Dzisiaj jest wtorek 22 października 2019, imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18129) SPORT FORUM FIRMY (5390) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Augustyniak zwolniony z Górnika! Dziubek nowym tre ... (0)Puchar Polski. Te mecze wyłonią finalistów. Już w ... (0)

Praca w EUCO

Re: Praca w EUCO

Postautor: dablo » 16 maja 2017, 23:41

I to jest właśnie argument! Każdy moim zdaniem powinien robić to co daje mu satysfakcje i wynagrodzenie.
dablo

Postautor: lukas45 » 17 maja 2017, 09:25

pracowałem w podobnej firmie... jest dobrze miesiac czy dwa potem motywacja słabnie bo nie ma tyle klientów,,,,
lukas45
Nowy

Postautor: melka3 » 26 lipca 2017, 23:55

To trzeba ich szukać. Jeśli się jest dobrym, to klienci również sami przychodzą.
melka3

Postautor: gość » 30 lipca 2017, 12:44

Agentów jest aż przesyt to dlatego popyt szybko spada, a ci co są na samej górze specjalnie mówią, że wyniki mają Ci co dużo pracują, bo tutaj chodzi o to, żeby zapraszać non stop ludzi do tego biznesu, wtedy jakoś to się kręci. Jak masz stały zysk co miesiąc możesz się tym zajmować np. w ramach pracy dodatkowej, bo jak nie masz stałego dochodu to tylko żeby w ścianę możesz wbić . Płaca co najmniej za rok albo 2 to sobie pomyśl ile trzeba czekać za pieniędzmi
gość

Postautor: edo » 21 lipca 2018, 22:08

Można to traktować jak pracę dodatkową, albo pracować tylko dla EuCO. Jeśli się naprawdę pracuje, to można sporo zarobić. Taka jest prawda.
edo

Postautor: gość » 21 lipca 2018, 22:29

edo pisze:Można to traktować jak pracę dodatkową, albo pracować tylko dla EuCO. Jeśli się naprawdę pracuje, to można sporo zarobić. Taka jest prawda.

Lipa - nie polecam. Szkoda czasu
gość

Postautor: tracer2218 » 23 lipca 2018, 16:35

gość pisze:
edo pisze:Można to traktować jak pracę dodatkową, albo pracować tylko dla EuCO. Jeśli się naprawdę pracuje, to można sporo zarobić. Taka jest prawda.

Lipa - nie polecam. Szkoda czasu

zgadzam sie. osobiscie tam nie pracuje ale mam znajoma ktora tam robi jakies 2 lata ponad i ostatnio z nia rozmawialem ( pracuje w ksiegowosci czyli jest ksiegowa , taka zwykla) i zarabia 2000 na reke miesiecznie tak ze mala kpina moim zdaniem . jeszcze kit wciskaja ze sytuacja w firmie kiepska to premii nie daja ale przy ksiegowaniu wychodzi co innego tak ze tez raczej nie polecam
tracer2218

Postautor: heelena » 12 sierpnia 2019, 13:11

W zeszłym roku zaczęłam pracować i póki co jestem zadowolona.Na etacie pracuje gdzie indziej , a to traktuję jako dodatkową pracę.Koleżanka jednak tylu ma klientów , że pracuje tylko dla EuCO i w sumie też się pozwoli nad tym zastanawiam. Najpierw jednak muszę się bardziej zaangażować.
heelena

Postautor: rera » 18 sierpnia 2019, 21:32

Kolega pracuje i sobie chwali. Fakt, twierdzi, że jak nie szuka klientów, to nic nie zarabia. Trzeba się zaangażować. W tej branży pieniądze z nieba nie spadają, choć zadowoleni klienci (jak ja :)) polecają go innym.
rera

Poprzednia

Wróć do Praca w regionie