Dzisiaj jest wtorek 22 października 2019, imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18133) SPORT FORUM FIRMY (5390) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Augustyniak zwolniony z Górnika! Dziubek nowym tre ... (0)Puchar Polski. Te mecze wyłonią finalistów. Już w ... (0)

praca w piekarni Jaśmin

Re: Re:

Postautor: Gość » 7 października 2012, 14:28

Gość pisze:
Gość pisze:według mnie żaden pracodawca, który w dzisiejszych czasach proponuje wynagrodzenie za pracę na całym etacie, w wysokości 1500 zł brutto, nie jest godnym polecenia!

na co może dziś wystarczyć zarobek 1500 brutto? bo na pewno nie za godne życie, a nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb życiowych pracownika. głodny i skąpo ubrany pracownik, świadczy o pracodawcy

NAZWIJMY W KOŃCU RZECZY PO IMIENIU. NAWET 1500 NETTO TO DZIŚ WIELKIE GÓÓÓOOWNO
brawo!!!! Z utęsknieniem czekamy aż ty zostaniesz pracodawca!!! Wtedy w końcu będziemy mogli godnie zarabiać!!!!

JEŚLI CI TO ODPOWIADA, ŻE W POLSCE PRACA NA CAŁYM ETACIE NIE GWARANTUJE ZABEZPIECZENIA PODSTAWOWYCH POTRZEB PRACOWNIKA, TO MOŻESZ DALEJ PRACOWAĆ SOBIE ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ
Gość

Re: praca w piekarni Jaśmin

Postautor: Gość » 7 października 2012, 14:31

Gość pisze:Masz wybór nie musisz tam pracować.

DOKŁADNIE!!! zawsze kończyłem rozmowę kwalifikacyjną, jeśli usłyszałem, ze pracodawca proponuje mi śmiesznie niską wypłatę. Dzięki temu nie zarabiam i nigdy nie zarabiałem najniższej krajowej. O przepraszam, zaraz po studiach zarabiałem przez trzy miesiące na okresie próbnym.
Gość

Postautor: ololoo » 15 lutego 2013, 04:00

WOW BAKSIU TAM ROBI I NIE NAZEKA ZE MU NIE PLACA PRZYZWYCZAIL SIE JUZ DO TEGO....
ololoo

Postautor: ololoo » 15 lutego 2013, 04:02

ALE CO ZAPIERDZIELAC TRZEBA
ololoo

Postautor: efg » 15 lutego 2013, 09:27

Ojjjjj.. trzeba zapierdalać i wciąż jakieś pretensje,właściciele czepiają się wszystkiego,swoją złość,flustrację,niepowodzenia wyładowywują na pracownikach i co najważniejsze wypłata w 5 ratach i musisz się jeszcze o nią dopominać...skamleć jak pies,żeby państwo Nawroccy zapłacili
efg

Postautor: WTF » 22 lutego 2013, 22:45

jak pracownik dostaje 100zł co tydzien i *** wiecej i tak tydzien w tydzien i kolejny tydzien mija rok i nastepne dwa a tu stowka co tydzien ***** w innym zakladzie dostaje 200zl co tydzien ale ***** zaliczki a w jasminie sto na tydzien i zyj se za to gosciu gorsze niz oboz pracy!!!
WTF

Postautor: Gość » 23 lutego 2013, 14:44

Ja powiem tak pracowalem tam poltora roku SZEF PAN NAWROCKI (BUŁA) CWANIAK JAKICH MALO WIDAC ZE KASKA MU DO GLOWY UDEZYLA JESLI TO CZYTASZ RAFCIO TO *** CI W ***. CO DO ILONCI NIE JEST NAJGORSZA. A I JESZCZE JEDNO NAJWAZNIEJSZE NIE KUPUJCIE BULKI TARTEJ Z JASMINA MIELA CHLEB BULKI W PIWNICY A TAM SZCZURY KOTY SRAJA SIKAJA SAM NIE RAZ WIDZIALEM JAK SZCZURY SIEDZIALY W CHLEBIE KTORY IDZIE DO ZMIELENIA A NA DRZWIACH MAJA NAPISANE POMIESZCZENIE NIE JEST WLASNOSCIA PIEKARNI I NAWET SANEPID TAM NIE WEJDZIE MOZE KTOIS TO PRZECZYTA I ZROBI Z TYM PORZADEK. A DO CIEBIE RAFCIO JESZCZE RAZ *** CI W ***
Gość

Postautor: gość » 24 lutego 2013, 13:39

Gość pisze:Ja powiem tak pracowalem tam poltora roku SZEF PAN NAWROCKI (BUŁA) CWANIAK JAKICH MALO WIDAC ZE KASKA MU DO GLOWY UDEZYLA JESLI TO CZYTASZ RAFCIO TO *** CI W ***. CO DO ILONCI NIE JEST NAJGORSZA. A I JESZCZE JEDNO NAJWAZNIEJSZE NIE KUPUJCIE BULKI TARTEJ Z JASMINA MIELA CHLEB BULKI W PIWNICY A TAM SZCZURY KOTY SRAJA SIKAJA SAM NIE RAZ WIDZIALEM JAK SZCZURY SIEDZIALY W CHLEBIE KTORY IDZIE DO ZMIELENIA A NA DRZWIACH MAJA NAPISANE POMIESZCZENIE NIE JEST WLASNOSCIA PIEKARNI I NAWET SANEPID TAM NIE WEJDZIE MOZE KTOIS TO PRZECZYTA I ZROBI Z TYM PORZADEK. A DO CIEBIE RAFCIO JESZCZE RAZ *** CI W ***

to zupełnie jak w piekarni Węglew.
nie kupujcie tam robionej bułki tartej ani żadnych wypieków,szczególnie pączków itp.
ostrzegam!
gość

