Dzisiaj jest sobota 19 października 2019, imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18185) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 12oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
18 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)Piłkarska kolejka: Czy Górnik w końcu wygra na wła ... (0)

Wolontariat: redaktor(ka) portalu E-wolontariat.pl

Wolontariat: redaktor(ka) portalu E-wolontariat.pl

Postautor: Gość » 29 sierpnia 2019, 14:44

Jeśli:

Spędzasz w Internecie kilka godzin w tygodniu,
Lubisz nowe technologie i jesteś ciekawy/ciekawa, w jaki sposób mogą pomagać w zmienianiu świata na lepsze,
Interesuje cię wolontariat i jego nowoczesna forma: e-wolontariat,
właśnie ciebie poszukujemy!

Dołącz do naszego zespołu i twórz razem z nami pierwszy polski portal pokazujący, że w Internecie dzieje się dużo dobrego!

O PORTALU:

E-wolontariat.pl to pierwszy w Polsce serwis w całości poświęcony zagadnieniom wolontariatu wykonywanego za pośrednictwem Internetu. Znajdziesz tu przykłady inspirujących projektów i aplikacji, które pomagają pomagać, porady dla organizacji pozarządowych i e-wolontariuszy, wskazówki dla osób korzystających z TuDu.org.pl – platformy do e-wolontariatu – i wiele, wiele innych!

Obecnie poszukujemy wolontariuszy, którzy chcieliby sprawdzić się jako redaktorzy/redaktorki portalu.

ZADANIA:

Redagowanie portalu: publikowanie w dziale Baza Projektów (http://e-wolontariat.pl/projekty/) krótkich opisów aplikacji i projektów, które pomagają pomagać (co najmniej 1/tydz.) oraz (opcjonalnie) publikowanie artykułów w dziale „Blog”.
Tworzenie postów na stronę E-wolontariat & TuDu: Działaj w Internecie na Facebooku, promujących opisy z Bazy Projektów.
Inne - jesteśmy otwarci na twoje sugestie!
Treści publikowane będą na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa (CC BY) i będą podpisane imieniem i nazwiskiem autora.

KOGO POSZUKUJEMY?

Osoby, która:

śledzi nowinki technologiczne i potrafi wyłapywać te, które pomagają pomagać,
ma tzw. lekkie pióro,
jest energiczna, entuzjastycznie nastawiona i potrafi w ciekawy sposób zachęcać innych do włączania się w projekty społeczne.
CZAS WSPÓŁPRACY:

9 września – 30 listopada 2019 r.

DLACZEGO WARTO?

Na zakończenie współpracy uzyskasz zaświadczenie z odbycia wolontariatu i referencje.
Masz szansę podszkolić swój warsztat dziennikarski i otrzymać potwierdzenie swoich umiejętności na piśmie.
Nauczysz się obsługi narzędzi do zarządzania projektem, np. Trello, Asana.
Dowiesz się, jak kreatywnie wykorzystywać Internet.
Masz szansę uczestniczenia w wydarzeniach organizowanych przez Fundację Dobra Sieć.
Istnieje możliwość kontynuacji naszej współpracy po zakończeniu wolontariatu :)
REKRUTACJA

Jeśli jesteś zainteresowany/-a naszą ofertą, do 5 września wypełnij krótki formularz rekrutacyjny: http://bit.ly/e-wolontariat-dolacz-do-zespolu

KONTAKT

Jeśli masz pytania, daj nam znać - chętnie pomożemy!

m.kacprowicz [AT] e-wolontariat.pl
Gość

OSZUST

Postautor: Gość » 29 sierpnia 2019, 14:53

Opowiem wam swoją historię.... Otóż niedawno na Olx ukazało się atrakcyjne ogłoszenie o pracę w Skandynawi( super stawka,darmowe zakwaterowanie,itd.)
Podano tylko niby nazwę firmy bez nr tel a sposób aplikowania był bezpośrednio przez portal. Wysłałem im swoje cv. Oczywiście w ogłoszeniu bajerowali
że ilośc miejsc ograniczona i liczy się kolejność zgłoszeń. Po jakimś czasie na mail dostałem informację,że pomyślnie przeszedłem proces rekrutacji
i żebym im przysłał swój nr Pesel i adres zamieszkania celem przygotowania umowy o pracę. Oczywiście zapaliła mi się czerwona lampka i zupełnie
zignorowałem tę wiadomość. Za parę dni miałem telefon czy jestem zainteresowany bo mają dużo chętnych ,itd Powiedziałem temu oszustowi,żeby
mi powiedział konkretnie nazwę firmy i lokalizację zaczął sie strasznie motać ze nie pamięta że za godzinę prześle mi na mail ,przysłał mi firma faktycznie
istniała lecz po wysłaniu zapytania drogą mail do tej firmy okazało się ze firma nie przeprowadza w chwili obecnej zadnej rekrutacji a tym bardziej
nigdy nie wspólpracowała z tymi oszustami z Polski. Czujność zawsze opłaca.. Nigdy nie podawajcie nr Pesel i nie wysyłajcie skanu dowodu
bo za parę chwil może się okazać ze macie kredyt do spłacenia....
Gość

Wróć do Praca w regionie