Dzisiaj jest sobota 19 października 2019, imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18422) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
18 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
III liga. Górnik Konin - Bałtyk Koszalin [RELACJA ... (0)Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)

Bioproten - kierowca

Re: Bioproten - kierowca

Postautor: driverone » 3 czerwca 2014, 08:22

Ciągle te same pytania,do znudzenia.Przeczytaj powyższe posty,tam masz napisane co i jak.
driverone

Postautor: pieczając » 3 czerwca 2014, 12:24

Na początek masz 21groszy za kilometr po paru latach to się zmienia na 25groszy, godzin które spędza się w pracy jest bardzo dużo ale masz płacone za km a nie za godziny jest sporo chodzenia po punktach i na tym traci się najwięcej czasu, praca średnio 4 dni w tygodniu, zapachy wiadomo jakie, brudno itp można zarobić trochę kasy ale jest się w domu gościem na wyspanie się, niektórym to odpowiada np jedziesz w trasę robisz okolo 400km z tego masz 84pln jak już byleś parę razy to zajmuje ci to 15-16godzin z uszykowaniem auta itp wychodzi 5,25pln za godzinę jak masz czas to idź na próbę pojedziesz z kimś zobaczysz co i jak, tam ciągle kogoś szukają.
pieczając

Postautor: driverone » 3 czerwca 2014, 17:01

To nie jest takie hop-siup,że jak masz czas,to Cię wezmą w trase :-)
driverone

Postautor: asda » 19 czerwca 2014, 17:45

Witam. Wpadam tu czasami poczytać o tej firmie.Napisze krótko. Nie poleciłbym najgorszemu wrogowi.
asda

Postautor: ityle » 19 czerwca 2014, 18:22

asda pisze:Witam. Wpadam tu czasami poczytać o tej firmie.Napisze krótko. Nie poleciłbym najgorszemu wrogowi.

Znam gorsze firmy.Pozatym mam znajomych,co po pare lat tam pracują i włosów z głowy sobie nie rwą.
ityle

Postautor: gosc6547 » 8 listopada 2014, 19:59

Uwaga na ta prace dzieje sie tam bardzo zle biora tam dopalacze wciagaja sie w bagno i to wielkie. Maja tam kierownikow i nic z tym nie robia.Co to za kierownik jak dojdzie do tragedi to bedzie za pozno.
gosc6547

Postautor: co za lud » 9 listopada 2014, 12:03

To idź i zgłoś to kierownictwu, dyrekcji, a nie na forum wylewasz swoje żale
co za lud

Postautor: maniu199417 » 31 października 2017, 00:45

Witam, do mnie dzwonili niedawno, nie zdążyłem odebrać ponieważ byłem zajęty, potem wpisałem nr tel w google i wyskoczyło mi ogloszenie o pracę w bioproten. Wiec teraz to czytam forum i dobrze ze nie odebrałem mimo ze lubie jezdzic i szukam pracy jako kierowca kat. B ale na normalnych warunkach, jestem doświadczonym kierowcą smigałem dużo po kraju busem 10ep z plandeka ale wypłaty były nie pełne tzn na raty albo wcale i było "jutro, jutro ci dam" i tak codziennie, firmy nie bede mowił ale jeśli ktoś może skojarzy o kogo chodzi to czesto busy były ładowane w firmy vkf. Jeśli ktos by wiedział o pracy na B po kraju to prosze dac znać , tylko nie green line
maniu199417

Postautor: xlhlju » 19 listopada 2017, 11:19

Firma rozwija sie obok budują halę produkcyjną o nazwie ,,CATERING DIETETYCZNY" HaHA
xlhlju

Postautor: Daniel78 » 19 listopada 2017, 16:41

Pracowałem jako kierowca w Polsce teraz czasto pracuje w Hiszpanii też kierowcem https://www.eurabota.ua/jobs-in/spain/jobs-offered kasa bardzoo dobra, często zostaje się w domu na wakacjach z samochodem, no była I tak że jadę przez dwa tygodni.
Daniel78

Postautor: pracaaa » 1 lutego 2018, 22:18

to jak z tą pracą tam opłaca się zatrudnić ?
pracaaa

Postautor: Adam33df » 3 września 2019, 15:38

Witam. Mam pytanie odnośnie pracy w tej firmie jako kierowca jak ona wygląda obecnie. Bo czytając wcześniejsze komentarze to faktycznie raczej nie zachęca do podjęcia tam pracy ale to było dość dawno. Czy coś się zmieniło i czy to prawda że lepiej jest na ciężarówce niż na zwykłym dostarczały? Dziękuję za informacje pozdrawiam.
Adam33df

Poprzednia

Wróć do Praca w regionie