Postautor: gość22 » 17 czerwca 2013, 12:14

Szczerze odradzam prace w Jaśminie!
Praca za 1200 na rękę.
Pracujesz po 10 i 12 godzin!
Jako kierowca i dostawca cały czas jesteś pod presją czasu!
Gonisz cały czas galopem.
Aby wyrobić się w czasie musisz jeździć z prędkością ponad 100km na godzine!!!
Cały czas musisz sie śpieszyć!
Odlicz sobie 200 zł na dojazdy to Ci zostanie 1000 zł!!!
Na twojej krwi i wylanym pocie właściciele dorabiają się fortuny
gość22

Postautor: gość » 20 czerwca 2013, 05:22

i jeszcze im się nikt do *** nie dobrał.....
gość

Postautor: Bóg ukarze » 20 września 2013, 13:35

Mogę wam wszystkim napisać co właścicielowi stało się przykrego kilka lat temu. Otóż z dobrym kolegą gadałem na temat pracy w piekarni i pech chciał że jego znajomy pracował jako kierowca w tej piekarni. Nie wypłacał mu pieniędzy , mając kurs z pieczywem zostawił Busa na drodze i poszedł do domu. Sądzę że mało go obchodziło co się dalej działo z tym fantem a szef chyba 1 dzień ze swojego życia miał z...ny :D
Bóg ukarze

praca w piekarni Jaśmin

Postautor: przypadkowy » 19 listopada 2013, 12:54

Totalna porażka firmy prywatnej ! Brak profesjonalizmu, Nie dbanie o pracownika, Brak dbałości o prowadzenie odpowiedniej dokumentacji, Brak odpowiednich zasad BHP, Wyzyskiwanie pracowników, Odciąganie pensji za absurdalne przewinienia, Popieranie pracowników ze względu na powiązania rodzinne, W razie konfliktu - brak porozumienia z szefostwem i innymi pracownikami, Absurdalne postępowanie finansowe, Wydzwanianie po pracownika będącego w domu i nakazanie mu przyjazdu do miejsca pracy z powodu problemu drażniącego pracowników... Po prostu więcej minusów niż plusów.
przypadkowy

Postautor: obserwator123 » 22 kwietnia 2014, 18:44

przypadkowy pisze:Totalna porażka firmy prywatnej ! Brak profesjonalizmu, Nie dbanie o pracownika, Brak dbałości o prowadzenie odpowiedniej dokumentacji, Brak odpowiednich zasad BHP, Wyzyskiwanie pracowników, Odciąganie pensji za absurdalne przewinienia, Popieranie pracowników ze względu na powiązania rodzinne, W razie konfliktu - brak porozumienia z szefostwem i innymi pracownikami, Absurdalne postępowanie finansowe, Wydzwanianie po pracownika będącego w domu i nakazanie mu przyjazdu do miejsca pracy z powodu problemu drażniącego pracowników... Po prostu więcej minusów niż plusów.

skoro jesteś taki poszkodowany i piszesz prawdę to dlaczego z tajniaka piszesz napisz swoje dane opisz całą sytuację i zgłoś się do odpowiednich władz a tak wypisujesz kłamstwa oczerniasz ludzi , pamiętaj papier przyjmie wszystko ale i ciebie można odnaleźć w sieci
obserwator123

Postautor: sonmon » 20 listopada 2015, 11:19

Praca ciężka choć nikt nie mówił że będzie lekko ale do rzeczy przede wszystkim wynagrodzenie wypłacane w "ratach" bo niby jak przyjdziesz po wypłatę to niestety no wiesz nie mam... zapłacę ci resztę za tydzień, dwa ALE na nowego mercedesa, wielki dom to jest... poprostu zwykłe chamstwo jak można tak traktować ludzi i wmawiać im nie mam na pensję podczas gdy na parkingu kilka aut dobrej klasy, wielki dom... Co do atmosfery na samej piekarni piekarz A... drze się na wszystkich jakby był kierownikiem a sam jest zwykłym pracownikiem jak większość. Wykorzystywanie ludzi z racji tego wiadomo jakie są warunki na Konin i ludzie łapią się wszystkiego byleby zarobić parę groszy. Ciekawe czy tak samo jest teraz.
sonmon

Postautor: Gość » 24 listopada 2015, 20:38

a teraz cos normalnego jak to jest w norwegi dniówka jest około 1000zł gdzie wy zyjecie poczytajcie sobie jak płacą w skandynawi
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Praca w regionie