez mam znajomego co zarabia na czysto w Holandii na pomidorach 12 tys.na miesiac :-)
smichu:)

Postautor: Gość » 26 marca 2015, 10:44

lepiej zadzwoń do pracaidealna.pl i jedz do Norwegii tam można więcej zarobić
Gość

Postautor: slawek685 » 8 kwietnia 2015, 16:03

rodak pisze:ja jade w tym roku pierwszy raz na jabłka, kuzyn był i przez 3 miesiace zarobił 24 tys. praca az tak ciezka nie jest

A możesz dać jakieś namiary slawekt@tlen.pl
slawek685

Postautor: ROBERT74-74 » 6 lutego 2017, 18:48

Witam,jak czytam ten wątek na forum to mi ręce opadają,przez 3 miesiące nie da się zarobić na czysto dwadzieścia parę tysięcy ? wierzcie ,da się.proponuję spróbować pracy przy szparagach -robota ciężka, akord ale jeżeli ktoś tam jedzie aby pracować a nie chlać wódę i piwo to zarobi naprawdę dużo. mój najlepszy sezon to 6 tygodni - 23 tys na czysto ,praca po 8-10 godzin dziennie 7 dni w tygodniu ,akord. 65 centów/kg szparag plus dodatkowa praca na sortowni . nie narzekam. to samo praca przy choinkach 2 miesiące po 10 godzin -4 tys euro.można? można .było kiedyś kilku chłopaków z Konina na szparagach pracowaliśmy po tyle samo godzin ale jak przyszło wracać do domu to ledwo na busa im starczyło a potem się opowiada jak to tam się mało zarabia....
ROBERT74-74

Postautor: Gość » 17 lutego 2017, 20:38

mozna jesli pracujesz po 12 godzin nie po 10 no chyba ,ze nic nie jesz tylko jablka :)dobra bajka znam lepsza
Gość

Postautor: gość » 18 lutego 2017, 21:59

To wychodzi po 2000 Euro miesiecznie + jedzenie (skromnie 350 Euro) + zakwaterowanie ok. 300 Euro + Ubezpieczenie ok. 200 Euro. To wychodzi 2850 Euro Brutto aha no i jeszcze dodaj Podatek. To 3000 Euro Brutto jak nic na samym zbiorze Jablek - za....sta pensja lepiej jak wykwalifikowani fachowcy :-)
gość

Następna

Wróć do Praca w regionie