Dzisiaj jest wtorek 10 grudnia 2019, imieniny: Danieli, Julii, Eulalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20772) SPORT FORUM FIRMY (5429) PRACA (35) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / -1oC
Jutropogoda
1 / -1oC
Pojutrzepogoda
0 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Golina. Umowa na rewitalizację zabytkowego parku p ... (1)Zawodniak w kadrze Polski. Szóste miejsce w Puchar ... (0)

Praca od zaraz. W dowolnym czasie.

Praca od zaraz. W dowolnym czasie.

Postautor: Janbers » 6 sierpnia 2019, 17:07

Praca od zaraz w miejscu zamieszkania. Jako dodatkowa, może być na umowę lub nie. [ w/g wyboru ] Pracujesz w dowolnym czasie w swym terenie. Zarobki bez umowy do 3 tys zł. Z umową kilkukrotnie wyższe. Dodatkowo inne wymierne korzyści. Zapewniam wszelkie informacje. https://tuszybkakasa.pl.tl/Praca-od-zaraz-.-.htm [ lub pracapewna@gmail.com ]
Janbers

Hejt dla oszusta.

Postautor: Gość » 6 sierpnia 2019, 19:04

Janbers pisze:Praca od zaraz w miejscu zamieszkania. Jako dodatkowa, może być na umowę lub nie. [ w/g wyboru ] Pracujesz w dowolnym czasie w swym terenie. Zarobki bez umowy do 3 tys zł. Z umową kilkukrotnie wyższe. Dodatkowo inne wymierne korzyści. Zapewniam wszelkie informacje. https://tuszybkakasa.pl.tl/Praca-od-zaraz-.-.htm [ lub pracapewna@gmail.com ]

Oszuście.
Czy chcesz mieć skarbówkę na łbie.
Gość

Re: Praca od zaraz. W dowolnym czasie.

Postautor: Janbers » 8 sierpnia 2019, 07:09

Proszę o kontakt osoby które jeszcze myślą, chcą bezpiecznie zarobić. '******' - proszę o nie komentowanie.
Janbers

Hejt dla oszusta.

Postautor: Gość » 8 sierpnia 2019, 12:17

Janbers pisze:Proszę o kontakt osoby które jeszcze myślą, chcą bezpiecznie zarobić. '******' - proszę o nie komentowanie.

Oszust szuka naiwnch.
Gość

Postautor: Janbers » 10 sierpnia 2019, 17:45

Jak pisałem wyżej. Normalne osoby zainteresowane pracą na umowę zapraszam do kontaktu. Takich jak wyżej raczej nie. Oni są do 'praca' Ja poszukuję ludzi którzy są w stanie myśleć. Przedstawicielstwo firmy z zarobkami do 30 tys zł miesięcznie.
Janbers

Re: Hejt dla oszusta.

Postautor: Gość » 10 sierpnia 2019, 18:01

Oszust szuka naiwnych.
Gość

Postautor: Gość » 11 sierpnia 2019, 14:52

Oszust zbiera dane aby wziąż kredyt
Gość

Postautor: Janbers » 11 sierpnia 2019, 15:36

Już rozumiem kto tu jest na forum. Nie przeszkadzam już, wiem że jesteście już jedynie tylko do praca. Szkoda że nie mu tu ludzi którzy jeszcze choć trochę myślą. [ ale tak już konkretniej, dziwi mnie też fakt że bez względu na wiedzę , wykształcenie - wszyscy płacą rachunki za prąd. Reprezentuję firmę gdzie ten prąd każdy kto posiada dom jednorodzinny może mieć całkowicie za darmo ]
Janbers

Postautor: Gość » 11 sierpnia 2019, 20:46

Janbers pisze:Praca od zaraz w miejscu zamieszkania. Jako dodatkowa, może być na umowę lub nie. [ w/g wyboru ] Pracujesz w dowolnym czasie w swym terenie. Zarobki bez umowy do 3 tys zł. Z umową kilkukrotnie wyższe. Dodatkowo inne wymierne korzyści. Zapewniam wszelkie informacje. https://tuszybkakasa.pl.tl/Praca-od-zaraz-.-.htm [ lub pracapewna@gmail.com ]

Czy chcesz aby się tobą zajęła Policja ty oszuście.
Gość

Postautor: Gość » 11 sierpnia 2019, 21:00

Janbers pisze:Już rozumiem kto tu jest na forum. Nie przeszkadzam już, wiem że jesteście już jedynie tylko do praca. Szkoda że nie mu tu ludzi którzy jeszcze choć trochę myślą. [ ale tak już konkretniej, dziwi mnie też fakt że bez względu na wiedzę , wykształcenie - wszyscy płacą rachunki za prąd. Reprezentuję firmę gdzie ten prąd każdy kto posiada dom jednorodzinny może mieć całkowicie za darmo ]

Nie jestem po studiach ale mam przebiegły umysł.
Jeszcze nie udało się żadnemu oszustowi aby wziął na mnie kredyt.
Nawet nie próbują dzwonić o PESEL lub o inne dane.
Gość

Postautor: Gość » 12 sierpnia 2019, 11:11

Opowiem wam swoją historię.... Otóż niedawno na Olx ukazało się atrakcyjne ogłoszenie o pracę w Skandynawi( super stawka,darmowe zakwaterowanie,itd.)
Podano tylko niby nazwę firmy bez nr tel a sposób aplikowania był bezpośrednio przez portal. Wysłałem im swoje cv. Oczywiście w ogłoszeniu bajerowali
że ilośc miejsc ograniczona i liczy się kolejność zgłoszeń. Po jakimś czasie na mail dostałem informację,że pomyślnie przeszedłem proces rekrutacji
i żebym im przysłał swój nr Pesel i adres zamieszkania celem przygotowania umowy o pracę. Oczywiście zapaliła mi się czerwona lampka i zupełnie
zignorowałem tę wiadomość. Za parę dni miałem telefon czy jestem zainteresowany bo mają dużo chętnych ,itd Powiedziałem temu oszustowi,żeby
mi powiedział konkretnie nazwę firmy i lokalizację zaczął sie strasznie motać ze nie pamięta że za godzinę prześle mi na mail ,przysłał mi firma faktycznie
istniała lecz po wysłaniu zapytania drogą mail do tej firmy okazało się ze firma nie przeprowadza w chwili obecnej zadnej rekrutacji a tym bardziej
nigdy nie wspólpracowała z tymi oszustami z Polski. Czujność zawsze opłaca.. Nigdy nie podawajcie nr Pesel i nie wysyłajcie skanu dowodu
bo za parę chwil może się okazać ze macie kredyt do spłacenia....
Gość

Wróć do Praca w regionie