Dzisiaj jest środa 16 października 2019, imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18035) SPORT FORUM FIRMY (5380) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
15 / 13oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek lotniczy w miejscowości Kobylata. Na miejs ... (2)Puchar Polski. SPS Konspol powalczy o wejście na p ... (0)

Franspol

Re: Franspol

Postautor: Gość » 20 grudnia 2013, 22:20

Świąteczne pozdrowienia dla Franspola i bohatera tego wątku ! czekam na rozwój wydarzeń
Gość

Postautor: :D śmiechu warte » 12 stycznia 2014, 16:21

takie bajki i baśnie to wymyśla gościu którego zwolnili jakiś czas temu po za tym ma kobiete która pracuje w firmie "owa żonka" i mści się na chłopaków z firmy i wymyślają własnie coś takiego bo nie może sie pogodzić że stracił prace a teraz musi pracować w drukarni
:D śmiechu warte

Postautor: jarząbek » 13 stycznia 2014, 22:17

czyzby znalaz sie jakis obronca zboczencow i dewiantow sexualnych???kolego pana kranika myslee ze te wpisy sa zupelnie nie na miejscu i niewiem jaka ktos by musial miec wybujala fantazje zebys wymyslic tak niestworzona historie.az emam stycznosc z ta firma i mniej wiecej wiem co tam sie tak na prawde wyprawia wiec mysle ze powyzszy kolega powinien bardziej zajac sie tym co robi owy kranik a nie tlumaczeniem go ze ktos robi takie wpisy z zawisci i zazdrosci
jarząbek

Postautor: Krysttttian » 18 marca 2019, 16:57

Bo nikt normalny za te pieniądze nie chce iść jak widzi ten burdel i syf. Taka jest prawda.
Krysttttian

Postautor: daasd » 22 marca 2019, 20:11

Na produkcji na zakładowej to totalny syf i złodziejstwo.Robiłem tam i nie mogłem patrzeć jak robole i kierownictwo kradli materiały budowlane na nocce.Powinien prezes się o tym dowiedzieć. Nienawidzę złodziejstwa
daasd

Postautor: daasd » 22 marca 2019, 20:11

Na produkcji na zakładowej to totalny syf i złodziejstwo.Robiłem tam i nie mogłem patrzeć jak robole i kierownictwo kradli materiały budowlane na nocce.Powinien prezes się o tym dowiedzieć. Nienawidzę złodziejstwa
daasd

Postautor: Dzony 07 » 3 maja 2019, 07:58

casanowa pisze:A co to za koleś co się masturbuje? Może potrzebna mu pomoc??!! Z tego co wiem od kuzyna to firma franspol mieści się nie tylko w Koninie ale w innym rejonie Polski to ten koleś jest z Konina czy z innej miejscowości? Znam poradnie co może mu pomóc.
od razu chory? Moze trzeba podac mu pomocna reke? :P
Dzony 07

Postautor: Jarosław K. » 8 czerwca 2019, 10:27

Mam tam znajomego brygadzistę. Załatwi wszystko w każdej ilości.Tylko po nocce.
Jarosław K.

Postautor: krystian 78 » 29 sierpnia 2019, 10:28

Jakieś namiary.Jestem zainteresowany?
krystian 78

Poprzednia

Wróć do Praca w regionie