Dzisiaj jest czwartek 29 lipca 2021, imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15017) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 16oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
24 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
ZE PAK otrzyma dofinansowanie na budowę instalacji ... (0)Koniec wakacji, zaczynamy granie. W weekend rusza ... (0)

MOże ranging nierzetelnych PRACOWNIKÓW

Re: MOże ranging nierzetelnych PRACOWNIKÓW

Postautor: Gość » 23 maja 2013, 17:42

Po wypowiedziach śmiem twierdzić że ponad połowa może ma skończoną zawodówkę bez zawodu. Nie róbcie tutaj GIMBAZJI.

Co do tych CV i umowami na 1 miesiąc. Powiedz mi pracodawco dlaczego nie przyjmiesz pracownika na 3 miesiące? Masz takie możliwości więc dlaczego na miesiąc [umowa o dzieło-zlecenie] bo umowa o pracę to już szaleństwo [po co płacić pełne składki jak można częściowe] . Lub prace seozonowe albo na czas zlecenia ... Czemu się uchylacie od płacenia pełnych składek, płacenia nadgodzin jak to powinno być płacone, rozłąka [delegacja] , szkodliwe , dieta , posiłki regeneracyjne itd...

Podrap się pracodawco jeden z drugim w czoło bo z rodziną dobrze wygląda się na zdjęciach.
Gość

Postautor: Gość » 23 maja 2013, 18:33

Swięte słowa. Tam gdzie pracodawca dba o pracownika jakoś nikt się nie zwalnia tylko siedzi jak mysz pod miotłą i pracuje, no ale znajdą się tacy co płacą 1000 i to im się wydaje dużo, a potem pracodawcy dziwią się się że pracownicy go okradają. Przecież jakoś musi sobie wyrównać.
Gość

Postautor: rrr » 11 czerwca 2013, 23:25

Masz racje , niech siedzą w domach na utrzymaniu mamusi , pewnie ona ma więcej renty niż ten tysiak,he,he
rrr

Postautor: Gość » 12 czerwca 2013, 04:31

Gość pisze:Swięte słowa. Tam gdzie pracodawca dba o pracownika jakoś nikt się nie zwalnia tylko siedzi jak mysz pod miotłą i pracuje, no ale znajdą się tacy co płacą 1000 i to im się wydaje dużo, a potem pracodawcy dziwią się się że pracownicy go okradają. Przecież jakoś musi sobie wyrównać.

Jeśli pracownikowi nie odpowiada wynagrodzenie to niech się zwolni z pracy.To co piszesz o wyrównywaniu to zwykła kradzież!!
A to jest karalne!
Gość

Postautor: Pieniądz Non Oliet » 20 września 2013, 14:28

Kto tu kogo okrada ?? Pracodawca okrada PAŃSTWO , pracownik okrada pracodawcę , PAŃSTWO okrada pracodawcę i pracownika. Koło się zamyka :] . Schemat niezmienny odkąd istnieje waluta [pieniądz] i Polska. Nie wiem jaką skończyłeś szkołę pracodawco, ale albo za wałówę albo papierek z giełdy.
Pieniądz Non Oliet

Postautor: kola67 » 13 października 2013, 02:08

?.......
kola67

Postautor: betka137 » 23 grudnia 2013, 18:00

w arvato takich duzo..
betka137

Postautor: Bobas361 » 2 stycznia 2014, 23:37

Prowadzę firmę, poszukuję pracowników, naprawdę jest problem zatrudnić kogoś na poziomie. Każdy kto coś potrafi, ma pracę, na rynku bezrobotnych pozostały same "plewy". Wysyłają cv bez opamiętania, jeden z drugim posiada CV i LM uniwersalny - nawet co jakiś czas zapomni zmienić adresata.
Tylko nie gadajcie że za grosze, wyzyskiwacz itd. Pracownicy zarabiają w firmie 2500-3000 zł na rękę, na umowach o pracę.
Nauczcie się czegoś więcej niż tylko narzekać. Może jakiś język, może dokształcenie, jakiś kurs.....
Bobas361

Postautor: iks01 » 2 stycznia 2014, 23:52

Bobas361 pisze:Prowadzę firmę, poszukuję pracowników, naprawdę jest problem zatrudnić kogoś na poziomie. Każdy kto coś potrafi, ma pracę, na rynku bezrobotnych pozostały same "plewy". Wysyłają cv bez opamiętania, jeden z drugim posiada CV i LM uniwersalny - nawet co jakiś czas zapomni zmienić adresata.
Tylko nie gadajcie że za grosze, wyzyskiwacz itd. Pracownicy zarabiają w firmie 2500-3000 zł na rękę, na umowach o pracę.
Nauczcie się czegoś więcej niż tylko narzekać. Może jakiś język, może dokształcenie, jakiś kurs.....

