Dzisiaj jest poniedziałek 9 grudnia 2019, imieniny: Leokadii, Wiesławy, Nataszy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20728) SPORT FORUM FIRMY (5429) PRACA (38) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 5oC
Jutropogoda
2 / -1oC
Pojutrzepogoda
1 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Golina. Umowa na rewitalizację zabytkowego parku p ... (1)Zawodniak w kadrze Polski. Szóste miejsce w Puchar ... (0)

Szukam zleceń z grafiki komputerowej

Szukam zleceń z grafiki komputerowej

Postautor: Gość » 1 sierpnia 2019, 08:08

Witam serdeczne jestestwem osobą niepełnosprawną Szukam mały zleceń z grafiki komputerowej Który mogłabym wykonywać w domu . Zdaje sobie sprawie ze nie jestem Dowiecznym grafikiem kompu… Ale Adobe Photoshopa znam dobrze . Nie oczekuje dużych piędzie. Wystarczy mi nawet 200 300 zł . oraz to że będę mogła nabrać jakiegoś doświadczenia w projektowaniu grafiki komputerowej . Razem z fundacją siepomaga.pl zbieram nowy wózek elektryczny . wartość takiego wózka to: 29,650 zł więc liczy się dla mnie każda dodatkowa abym tylko miała Saszę spełnić swoje morzenie. O to moja strona. https://www.siepomaga.pl/monika-smyk#wplaty Pozdrawiam i czekam na zlecenia . Monika Smyk. kontakt ze mną również malpkamisia162@gmail.com lub na fb. MonikaSmyk80 Zapraszam serdecznie .
Gość

Re: Szukam zleceń z grafiki komputerowej

Postautor: Janusz Grafiki » 5 sierpnia 2019, 08:57

W pierwszej kolejności zalecam nauczyć się dobrze pisać. Z tego typu błędami i urywanymi zdaniami nikt nie będzie Cię traktował poważnie.
200-300 zł za jakiego typu prace graficzne?
Janusz Grafiki

Wróć do Praca w regionie