Dzisiaj jest poniedziałek 14 października 2019, imieniny: Alana, Kaliksta, Fortunaty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18890) SPORT FORUM FIRMY (5379) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 14oC
Jutropogoda
18 / 15oC
Pojutrzepogoda
15 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przy magistracie powstaje furtka. Piesi będą mogli ... (0)Seniorska koszykówka wróciła. Wysoka porażka MKS M ... (0)

Zimex rokosz k. słupcy

Zimex rokosz k. słupcy

Postautor: Gość » 18 września 2013, 16:20

Jakie warunki są w tej firmie? Jaka płaca? Proszę o opinie od osób ktore tam pracowały lub słyszały coś o tej firmie.
Gość

Re: Zimex rokosz k. słupcy

Postautor: on30232 » 13 października 2013, 20:05

Daj sobie spokój. Pracowałem i dziękuje bardzo..... Bocian jest najlepszy
on30232

Postautor: adminex » 18 października 2013, 10:00

O je firmie można książkę napisać. Wypłata część na konto a o resztę trzeba się nieraz prosić po kilka tygodni. Czy pracujesz po 8 godzin czy 16 to i tak z godzinę dostaniesz tyle samo. Nic ich tam nie obchodzi że ma się jakieś plany czy to na wieczór czy na weekend. Jest robota to masz zapierdalać. Bocian to już tragedia. Potrafi za jakieś głupoty obcinać wypłatę o dość grube sumy. Zresztą szefowa też nie lepsza (bocian to jej siostrzeniec). Szef już jest lepszy ale on się zbytnio nie miesza. Przez rok pracy przewinęło się tam za mojej kadencji 15 osób (na około 20 tam pracujących).
adminex

Postautor: człowiek » 19 lutego 2014, 14:12

zimex? totalna tragedia . raczej nie warto tracic czasu na to. prace tam nawet nie mozna nazwac praca na przetrwanie. warunki pracy tylko nadaja sie do zgloszenia do PIP. tempertura pomieszczeń, brak narzędzi(we własnym zakresie) nie wspomne o potrzebach fizjologicznych.... z wiadrem wody do kibla trzeba leciec... bo z toalety dla klientow nie mozna korzystac . ale oczywiscie pelen monitoring. nie polecam nawet wrogom
człowiek

Postautor: Pioootrek » 12 marca 2014, 11:08

Widzę, że znowu się tam ogłoszenie pojawiło- zatrudniają i zwalniają jak im się podoba...
Pioootrek

Postautor: Pracownik052789 » 16 kwietnia 2014, 22:28

Pracuje tam obecnie, to jest jedna wielka porażka, jesli chodzi o prace zeby zime przetrzymać to okej ale nic wiecej, idac do pracy nie wiesz o ktorej skonczysz, firma ma kompletnie to gdzies ze masz rodzine, obowiązki czy tez sprawy prywatne,

Dyrektor Bocian twierdzi ze są rzeczy ważne i ważniejsze, oczywiście według niego ważniejsze to firma, a stary jest okej ale ma na firme ***** i tylko raz na tydzien pojawi sie na formie aby sprawdzic co sie dzieje i stan konta, i oczywiscie jak tylko jest szef to odrazu przydupas Bocian chwali sie co osiągnoł i co udalo mu sie zalatwic.
Pracownik052789

Postautor: Gość » 12 listopada 2014, 23:26

Nie dajcie się nabrać - znowu szukają jeleni!!!
Gość

Postautor: Gość » 13 listopada 2014, 23:32

ta firma powinna nazywac się złomex a ludzie to najlepiej żeby pracowali za darmo i najlepiej nie dopytywali o pieniądze
Gość

Postautor: gość » 23 kwietnia 2015, 22:38

Robota jakw etiopi,zapierdalasz po 12inawet po 16 za 7zl na rozmowie sielanka nibypo 8 umowa lekarz ciuchy a jakprzyjdziesz tojestes zerem zaďneju owy po 7 i jeszcze patrza uciac.placisz zalekarz swoje ciuchy narzedzia.firma porazka bocian ludzi katuje szefostwu tona reke a stolarze to zostali sami twardziele.mam to za soba jestem szczesliwyze sie uwolnilem i po 8godz 2oootys teraz mam awzimex300godzinby usialo byc.krotkomowiac nie po
ecam obozpracy.bez u,owy bez niczsnicznego wciz
maloizi
gość

Postautor: gość » 24 kwietnia 2015, 19:30

Jak chcesz tam iść do roboty musisz mieć swoje narzędzia. Bo pojedziesz w Polske składać meble i regały chłodnicze z probówką. Nie zapomnij o życiu prywatnym firma jest najważniejsza. Nawet pogrzeb musisz przełożyć bo Bocian ma dużo roboty.
gość

Postautor: gość » 28 kwietnia 2015, 14:18

Granice otwarte a tam pracujecie, lepiej chyba u niemca pracować za 8 euro niż zapierdalać tam za 8 zł. Ja skorzystałem - nie żałuje...
gość

Postautor: gość » 28 kwietnia 2015, 14:21

Zimex nigdy pracowników nie szanował. U nich każdy pracownik to złodziej który ich okrada. Każdy wie że ZIMEX to dno...
gość

Postautor: jaremka » 3 maja 2015, 20:29

Co tu dużo pisać - DNO totalne .Jak chcecie zapier....ć za psie grosze to polecam tą firmę.
Pięknie jest tylko na rozmowie kwalifikacyjnej - później z rozmową nie ma nic wspólnego.
Nie dają umowy o pracę tylko zlecenie.Płacą jak chcą,o wypłatę często trzeba się przypominać.
Szkoda czasu - niepoważni ludzie na poważnych stanowiskach .Chcieliby "z gówna bat ukręcić ",a tak się nie da !
Pracowników traktują jak zło konieczne,najlepiej jakby za friko tam robić ,wtedy ok . STANOWCZO ODRADZAM !!!!!
jaremka

Postautor: ooo88 » 22 czerwca 2015, 11:56

WITAM ZMIENILO SIE COS W EJ FIRMIE WARTO TA SIE ZATRUDNIC?
ooo88

Postautor: Gość » 16 października 2015, 14:59

jeśli chcesz pracować to na pewno się nie zawiedziesz
Gość

Następna

Wróć do Praca w regionie