Dzisiaj jest czwartek 19 września 2019, imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19584) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 8oC
Jutropogoda
14 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zmarł wieloletni dyrektor SP3 - Ryszard Nijakowski ... (2)Szczepionka poróżniła konińskich radnych. Zadecydu ... (4)

Uwaga na firmę PHU Trans-Gaj s.c. z Konina!

Uwaga na firmę PHU Trans-Gaj s.c. z Konina!

Postautor: Gość » 19 sierpnia 2019, 18:36

Pracownicy firmy PUH Trans-Gaj s.c. z Konina, na zlecenie WZDW w Poznaniu, podczas wykaszania chwastów przy chodniku, spowodowali pękniecie szyby w moim samochodzie, kamieniem spod ręcznej kosiarki rotacyjnej o dużej mocy. Słyszałem brzęk pękającego szkła, ale zanim stwierdziłem szkodę pracownicy się zmyli. Oczywiście szefostwo firmy uchyla się od odpowiedzialności i wypłaty odszkodowania, bo nie złapałem ich za rękę. Firma to szałaputy nie stosująca parkanów przy wykaszaniu. Nie ostrzega aby zabrać samochody z bliskiego terenu prac, które mogą być narażone na wyrzucane kamyki spod kosiarek. Ostrzegam przed korzystaniem z usług firmy, która powoduje szkody materialne w obrębie prac i potem unika odpowiedzialności. Sprawa dotyczy zgłoszenia w WZDW pod numerem ewidencyjnym WZDW.WOP.4331-158/16. Niby WZDW podeszło do sprawy poważnie, ale to tylko pozory. Zastosowano klasyczną spychologie nie brania odpowiedzialności za firmy, które w ramach zleceń wykonują pracę dla WZDW. Istnieją poważane przesłanki, że WZDW i Tran-Gaj są w kumoterskiej zmowie. Mam na to dowody (komunikat zwrotny serwera poczty), w postaci bezprawnego blokowania mojego adresu e-mail przez WZDW. Obie firmy nie odpowiadają na treść niewygodnych im e-maili. Mój fach to tropienie i zwalczanie nierzetelnych firm, portali i witryn internetowych, świadczących i reklamujących usługi w internecie. Mam ku temu wymaganą wiedzę i umiejętności, więc po wsze czasy będą mieć ze mną do czynienia. Trafiła tym razem kosa na duży kamień. Zobaczymy czy się to kumoszkom opłaci... Radzę zapamiętać mojego nicka, bo będzie szeroko znany w całym kraju. :-)

Temat z opisem sprawy był umieszczony w dziale Konin okolo 2,5 roku temu, ale komuś był nie na rękę i ostatnio załatwił jego juz wielokrotne skasowanie. Administracja forum dostanie teraz ode mnie najpierw lekką karę a jak będzie dalej kasować nie to co powinna, to sprawie portalowi LM tęgi łomot!
To ja rządzę w internecie i jeszcze niegdzie nie narodził sie taki, który by to zmienił. Tutaj też mogę to udowodnić.

Moja dewiza że co wyparuje na powrót zmaterializuje, bo u mnie nic nie ginie. :-)

Jestem expertem od wirtualu, więc zainteresowanych zapraszam do poczytania moich tekstów na ten temat, porad i instrukcji na adres chomikuj.pl/Derick64/Interia

Kara za kasowanie tematow.

Jako ekspert od wirtualu proponuje wszystkim rozsadnym ludziom tepic trolla od k.u.r.e.w i jego pomocnika Admina w sposob ktory pozbawi zyskow portal LM, moze wtedy zauwaza, ze zadarli z kims, z kim nie powinni.

Najlepsza przegladarka do konsumpcji internetowych tresci jest, szczegolnie w mobilnej wersji Yandex Browser with Protect w wersji Alfa. Yandex, oprocz Firefoxa i Kiwi Browser, to jedyna przegladarka, ktora umozliwia instalacje rozszerzen napisanych dla desktopowego Chrome z chrome.google.com/webstore a w wersji alfa takze napisanych dla Opery z addons.opera.com