Ja miałem takie pieniążki w 2009 r a ile od tego czasu poszło wszystko do góry? Wszyscy, którzy mają w głowie wyjechali i takie pieniądze maja w tydzień wraz z pełnym ubezpieczeniem i 8 h w pracy i płacone co tydzień. Warunek wiadomo język oraz fach w ręku. Pozdrawiam.
iks01

Postautor: wtemacie » 3 stycznia 2014, 00:00

Bobas361 pisze:Prowadzę firmę, poszukuję pracowników, naprawdę jest problem zatrudnić kogoś na poziomie. Każdy kto coś potrafi, ma pracę, na rynku bezrobotnych pozostały same "plewy". Wysyłają cv bez opamiętania, jeden z drugim posiada CV i LM uniwersalny - nawet co jakiś czas zapomni zmienić adresata.

Przy ilu godzinach w miesiącu mają te 3 tys.na ręke?Pochwal się jaka to firma.
wtemacie

Postautor: Perfos » 3 stycznia 2014, 02:21

Nie sposób się nie zgodzić. Swego czasu zrobiłem eksperyment. Jestem osobą fizyczną, mam godną pracę. Swego czasu wymyśliłem kilka ofert pracy, wrzuciłem do działu ogłoszeń na LM i poczekałem na reakcję. CV jakie spłynęły na maila - tragedia. Jedno z pięciu dało się czytać, ale tylko dlatego, że ewidentnie było z szablonu. Już nie wspomnę o tym, co w tych CV-kach było. List motywacyjny? A cóż to? Nie wysłał nikt. Treść maila? A po co? Wyślijmy pustego! Adres mailowy kandydata? Jakiś nick internetowy nie mający nic wspólnego z nazwiskiem i jakaś liczba. O masówkach już nie wspomnę, czyli wysyłania wszędzie tego samego CV. Najlepsze, jak w klauzuli widać nazwę innej firmy. Jak jako potencjalny pracodawca mam szanować potencjalnego kandydata, skoro on ewidentnie nie szanuje mnie? W Internecie jest mnóstwo porad odnośnie pisania CV, listów motywacyjnych, rekrutacji na wyciągnięcie ręki - dlaczego ludzie z tego nie korzystają?

Czy oni w ogóle widzą swoje CV przed wysłaniem? Dostałem 5-stronicowe CV, gdzie treść zaczynała się od 2/3 strony (w poziomie), czcionka 15, wypisane totalne bzdury. Jak kogoś takiego zatrudnić na rozmowę? No jak? I jeszcze Ci napisze "Pakiet Office - stopień biegły", buahaha.
Perfos
Zaawansowany

Postautor: zaludzie » 3 stycznia 2014, 09:32

A Ty pomyślałeś o jakimś leczeniu psychiatrycznym dla siebie?Bo trudno mówić o zdrowej psychice u osoby,która zbiera ludzi CV dla zabawy.
zaludzie

Postautor: Perfos » 3 stycznia 2014, 13:12

Chciałem postawić się przez chwilę "po drugiej stronie barykady" i zaczynam rozumieć rozgoryczenie pracodawców. Ludzie, CV, LM, mail to wasza wizytówka! Chcecie być zaproszeni na rozmowę? Nie ma innej rady jak popracować nad dokumentami dłużej niż 2 minuty... :) To się opłaca. Wymagacie od pracodawców dobrej woli? Wykażcie trochę zaangażowania, "sprzedajcie się", na tym to polega. Ja się wcale teraz nie dziwię, że większość CV ląduje w koszu i nie dostajecie odpowiedzi nawet od firmy. Bo ja też bym nie odpisał i papiery usunął z miejsca. Podejrzewam, że może nikły procent dokumentów jest na temat, sprofilowanych, napisanych własnoręcznie a nie z szablonu, ciekawych i dających się czytać. Ja też nie pisałem z początku świetnych CV, ale praktyka czyni mistrza i czytanie porad w sieci (nawet na YouTube masa filmików z poradami jest). Teraz moje CV jest znośne, przykuwa uwagę i mam praktycznie 100%-ową skuteczność.
Perfos
Zaawansowany

Postautor: prawyczlowiek » 3 stycznia 2014, 13:37

A więc to Ty nadajesz te pajacowate,fauszywe ogłoszenia na LM?Nie dziw się,że ktoś Ci wysyła bzdetne CV,skoro nie podajesz nr.tel.firmy jak rownież podajesz śmieszne,niedorzeczne adresy mail,na które chcesz,by Ci ludzie wysyłali swoje CV.Od razu widać,że takie ogłoszenie to żart jakiegoś *****,któremu się nudzi.
prawyczlowiek

Postautor: Perfos » 3 stycznia 2014, 13:39

A jednak znajdują się desperaci, którzy wysyłają masówki gdzie popadnie. :)
I rzuciłem tam ledwo dwa, dość specyficzne ogłoszenia. ;)
Perfos
Zaawansowany

PoprzedniaNastępna

Wróć do Praca w regionie