Dzisiaj jest czwartek 22 kwietnia 2021, imieniny: Leona, Kai, Heliodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17741) SPORT FORUM FIRMY (5597) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 3oC
Jutropogoda
8 / 1oC
Pojutrzepogoda
9 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wystawa oryginalnych prac Marca Chagalla w Muzeum ... (0)Wierzbinek.Konkurs na wiosenne inspiracje z książk ... (0)

Praca w Konplast

Praca w Konplast

Postautor: cxxxx » 20 lutego 2017, 12:16

Stale się ogłaszają ciekawe jakie tam są warunki chodzi mi o finanse i atmosferę z góry dzięki za odpowidż
cxxxx

Re: Praca w Konplast

Postautor: Gość » 22 lutego 2017, 01:52

Nie pracowałem , ale pół Konina wie że w KonPlast warunki są beznadziejne , szczególnie produkcja.
Gość

Postautor: JaMargaret » 22 lutego 2017, 20:54

Pracowałam w firmie KonPlast 5 miesięcy. Na początek dostajesz umowę o dzieło, ewentualnie okres próbny 3- miesiące. Wynagrodzenie to najniższa krajowa. Wypłata zawsze na czas, i to chyba jedyny plus tej firmy. Jeśli chodzi o atmosferę...cóż, w życiu nie miałam do czynienia z takimi chamami i fałszywymi ludźmi. I nie mówię tu o wszystkich zwykłych pracownikach produkcji, mam na myśli kierownictwo. Upokarzanie pracowników to w tej firmie chleb powszedni. Żadnego szacunku tam się nie uświadczy, mimo iż, każdy zapierdziela tak, że pot się po plecach leje. Kierownictwo zawsze znajdzie powód, żebyś przypadkiem za bardzo nie był zadowolony z wykonanej przez Ciebie pracy. Praca nie jest na akord, ale zaczynając swoją zmianę, zawsze się sprawdza ile zrobił poprzedni pracownik, żeby przypadkiem nie zrobić mniej niż on/ona. W przeciwnym razie, jesteś obiektem kpin kierownictwa i wieloletnich pracowników. Większosc ludzi rezygnuje z pracy w tej firmie po kilku dniach i wcale nie dlatego, że jest ciężka lub skomplikowana, ale dlatego, że do pracy powinno się isc z chęcia i przyjemnością. Wiadomo, że wtedy człowiekowi pracuję się lepiej i wydajniej. W tej firmie idzie się do pracy zawsze z obawą przed kolejnym upokorzeniem i kończy się pracę ze łzami w oczach.
JaMargaret

Postautor: Obserwatornia » 23 lutego 2017, 13:42

JaMargaret pisze:Pracowałam w firmie KonPlast 5 miesięcy. Na początek dostajesz umowę o dzieło, ewentualnie okres próbny 3- miesiące. Wynagrodzenie to najniższa krajowa. Wypłata zawsze na czas, i to chyba jedyny plus tej firmy. Jeśli chodzi o atmosferę...cóż, w życiu nie miałam do czynienia z takimi chamami i fałszywymi ludźmi. I nie mówię tu o wszystkich zwykłych pracownikach produkcji, mam na myśli kierownictwo. Upokarzanie pracowników to w tej firmie chleb powszedni. Żadnego szacunku tam się nie uświadczy, mimo iż, każdy zapierdziela tak, że pot się po plecach leje. Kierownictwo zawsze znajdzie powód, żebyś przypadkiem za bardzo nie był zadowolony z wykonanej przez Ciebie pracy. Praca nie jest na akord, ale zaczynając swoją zmianę, zawsze się sprawdza ile zrobił poprzedni pracownik, żeby przypadkiem nie zrobić mniej niż on/ona. W przeciwnym razie, jesteś obiektem kpin kierownictwa i wieloletnich pracowników. Większosc ludzi rezygnuje z pracy w tej firmie po kilku dniach i wcale nie dlatego, że jest ciężka lub skomplikowana, ale dlatego, że do pracy powinno się isc z chęcia i przyjemnością. Wiadomo, że wtedy człowiekowi pracuję się lepiej i wydajniej. W tej firmie idzie się do pracy zawsze z obawą przed kolejnym upokorzeniem i kończy się pracę ze łzami w oczach.
Będzie Ci chyba potrzebny dobry prawnik.

Będzie Ci potrzebny chyba dobry prawnik.
Obserwatornia

Postautor: JaMargaret » 23 lutego 2017, 19:01

Obserwatornia pisze:
JaMargaret pisze:Pracowałam w firmie KonPlast 5 miesięcy. Na początek dostajesz umowę o dzieło, ewentualnie okres próbny 3- miesiące. Wynagrodzenie to najniższa krajowa. Wypłata zawsze na czas, i to chyba jedyny plus tej firmy. Jeśli chodzi o atmosferę...cóż, w życiu nie miałam do czynienia z takimi chamami i fałszywymi ludźmi. I nie mówię tu o wszystkich zwykłych pracownikach produkcji, mam na myśli kierownictwo. Upokarzanie pracowników to w tej firmie chleb powszedni. Żadnego szacunku tam się nie uświadczy, mimo iż, każdy zapierdziela tak, że pot się po plecach leje. Kierownictwo zawsze znajdzie powód, żebyś przypadkiem za bardzo nie był zadowolony z wykonanej przez Ciebie pracy. Praca nie jest na akord, ale zaczynając swoją zmianę, zawsze się sprawdza ile zrobił poprzedni pracownik, żeby przypadkiem nie zrobić mniej niż on/ona. W przeciwnym razie, jesteś obiektem kpin kierownictwa i wieloletnich pracowników. Większosc ludzi rezygnuje z pracy w tej firmie po kilku dniach i wcale nie dlatego, że jest ciężka lub skomplikowana, ale dlatego, że do pracy powinno się isc z chęcia i przyjemnością. Wiadomo, że wtedy człowiekowi pracuję się lepiej i wydajniej. W tej firmie idzie się do pracy zawsze z obawą przed kolejnym upokorzeniem i kończy się pracę ze łzami w oczach.
Będzie Ci chyba potrzebny dobry prawnik.

Będzie Ci potrzebny chyba dobry prawnik.

W sumie by się przydał i mnie i moim znajomym kiedy razem odchodziliśmy z tej firmy. Mogliśmy wtedy pomyśleć o założeniu sprawy o mobbing w tej firmie :) Mądry Polak po szkodzie :)
JaMargaret

Postautor: LechuL » 23 lutego 2017, 23:52

Zgadza się.Psychika tam siada.Masakra.Nie polecam tej firmy!I jeszcze te butle z gazem i palnikami,które każdy musi sam obsługiwać bez żadnego wcześniejszego przeszkolenia.Inspekcje pracy trzeba tam nasłać.
LechuL

Postautor: Ruuuda » 9 stycznia 2021, 16:40

Praca tam jest beznadziejna całkowity brak zrozumienia oraz fałszywe i nie przyjemne towarzystwo z góry odradzam pracy w tym miejscu... Miałam okazję stać się pośmieliskiem jedenej z koleżanek jednym słowem t.r.a.g.e.d.i.a Konplast wielkim gównem
Ruuuda

Wróć do Praca w regionie