Dzisiaj jest czwartek 13 sierpnia 2020, imieniny: Diany, Hipolita, Kasjusza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16763) SPORT FORUM FIRMY (5518) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
27 / 18oC
Jutropogoda
26 / 19oC
Pojutrzepogoda
25 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wirusowa Grupa Wsparcia odznaczona. Krzyże Zasługi ... (0)Sompolno. 20-latek rozbił auto podczas ucieczki pr ... (2)

Franspol

Re: Franspol

Postautor: Gość » 20 grudnia 2013, 22:20

Świąteczne pozdrowienia dla Franspola i bohatera tego wątku ! czekam na rozwój wydarzeń
Gość

Postautor: :D śmiechu warte » 12 stycznia 2014, 16:21

takie bajki i baśnie to wymyśla gościu którego zwolnili jakiś czas temu po za tym ma kobiete która pracuje w firmie "owa żonka" i mści się na chłopaków z firmy i wymyślają własnie coś takiego bo nie może sie pogodzić że stracił prace a teraz musi pracować w drukarni
:D śmiechu warte

Postautor: jarząbek » 13 stycznia 2014, 22:17

czyzby znalaz sie jakis obronca zboczencow i dewiantow sexualnych???kolego pana kranika myslee ze te wpisy sa zupelnie nie na miejscu i niewiem jaka ktos by musial miec wybujala fantazje zebys wymyslic tak niestworzona historie.az emam stycznosc z ta firma i mniej wiecej wiem co tam sie tak na prawde wyprawia wiec mysle ze powyzszy kolega powinien bardziej zajac sie tym co robi owy kranik a nie tlumaczeniem go ze ktos robi takie wpisy z zawisci i zazdrosci
jarząbek

Postautor: Krysttttian » 18 marca 2019, 16:57

Bo nikt normalny za te pieniądze nie chce iść jak widzi ten burdel i syf. Taka jest prawda.
Krysttttian

Postautor: daasd » 22 marca 2019, 20:11

Na produkcji na zakładowej to totalny syf i złodziejstwo.Robiłem tam i nie mogłem patrzeć jak robole i kierownictwo kradli materiały budowlane na nocce.Powinien prezes się o tym dowiedzieć. Nienawidzę złodziejstwa
daasd

Postautor: daasd » 22 marca 2019, 20:11

Na produkcji na zakładowej to totalny syf i złodziejstwo.Robiłem tam i nie mogłem patrzeć jak robole i kierownictwo kradli materiały budowlane na nocce.Powinien prezes się o tym dowiedzieć. Nienawidzę złodziejstwa
daasd

Postautor: Dzony 07 » 3 maja 2019, 07:58

casanowa pisze:A co to za koleś co się masturbuje? Może potrzebna mu pomoc??!! Z tego co wiem od kuzyna to firma franspol mieści się nie tylko w Koninie ale w innym rejonie Polski to ten koleś jest z Konina czy z innej miejscowości? Znam poradnie co może mu pomóc.
od razu chory? Moze trzeba podac mu pomocna reke? :P
Dzony 07

Postautor: Jarosław K. » 8 czerwca 2019, 10:27

Mam tam znajomego brygadzistę. Załatwi wszystko w każdej ilości.Tylko po nocce.
Jarosław K.

Postautor: krystian 78 » 29 sierpnia 2019, 10:28

Jakieś namiary.Jestem zainteresowany?
krystian 78

Postautor: Rafix bud » 20 czerwca 2020, 13:48

Robi tam jeszcze ten kolo co zalatwia na lewo materialy?Macie jakis namiar?
Rafix bud

Sprzedaż i kupno spółek

Postautor: Gość » 22 czerwca 2020, 09:47

Masz zadłużoną spółkę i nie wiesz co z nią zrobić? Skontaktuj się z nami ltdbroker.pl pomożemy w znalezieniu zagranicznego inwestora, który chętnie kupi od Ciebie zadłużoną firmę. Zajmiemy się wszystkim od strony prawnej i zabezpieczymy przed problemami. Nasz kancelaria pośredniczy w sprzedaży i zakupie spółek z o.o. LTD Broker gotowi do pomocy www.ltdbr
Gość

Sprzedaż gotowych spółek z o.o

Postautor: Gość » 22 czerwca 2020, 09:52

Sprzedaż gotowych spółek www.optioffice.pl Oferujemy gotowe spółki z o.o i komandytowe w optioffice Warszawa. Każda nasza gotowa spółka jest czysta, nie posiada zadłużenia, ani zobowiązań finansowo-handlowych. Brak ukrytych kosztów. Gotowe spółki mają szeroki wachlarz kodów PKD, numer NIP, REGON, KRS, VAT i rachunek bankowy. Są zarejestrowane w Warszawie pod prestiżowym adresem naszego biura wirtualnego w centrum miasta. Posiadają wszystkie wymagane dokumenty i deklaracje podatkowe, co jest potwierdzone aktem notarialnym. www.optioffice.pl dysponuje kilkudziesięcioma spółkami, każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie formalności urzędowe są na naszej głowie. Mamy korzystne ceny. Zapraszamy do www.optioffice.pl
Gość

Poprzednia

Wróć do Praca w regionie