Dzisiaj jest czwartek 22 kwietnia 2021, imieniny: Leona, Kai, Heliodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17694) SPORT FORUM FIRMY (5597) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 3oC
Jutropogoda
8 / 1oC
Pojutrzepogoda
9 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wystawa oryginalnych prac Marca Chagalla w Muzeum ... (0)Wierzbinek.Konkurs na wiosenne inspiracje z książk ... (0)

Taksówkarz dworzec

Taksówkarz dworzec

Postautor: Anna 90 » 27 listopada 2020, 10:47

Jakie macie opinie o taksówkarzach konińskich.Ja ostatnio jechałam z dworca z takim starszym siwym panem, samochodem ciemnym Kia i smrod w aucie był nie do zniesienia.Ten pan to chyba sie nie myje.Dramat.Wiecej z nim nie pojade.
Anna 90

Re: Taksówkarz dworzec

Postautor: Berti » 9 grudnia 2020, 16:31

Potwierdzam.Pan ma problemy z higiena.Wstyd
Berti

Postautor: Gość » 21 stycznia 2021, 00:27

Niewiem czy chodzi o tego samego pana bo nie mam orientacji czy tylko jedna taka kia tam jeździ ale jesli to ten sam ktory mnie wiózł to dodam tylko że specjalnie wolno jeździ aby jak najwiecej pasażera skasować.A o zapachu nawet już nie wspomne bo brak słów.
Gość

Postautor: Gość » 21 stycznia 2021, 19:22

nie poru..asz sobie bracie kiey go..em smierdza gacie
Gość

Postautor: Gość » 9 lutego 2021, 16:41

Prosze nie smiejcie sie z tego pana.Znam go osobiście bo to kolega z taxi.On jest chory i ma problemy z nietrzymaniem gazów.Pozdrawiam kolegow taksówkarzy
Gość

Postautor: Gość » 10 lutego 2021, 14:36

Właśnie, najprościej się śmiać niż spróbować zrozumieć... Taki prosty, niestety, nasz Naród.
Gość

Wróć do Praca w regionie