Dzisiaj jest środa 23 października 2019, imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18124) SPORT FORUM FIRMY (5391) PRACA (47) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 12oC
Jutropogoda
17 / 13oC
Pojutrzepogoda
16 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Augustyniak zwolniony z Górnika! Dziubek nowym tre ... (0)Puchar Polski. Te mecze wyłonią finalistów. Już w ... (0)

Zimex rokosz k. słupcy

Re: Zimex rokosz k. słupcy

Postautor: Mis78 » 29 lutego 2016, 20:24

Pracuje w zimexsie i nie żałuję
Mis78

Postautor: Xyz234 » 21 kwietnia 2017, 06:14

Witam zmieniło się coś w tej firmie ? Miałem złożyć tam podanie ale jak przeczytałem tę opinię to odpuściłem...
Xyz234

Postautor: Jaś » 23 kwietnia 2017, 19:10

Widze ze znowu szukaja jeleni jak ktos chce pracowac po 300 godzin w miesiącu za 2500 to zapraszam do zimexu
Jaś

Postautor: B032RB » 11 stycznia 2018, 13:10

Witam, czy ktoś może napisać coś o firmie Zimex. Ktoś pracował bądź pracuje? Jakie są warunki?
B032RB

Postautor: Gość » 15 stycznia 2018, 13:38

Warunki są słabe, zależy oczywiście na jakie stanowisko, ale tam gdzie ja byłem warunki na prawdę kiepskie i chodzi przede wszystkim o warunki w jakich się pracuje, bardzo nieekonomicznie pod względem technicznym, zimno bo w końcu teraz zima a budynek bardzo kiepsko ocieplony i w kiepskim stanie, brudno. Nie polecam tym bardziej Zimą
Gość

Postautor: Pracownik Mis » 10 marca 2019, 11:05

Witam ja pracuję juz pare lat w tej firmie i niema zadnych problemow. KASA na czas i to nie od najniższej krajowej zarobki bardzo dobre .Fakt jest taki że czasami dużo godzin.Ale robota ******* i ciekawa.Ale kuzwa przychodza tacy co kuzwa wkretarki w lapach nigdy nie miał i chce odrazu 5 kola.
Pracownik Mis

Postautor: Gość » 10 marca 2019, 12:13

A tobie wystarczy tysiąc pinset.Coraz więcej takich pojeb-ów co zapier..jak głuppki bez rozumu.
Gość

Postautor: k.kl » 30 sierpnia 2019, 11:22

Jak obecnie praca w firmie? Zmieniło się coś? Jak z umowami i wynagrodzeniem?
k.kl

Postautor: Gość » 30 sierpnia 2019, 15:02

Jest Ok, jak chce ci się robić to dobra kasa i umowa
Gość

Poprzednia

Wróć do Praca w regionie