Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18644) SPORT FORUM FIRMY (5366) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 10oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

Wyborcze wydanie "Naszych Spraw". Jutro rozmawiamy z kobietami na listach. Pytania: alert@lm.pl

Polecamy:

praca w piekarni Jaśmin

Re: praca w piekarni Jaśmin

Postautor: gos42 » 7 stycznia 2016, 09:27

racja.......
gos42

Postautor: kagy » 27 stycznia 2019, 11:29

A ja polecam pracę w tej firmie. Od ponad roku jestem tam zatrudniona i nie narzekam. Wynagrodzenie na czas, szefostwo bezproblemowe, stara się iść pracownikowi na rękę ze wszystkim, fajna atmosfera. Pracować trzeba wszędzie jeśli komuś się nie chce to potem pisze komentarze jak wyżej. Codziennie otrzymujemy deputat - dwa chleby których jakość jest na wysokim poziomie. Nie ma opcji żeby stary chleb wyjechał w trasę. Każdy klient może przyjść i kupić bezpośrednio od producenta chleb i na miejscu sprawdzić jego jakość a to ze w sklepie przetrzymują pieczywo w nieskończoność lub w ciepłym miejscu to jest oczywiste że pleśń się pojawi.
kagy

praca w piekarni Jaśmin

Postautor: pracownik2 » 19 marca 2019, 04:51

pracuje tam i złego słowa nie powiem wypłaty na czas ,jak chcesz tygodniówkę nie ma problemu , ganiają pijaków i złodziei ale to w każdej robocie tak jest, jak idziesz do szefowej i kupujesz ciasta lub słodkości zawsze ci policzy taniej , chleb dostaje zawsze do domu , chce wolne bez problemu -szefowa nie robi problemu, powiedziałem ja tam pracuje i mam prace ,wypłatę i jeszcze chlebek codziennie do domu
pracownik2

Postautor: Gość » 22 marca 2019, 20:33

Już sobie nie piszcie sami opinii, bo raz, że to żałosne, dwa, że każdy widzi :D
mam prace ,wypłatę i jeszcze chlebek codziennie do domu

BUAHAHA, no ***** w @$#4, że dajecie dwa bochenki chleba...
Gość

Postautor: Bsnsnn » 1 kwietnia 2019, 21:07

Dziwne że ludzie tam pracują naście lat i nie narzekają, chyba o czymś to świadczy?
Bsnsnn

Postautor: jestpracownik1 » 17 lipca 2019, 06:51

normalna praca najważniejsze że co tydzień kasa wypłacana bez problemu
jestpracownik1

Poprzednia

Wróć do Praca w regionie