Dzisiaj jest wtorek 17 września 2019, imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19389) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 8oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wilki szykują się do nowego sezonu. Sparingi i now ... (0)Po konsekracji, goście udali się do wyremontowanej ... (1)

Praca w EUCO

Re: Praca w EUCO

Postautor: Gość » 11 lutego 2016, 16:42

w tej chwili to już nie ma znaczenia
Gość

Postautor: gość » 14 lutego 2016, 16:59

http://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/ja ... 34412.html

...i dlatego są później problemy z prowizją dla Agentów. Jednym słowem oszustwo i ściema
gość

Postautor: RR4 » 29 lutego 2016, 00:40

Trzeba iść do nich, popracować, a dopiero później się wypowiadać. Ja znam wielu zadowolonych pracowników tej firmy.
RR4

Postautor: gość » 29 lutego 2016, 22:02

Cwaniaki
gość

Postautor: VBN » 21 marca 2016, 17:53

Nie ma żadnych problemów z prowizjami dla agentów, pod warunkiem, że umieją na nie zarobić. Tak działają firmy tego typu.
VBN

Postautor: wika1 » 29 marca 2016, 22:39

Dokładnie. Trzeba pracować, a nie czekać aż spadnie manna z nieba. Jeśli ktoś się stara, to wynagrodzenie jest spore.
wika1

Postautor: były Agent » 30 marca 2016, 21:47

wika1 pisze:Dokładnie. Trzeba pracować, a nie czekać aż spadnie manna z nieba. Jeśli ktoś się stara, to wynagrodzenie jest spore.

Śmiać mi się chce jak czytam te wasze wypociny. Jak pracujesz i nakręcasz sprawy - oprawią Cię w ramki (dosłownie), jak nie pracujesz i domagasz się pieniędzy za swoją pracę - nikt łaskawie nie odpisze nawet na maile. Odpowiedź pozostawiam każdemu z osobna.
były Agent

Postautor: michal288 » 31 marca 2016, 22:37

Mi się nigdy nie zdarzyło, żebym nie dostał pomocy "z góry". Korespondencja mailowa zawsze była sprawna. Poza tym można było zadzwonić jeśli sprawa była pilna.
michal288

Postautor: damian255 » 30 kwietnia 2016, 13:21

Mam spotkanie za tydzień w sprawie pracy. Liczę na to, że mnie przyjmą. Macie dla mnie jakiś rady?
damian255

Postautor: gość » 5 maja 2016, 15:54

damian255 pisze:Mam spotkanie za tydzień w sprawie pracy. Liczę na to, że mnie przyjmą. Macie dla mnie jakiś rady?

Po prostu podpisz umowę - tam każdego przyjmują
gość

Postautor: wim111 » 28 maja 2016, 20:54

Póki się nie spróbuje, to się nie będzie wiedziało jak tam jest. Zawsze można zrezygnować. Nikt tam nikogo nie trzyma na siłę.
wim111

Postautor: gość » 5 czerwca 2016, 21:29

Jak lubisz być akwizytorem na prowizji to ta praca jest dla Ciebie
gość

Postautor: ned stark » 17 czerwca 2016, 13:35

Jak jesteś akwizytorem, to wciskasz komuś coś co jest mu niepotrzebne, a mało komu pomoc z odzyskaniem odszkodowania jest niepotrzebna. Więc porównanie bez sensu.
ned stark

Postautor: gość » 23 czerwca 2016, 21:26

ned stark pisze:Jak jesteś akwizytorem, to wciskasz komuś coś co jest mu niepotrzebne, a mało komu pomoc z odzyskaniem odszkodowania jest niepotrzebna. Więc porównanie bez sensu.

Takich w przeciągu ostatnich 10 lat wyrosło jak grzyby po deszczu, więc to jest akwizycja, bo jest duża konkurencja
gość

Postautor: Gość » 27 czerwca 2016, 13:26

gość pisze:
ned stark pisze:Jak jesteś akwizytorem, to wciskasz komuś coś co jest mu niepotrzebne, a mało komu pomoc z odzyskaniem odszkodowania jest niepotrzebna. Więc porównanie bez sensu.

Takich w przeciągu ostatnich 10 lat wyrosło jak grzyby po deszczu, więc to jest akwizycja, bo jest duża konkurencja

Może to właśnie problem tych małych kancelarii, bo jak reprezentujesz EuCO, to możesz zgodnie z prawdą powiedzieć, że działają od ponad 10 lat i to nie tylko w Polsce i że są skuteczni, skoro mają 97% wygranych spraw. Nowe kancelarie czym mają się pochwalić?
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Praca w regionie