Dzisiaj jest piątek 3 lipca 2020, imieniny: Anatola, Jacka, Ottona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17923) SPORT FORUM FIRMY (5502) PRACA (32) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 14oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
21 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Górnik z licencją na grę w III lidze. Skład ligi j ... (0)Malanów. To 13 lokalizacja punktu wymazowego w Wie ... (0)

Nabór | Laboratorium miejskie

Nabór | Laboratorium miejskie

Postautor: Gość » 22 września 2019, 14:57

Muzeum POLIN zaprasza do udziału w projekcie "Laboratorium miejskie", podczas którego przyjrzymy się architektonicznemu dziedzictwu modernizmu.

Wychodząc od modernistycznych wizji architektonicznych Gdyni i Tel Awiwu, zadamy pytanie o stan i obecność międzywojennego i powojennego modernizmu w Warszawie - mieście, w którym prezentowana będzie wystawa "Gdynia – Tel Awiw".

Projekt zakłada spotkanie środowiska artystów i artystek, aktywistów i aktywistek, badaczy i badaczek modernizmu oraz pasjonatów i pasjonatek Warszawy we wspólnym namyśle nad architektonicznym dziedzictwem modernizmu, ale też – przede wszystkim – nad współczesną żywotnością modernistycznych idei, nad wpływem projektowania na życie społeczne, nad tym, jak czerpiąc z tych doświadczeń możemy poprawić życie w mieście dziś.

"Laboratorium miejskie" jest otwarte również dla wszystkich zainteresowanych wizją "miast szczęśliwszych" mieszkańców i mieszkanek stolicy.

Program obejmuje dyskusje, warsztaty, spacery miejskie oraz finałowe działanie z zakresu artywizmu (art & activism) otwarte dla szerokiej publiczności. Gośćmi laboratorium będą m.in. prof. Marta Leśniakowska, varsavianista Grzegorz Mika, grupa artystyczna Centrala.

Projekt obejmuje ok. 30 godzin bezpłatnych zajęć z zakresu idei modernizmu, architektury Gdyni, Tel Awiwu i Warszawy, wpływu projektowania na życie społeczne, z odwołaniem do praktyk artystycznych i studiów miejskich.

Spotkania będą odbywały się w soboty i niedziele (ok. 4 godzin dziennie):

13 października 2019
16-17 listopada 2019
30 listopada-1 grudnia 2019
14-15 grudnia 2019
11-12 stycznia 2020
18-19 stycznia 2020 - finał
Projekt opiera się na procesie grupowym, konieczny jest udział w całym cyklu (możliwe jest opuszczenie maksymalnie 2 spotkań).

Zgłoszenia na adres *mkonopka2@polin.pl* przyjmowane są do 25 września lub do wyczerpania limitu miejsc. W zgłoszeniu prosimy o:

kilka słów o sobie oraz
informację, dlaczego jest Pani/Pan zainteresowana/y udziałem w projekcie.
Zapisy i informacje: mkonopka2@polin.pl, tel. +48 22 47 10 354

Projekt towarzyszący wystawie „Gdynia – Tel Awiw”

Patronat: Magazyn Miasta
Gość
 

Re: Nabór | Laboratorium miejskie

Postautor: Gość » 22 września 2019, 15:15

Hejt dla oszusta wyłudzającego dane.
Gość
 


Wróć do Praca w regionie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości