Dzisiaj jest sobota 8 sierpnia 2020, imieniny: Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16652) SPORT FORUM FIRMY (5515) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
29 / 22oC
Jutropogoda
29 / 21oC
Pojutrzepogoda
27 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Z Konina na Jasną Górę. Wyruszyła piesza pielgrzym ... (5)Medyk Konin przed startem sezonu. Wyścig zbrojeń w ... (0)

Praca w EUCO

Re: Praca w EUCO

Postautor: dablo » 16 maja 2017, 23:41

I to jest właśnie argument! Każdy moim zdaniem powinien robić to co daje mu satysfakcje i wynagrodzenie.
dablo

Postautor: lukas45 » 17 maja 2017, 09:25

pracowałem w podobnej firmie... jest dobrze miesiac czy dwa potem motywacja słabnie bo nie ma tyle klientów,,,,
lukas45
Nowy

Postautor: melka3 » 26 lipca 2017, 23:55

To trzeba ich szukać. Jeśli się jest dobrym, to klienci również sami przychodzą.
melka3

Postautor: gość » 30 lipca 2017, 12:44

Agentów jest aż przesyt to dlatego popyt szybko spada, a ci co są na samej górze specjalnie mówią, że wyniki mają Ci co dużo pracują, bo tutaj chodzi o to, żeby zapraszać non stop ludzi do tego biznesu, wtedy jakoś to się kręci. Jak masz stały zysk co miesiąc możesz się tym zajmować np. w ramach pracy dodatkowej, bo jak nie masz stałego dochodu to tylko żeby w ścianę możesz wbić . Płaca co najmniej za rok albo 2 to sobie pomyśl ile trzeba czekać za pieniędzmi
gość

Postautor: edo » 21 lipca 2018, 22:08

Można to traktować jak pracę dodatkową, albo pracować tylko dla EuCO. Jeśli się naprawdę pracuje, to można sporo zarobić. Taka jest prawda.
edo

Postautor: gość » 21 lipca 2018, 22:29

edo pisze:Można to traktować jak pracę dodatkową, albo pracować tylko dla EuCO. Jeśli się naprawdę pracuje, to można sporo zarobić. Taka jest prawda.

Lipa - nie polecam. Szkoda czasu
gość

Postautor: tracer2218 » 23 lipca 2018, 16:35

gość pisze:
edo pisze:Można to traktować jak pracę dodatkową, albo pracować tylko dla EuCO. Jeśli się naprawdę pracuje, to można sporo zarobić. Taka jest prawda.

Lipa - nie polecam. Szkoda czasu

zgadzam sie. osobiscie tam nie pracuje ale mam znajoma ktora tam robi jakies 2 lata ponad i ostatnio z nia rozmawialem ( pracuje w ksiegowosci czyli jest ksiegowa , taka zwykla) i zarabia 2000 na reke miesiecznie tak ze mala kpina moim zdaniem . jeszcze kit wciskaja ze sytuacja w firmie kiepska to premii nie daja ale przy ksiegowaniu wychodzi co innego tak ze tez raczej nie polecam
tracer2218

Postautor: heelena » 12 sierpnia 2019, 13:11

W zeszłym roku zaczęłam pracować i póki co jestem zadowolona.Na etacie pracuje gdzie indziej , a to traktuję jako dodatkową pracę.Koleżanka jednak tylu ma klientów , że pracuje tylko dla EuCO i w sumie też się pozwoli nad tym zastanawiam. Najpierw jednak muszę się bardziej zaangażować.
heelena

Postautor: rera » 18 sierpnia 2019, 21:32

Kolega pracuje i sobie chwali. Fakt, twierdzi, że jak nie szuka klientów, to nic nie zarabia. Trzeba się zaangażować. W tej branży pieniądze z nieba nie spadają, choć zadowoleni klienci (jak ja :)) polecają go innym.
rera

Postautor: Justyna71 » 24 lutego 2020, 20:07

4 lata pracowałam w EuCO.Może praca nie jest łatwa, ale wynagrodzenie jest ok.Jak ktoś chce dorobić,to jest to fajna opcja, zwłaszcza, że firma dużo pomaga.Prawdą jest, że można wiele poleceń uzyskać od zadowolonych klientów.
Justyna71

Postautor: Izabella2020 » 26 maja 2020, 15:12

Super firma, jestem bardzo zadowolona.
Uzyskali dla mnie wyjątkowo korzystne zadośćuczynienie. Przed tym jak miałam pełnomocnika, ubezpieczyciel nawet nie chciał ze mną rozmawiać o negocjacji kwoty. Teraz uważam, że bez pełnomocnika nawet nie ma co zaczynać walki z towarzystwem.
Izabella2020

Biura Serwisowane

Postautor: Gość » 16 czerwca 2020, 11:30

Wynajem biura serwisowanego w centrum Warszawy, w dogodnej cenie i na atrakcyjnych warunkach www.optioffice.pl Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy szukają idealnych warunków do pracy i rozwoju. Wynajmujemy biura serwisowane już wyposażone w meble i sprzęt biurowy, a także posiadające klimatyzację i Interne. Zapewniamy pomoc wykwalifikowanego personelu recepcji, dbamy o korespondencję i na zyczenie organizujemy pomoc prawną lub księgową. Nasze biura serwisowane znajdują się w centrum Warszawy i wiąże się z tym prestiżowy adres, którym firma może sie posłużyć przy rejestracji w urzędach, w korespondencji i w marketingu. W ramach biura serwisowanego www.optioffice.pl dostępne są również sale konferencyjne, w pełni wyposażona kuchnia i pokój relaksacyjny. Przed budynkiem jest parking i stojaki na rowery
Gość

Sprzedaż i kupno spółek

Postautor: Gość » 17 czerwca 2020, 11:13

Masz zadłużoną spółkę i nie wiesz co z nią zrobić? Skontaktuj się z nami ltdbroker.pl pomożemy w znalezieniu zagranicznego inwestora, który chętnie kupi od Ciebie zadłużoną firmę. Zajmiemy się wszystkim od strony prawnej i zabezpieczymy przed problemami. Nasz kancelaria pośredniczy w sprzedaży i zakupie spółek z o.o. LTD Broker gotowi do pomocy www.ltdbr
Gość

Sprzedaż i kupno spółek

Postautor: Gość » 18 czerwca 2020, 14:05

Pośredniczymy w znalezieniu podmiotu polskiego lub zagranicznego zainteresowanego przejęciem Twojej firmy i kontynuowaniem jej działalności ltdbroker.pl Proponujemy przeprowadzenie restrukturyzacji przedsiębiorstwa w zakresie działalności, spraw pracowniczych, misji spółki, zawartych umów. Obsługujemy spółki w każdej sytuacji finansowej, zadłużone u kontrahentów, oraz w ZUS i Urzędzie Skarbowym. Skontaktuj się z nami przez www.ltdbroker.pl Sprzedaż i kupno spółek odbywa się w świetle prawa i bezpiecznie, a przede wszystkim szybko i sprawnie. Cała biurokracja jest na naszej głowie.
Gość

Poprzednia

Wróć do Praca w regionie