Jakie rozszerzenia musimy doinstalowac? Najwazniejszym jest AdGuard AdBlocker v3.x.x, w ktorym aktywujemy wszystkie listy filtrow regul, oprocz obcojezycznych na ktore nie wchodzimy. Do tego w module Stelth Mode zalaczamy wszystkie dodatkowe opcje ochrony prywatnosci, czyli wylaczamy tez webRTC. W Mobilnym Yandex nie mamy mozliwosci wylaczenia Cookies i obrazkow, wiec instalujemy dodatek Disable Cookies i na LM wylaczamy ciasteczka (na ikonie rozszerzenia pojawi sie czerwony x). Jesli ktos chce oszczedzac mobilny pakiet danych, to instalujemy dodatek Easy Image Control i w nim wylaczmy obrazki - do tego w opcjach przegladarki wlaczamy kompresje obrazow i wideo, co przekieruje ruch na serwery posredniczace proxy Yandex. Kolejny dodatek, to Disable HTML5 Autoplay, ktorym w latwy sposob selektywnie stopujemy samoodpalajace sie wideo na portalach, co znow nam odciaza lacze. Skip Redirect, to dodatek na domeny portali grup medialnych WP i Onet, ktory niweluje przekierowania, sztucznie zwiekszajace tym cwaniakom otwarcia. Mozna tez dorzucic UserAgent&Menager, lub Random UserAgent(myli profilowanie), to na portale ktore ignoruja ustawionego mobilnego UA i wczytuja nam ciezsza wersje komputerowa, z wieksza iloscia reklam. Ostatnim proponowanym dodatkiem jest uMatrix dev. - za jego pomoca calkowicie panujemy nad ruchem sieciowym, ale jego obslugi trzeba sie nauczyc, bo defalutowo blokuje nie tylko wszystkie szpiegi firm trzecich 3rd-party, ale wiele tez 2nd-party, wiec bez recznej aktywacji polaczen nie obejrzymy np., YouTube, to tylko dla zaawansowanych internautow. Kto nie poradzi sobie z uMatrix, jest blizniaczy dodatek HTTP Switchboard, ktory nie blokuje 2nd-party, wiec dobry dla laikow.
Yandex natywnie ma szyfrowanie do publicznych hotspotow WI-FI a AdGuard ostrzega przed witrynami z Phishingiem i Malware.
Tak wyposazeni jestescie w pelni niewidzialni dla adminow i modulow analitycznych witryn i wiele wiecej. Zalecam moje rady wprowadzic w zycie. Pozdrawiam!
Gość

Fachowiec z Bożej łaski.

Postautor: Gość » 19 sierpnia 2019, 19:50

Fachowiec z Bożej łaski.
Gość

Precz trutniu!

Postautor: Derick » 19 sierpnia 2019, 20:34

Kim sie okazales w ponizszym starciu leszczu?

hejter od k.u.r.e.w pisze:
Derick pisze:
hejter od k.u.r.e.w pisze:Hejt dla anonimowego D E B I L A szukającego C H U J A do D U P Y.

Od kazdego byle c h u j a, taka ja ty podla s z u j a, lomot na jaja taki zbierze, ze dlugo nigdzie nie pojedzie na rowerze.

Chyba wezme sie za tego zwierzaka, co ma wyraz geby jak kloaka.
Wielokrotnie pysk obije i do *** natkam kije.
Zniknie jak kamfora smrod po nim i jego obora. :-D

Analfabeta chce zostać poetą.
ha ha ha

Kto analfabeta jest, czuc jak to, ze smierdzisz jak bezpanski pies.
Widac ze lubisz anal, wiec nabety sie rzuc i dildo zacznij pruc.
Nie rob z siebie takiej P I P Y, bo ci wyrosna w D U P I E i na czole polipy.
Nastepnym razem jak ci psie z laczka swisne, to wyladujesz az w plytkiej Wisle! :-D
Derick

Re: Uwaga na firmę PHU Trans-Gaj s.c. z Konina!

Postautor: Gość » 27 sierpnia 2019, 12:52

Forumowy; nagniotek; jest i tu
Gość

Postautor: Gość » 27 sierpnia 2019, 12:57

Gość pisze:Forumowy; nagniotek; jest i tu

Jesteś cwelicą.
Gość

Postautor: Gość » 27 sierpnia 2019, 15:29

Gość pisze:

Jesteś cwelicą.
nagniotek daj spokoj
Gość

Jesteś G Ó W N E M

Postautor: Gość » 27 sierpnia 2019, 23:16

Gość pisze:
Gość pisze:

Jesteś cwelicą.