Dzisiaj jest niedziela 22 września 2019, imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19345) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 13oC
Jutropogoda
15 / 10oC
Pojutrzepogoda
18 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Podejrzana o zabójstwo syna została zwolniona z ar ... (0)Konin. Zajezdnia autobusowa MZK była otwarta dla p ... (0)

praca w piekarni Jaśmin

praca w piekarni Jaśmin

Postautor: Gość » 23 stycznia 2012, 18:42

witam prosze o opinie na temet pracy w jasminie jakie warunki? jak pracodawca? chodzi mi glownie o prace przy komputerze.
Gość

Postautor: Gość » 24 stycznia 2012, 12:04

No własnie sama jetsem ciekawa, bo oni się często ogłaszają... Więc jeśli ktoś ma jakieś spostrzeżenia to proszę niech się podzieli
Gość

Postautor: Gość » 24 stycznia 2012, 12:20

Ogłoszenie "wisi" na stronie PUP,płaca 1500 brutto.
Gość

Postautor: Gość » 24 stycznia 2012, 12:55

JA wiem że jest m.in. na str. PUP, ale czy ten pracodawca jest godny polecenia? Czy czasem nie potrzebuja na miesiąc albo 2 apozniej znow beda szukać?
Gość

Postautor: Gość » 24 stycznia 2012, 20:38

Anonymous pisze:JA wiem że jest m.in. na str. PUP, ale czy ten pracodawca jest godny polecenia? Czy czasem nie potrzebuja na miesiąc albo 2 apozniej znow beda szukać?

Znam tą piekarnie mieszkam koło nich i szczerze nie polecam,i pieczywa również nie polecam ale idz i sam sie przekonasz pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » 9 lutego 2012, 23:23

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:JA wiem że jest m.in. na str. PUP, ale czy ten pracodawca jest godny polecenia? Czy czasem nie potrzebuja na miesiąc albo 2 apozniej znow beda szukać?

Znam tą piekarnie mieszkam koło nich i szczerze nie polecam,i pieczywa również nie polecam ale idz i sam sie przekonasz pozdrawiam[/quote ] POPIERAM
Gość

Postautor: Gość » 16 lutego 2012, 00:35

pracowałem tam 2 miesiace jako kierowca nie zaplacili mi nawet za jeden dzien bo podobno w tym czasie sie uczylem szkoda gadac mysla tylko o sobie a jak tankowałes auto to nawet z punktów ktore otrzymales na lotosie przy tankowaniu musiales sie rozliczyc porażka ta piekarnia i do tego nie placa wstretne grubasy
Gość

Postautor: Gość » 16 lutego 2012, 14:23

znowu temat jasmina..... Pani Ilono pamięta pani jak mi powiedziala ze "nie sztuka sie najebać, sztuka to popracować i zobaczyć jak to jest" ani grosza od nich nie dostałem robiłem tam półtora miesiąca a państwowy urząd pracy jeszcze wystawia ich oferty wstyd
Gość

iyipeeBJqovE

Postautor: Stoica » 8 marca 2012, 07:18

Ostatnio Dzień dobry TVN czy inna śniadaniowa telewizja zarzddiła, że nieuchwytny dla reporterf3w partner Agnieszki Chylińskiej jest organizatorem komiksowego festiwalu w Łodzi więc można się spodziewać większego niż zwykle zainteresowania medif3w.:)
Stoica

Re: praca w piekarni Jaśmin

Postautor: Gość » 18 września 2012, 21:35

helllo
Gość

Postautor: ja cie » 1 października 2012, 22:22

widzisz za coś trzeba wybudować dom na Ametysyowej nie pamietam który numer ale to ten ładny pałacyk za wiaduktem którąś duza bańke kosztował ze o mietku nie wspomne jez tam próbowałem pracować na próbie ze dwa dni byłem ale ten ich system pracy porazka stwierdziłem
ja cie

Postautor: Gość » 5 października 2012, 11:36

To ta piekarnia, co chleb z pleśnią sprzedają i to od lat. 6 lat temu zrobiłam w sklepie o to awanturę, bo jeszcze sklep ich chciał bronić. Przez nieuwagę 2 m-ce temu kupiłam ich chleb w E-Leclerku i to samo. I wiem, że nie byłam jedyną osobą, która reklamacje zgłaszała. Świadomie trują ludzi.
Gość

Re:

Postautor: Gość » 5 października 2012, 19:16

Gość pisze:JA wiem że jest m.in. na str. PUP, ale czy ten pracodawca jest godny polecenia? Czy czasem nie potrzebuja na miesiąc albo 2 apozniej znow beda szukać?

według mnie żaden pracodawca, który w dzisiejszych czasach proponuje wynagrodzenie za pracę na całym etacie, w wysokości 1500 zł brutto, nie jest godnym polecenia!

na co może dziś wystarczyć zarobek 1500 brutto? bo na pewno nie za godne życie, a nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb życiowych pracownika. głodny i skąpo ubrany pracownik, świadczy o pracodawcy

NAZWIJMY W KOŃCU RZECZY PO IMIENIU. NAWET 1500 NETTO TO DZIŚ WIELKIE GÓÓÓOOWNO
Gość

Postautor: Gość » 6 października 2012, 05:51

Masz wybór nie musisz tam pracować.
Gość

Re: Re:

Postautor: Gość » 6 października 2012, 16:58

Gość pisze:według mnie żaden pracodawca, który w dzisiejszych czasach proponuje wynagrodzenie za pracę na całym etacie, w wysokości 1500 zł brutto, nie jest godnym polecenia!

na co może dziś wystarczyć zarobek 1500 brutto? bo na pewno nie za godne życie, a nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb życiowych pracownika. głodny i skąpo ubrany pracownik, świadczy o pracodawcy

NAZWIJMY W KOŃCU RZECZY PO IMIENIU. NAWET 1500 NETTO TO DZIŚ WIELKIE GÓÓÓOOWNO
brawo!!!! Z utęsknieniem czekamy aż ty zostaniesz pracodawca!!! Wtedy w końcu będziemy mogli godnie zarabiać!!!!
Gość

Następna

Wróć do Praca w regionie