Dzisiaj jest niedziela 18 kwietnia 2021, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18071) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 9oC
Jutropogoda
15 / 9oC
Pojutrzepogoda
11 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (7)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

Chcesz pomagać, ale brak Ci czasu?

Chcesz pomagać, ale brak Ci czasu?

Postautor: Gość » 31 grudnia 2020, 19:31

Jesteśmy fundacją, która od lat wspiera osoby chore onkologicznie i ich bliskich. Zajmujemy się wspieraniem zbiórek oraz promocją profilaktyki i zdrowego trybu życia, aby chorych osób trafiało do nas coraz mniej.

Ilość osób, które mamy pod opieką stale się powiększa i mamy coraz mniej możliwości skutecznie promować każdą zbiórkę - a często pieniądze dla naszych Podopiecznych to droga do wyzdrowienia lub poprawy trudnych warunków życiowych. Dlatego potrzebujemy pomocy przy promocji online zbiórek i treści fundacji, aby docierać do coraz szerszego grona darczyńców. Przy dotarciu do 100 tys. osób - już każda złotówka robi różnicę!

Wiemy, że możesz mieć mało czasu, dlatego proponujemy wolontariat w indywidualnych godzinach - to przecież i tak wsparcie zdalne. Zależy nam jedynie na regularnym kontakcie z fundacją (w celu ustalenia zasad, doprecyzowania możliwości oraz cotygodniowym feedbacku odnośnie dotarcia) oraz na tym, aby dana zbiórka miała stałe wsparcie. Optymalnie gdybyś mógł wspierać nas długodystansowo.

Szukamy osób zaangażowanych, odpowiedzialnych i sumiennych - które ukończyły 13 lat i co tydzień będą mogły poświęcić czas na udostępnianie treści o zbiórkach na social mediach. Zależy nam na kreatywności i samodzielności w wymyślaniu optymalnych dróg dotarcia do lokalnych i większych społeczności.

Dla naszych wolontariuszy przewidujemy:

wsparcie Koordynatora Wolontariatu oraz Koordynatora ds. Komunikacji i Marketingu,

dla osób z Warszawy i Katowic (i wszystkich, którzy będą mieli chęć/możliwość dojechać) regularne spotkania integrujące :),

pakiet informacji pogłębiających wiedzę o profilaktyce chorób onkologicznych,

pakiet informacji pogłębiających wiedzę o chorobach onkologicznych,

w razie potrzeby indywidualne telefoniczne wsparcie psychologiczne

zaświadczenie i/lub referencje.

Fundacja jest w trakcie realizacji wewnętrznego programu rozwoju wolontariatu, który jest współfinansowany ze środków Miasta St. Warszawy.


Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja "Znajdź Pomoc"
Imię i nazwisko:
Michalina Perzanowska
Strona internetowa:
http://www.znajdzpomoc.pl
E-mail:
m.perzanowska@znajdzpomoc.pl
Gość
 

Wróć do Praca w regionie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości