Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19360) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 10oC
Jutropogoda
18 / 15oC
Pojutrzepogoda
15 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Baja Szczecinek. Trudny rajd za słupczanami z Kame ... (0)Podejrzana o zabójstwo syna została zwolniona z ar ... (0)

Caganowski Raben Konin

Caganowski Raben Konin

Postautor: kieroooo » 25 stycznia 2014, 13:03

Witam chciałem się dowiedzieć jak pracuje się w firmie Raben na zagórowskiej u Caganowskiego?. Ile płaci jeżeli chodzi o solo i zestaw. W jakich godzinach jest praca na kat C?. Jeżeli mieliście okazję tam pracować proszę się wypowiadać i dzięki za odpowiedzi.
kieroooo

Re: Caganowski Raben Konin

Postautor: znam go » 25 stycznia 2014, 15:03

Nazwisko mi znane. Nie wiem czy o tego chodzi. Był taki z Posady o tym samym nazwisku co miał transport. Nie płacił ludziom, zlikwidował działalność, kierowcy się składali na sprawę przeciwko niemu. Kilka aut mu spalili. Jeśli on założył następną firmę- to odradzam. Ale nie wiem czy o tego chodzi. Chociaż istnieje duże prawdopodobieństwo że to on założył inną firmę. Likwidował swoją działalność w 2007 roku,więc może dla niepoznaki założył gdzieś indziej.
znam go

Postautor: znam go » 25 stycznia 2014, 15:04

Nazwisko mi znane. Nie wiem czy o tego chodzi. Był taki z Posady o tym samym nazwisku co miał transport. Nie płacił ludziom, zlikwidował działalność, kierowcy się składali na sprawę przeciwko niemu. Kilka aut mu spalili. Jeśli on założył następną firmę- to odradzam. Ale nie wiem czy o tego chodzi. Chociaż istnieje duże prawdopodobieństwo że to on założył inną firmę. Likwidował swoją działalność w 2007 roku,więc może dla niepoznaki założył gdzieś indziej. Opisz go jak wygląda to Ci powiem czy to on.
znam go

Postautor: looogggg » 25 stycznia 2014, 15:15

odział Rabena w Koninie??? Jest taka firma?? Pierwsze słyszę... Najbliższy oddział jest w Gądkach.... Dziwne...
looogggg

Postautor: fgdgs » 25 stycznia 2014, 17:41

Kolego jest odział Rabena w Koninie mają dużo samochodów aby oni towar własnie zwożą z Gądek i chyba ze strykowa. Mają same mercedesy Atego actrosy mp3 i dafy xf 95 105 i własnie sie chciałem dowiedzieć jaka sytuacja w tej firmie jakie zarobki
fgdgs

Postautor: desw » 28 stycznia 2014, 19:39

na solowce daja 1600 a na zestaw 3000 i jazda pod rabenem
desw

Postautor: kier87655 » 29 stycznia 2014, 10:19

Kolego te 1600 zł to mi się wydaję mało jak na solo. Jakie są teraz stawki na solo po kraju jak i na miejscu orientujecie się?
kier87655

Postautor: tadek546 » 28 lutego 2014, 03:03

Raben jest firmą z długa tradycją, dziwia mnie te opinie, ale ok, a na innym forum http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,31698 ludzie pisali w inny sposób, sami aktualni pracownicy, tez warto się zapoznać.
tadek546

Postautor: elakarol2000@o2.pl » 29 czerwca 2019, 05:29

Najgorszy obóz pracy . Po polsce to jeszcze pod Rabenem z Kalisza to dalo sie jezdzic ale pod jebanymi Gadkami to juz nie . Za granica Strykow Conwentra (anglia) BDF w podwojnej obsadzie to jakies kur.. Dla nienormalnych ludzi . robilem z narwancem ktory mial klapki na oczach i tylko by zapierdalal i po **** w wisle by stal jak by mu kazali . Szukajcie normalnej roboty gdzie cie nie ganiaja robisz spokojnie w swoim tepie nie musisz jechac jak wariat , podlaczac magnesy ,jezdzic po nocach . Jedynie ze jestes popaprancem i muszisz tylko miec ogien ogien w glowie. Chore i tyle
elakarol2000@o2.pl

Postautor: Gość » 6 lipca 2019, 00:12

looogggg pisze:odział Rabena w Koninie??? Jest taka firma?? Pierwsze słyszę... Najbliższy oddział jest w Gądkach.... Dziwne...

Najbliższy oddział Rabena Kolego jest w Kaliszu.

Pracowałem u caganowskiego ogólnie płacić płacił ale nigdy więcej pod rabenem startujesz z niedzieli na poniedziałek a wracasz w sobotę nadranem. Taka niby praca od pon-pt.
Gość

Postautor: Gość » 6 lipca 2019, 00:13

tadek546 pisze:Raben jest firmą z długa tradycją, dziwia mnie te opinie, ale ok, a na innym forum http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,31698 ludzie pisali w inny sposób, sami aktualni pracownicy, tez warto się zapoznać.
z długą tradycja zapierdzielania na magnesie chyba.
Gość

Wróć do Praca w regionie