Dzisiaj jest czwartek 22 kwietnia 2021, imieniny: Leona, Kai, Heliodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17693) SPORT FORUM FIRMY (5597) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 3oC
Jutropogoda
8 / 1oC
Pojutrzepogoda
9 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wystawa oryginalnych prac Marca Chagalla w Muzeum ... (0)Wierzbinek.Konkurs na wiosenne inspiracje z książk ... (0)

Fugo

Re: Fugo

Postautor: on_taki nijaki » 12 lutego 2021, 03:21

1. Niewiarygodne jest podejście Lekaro do tematu, stosunkowo ignoranckie. Bardzo brzydkie!

2. Skoro Likwidator ma być Prezesem spółki którą sprzedaje, to ewidentnie jest coś nie tak. Układ jakiś? Brak umiejętności znalezienia dobrego zarządzającego przez Lekaro?

3. Dopóki Likwidator jest w Fugo, wizerunek się nie poprawi. Informacja o poczynaniach P. Tomasza P. dotarła do całego Konina - do ludzi pracujących w innych firmach, urzędach (czyt. m.in dzięki Odkrywkowo, ale nie tylko)
Nie ma zadnej szansy dla niego. Miał? Nie skorzytał. Był jeszcze gorszy, bo obrósł w piórka otrzymując stanowisko wiceprezesa (btw nie mieli kogo to wzięli tego, tamtemu na R. nie chcialo sie w Koninie siedziec bo miał Famach, a ten - nie mial do kogo wracac to zostal tu, zeby zapomniec wyskoki swoje w Katowicach)

4. My Lekaro nie zapomnimy Wam tego zlekceważenia nas. Nazywajac to po roboczemu: OKEWAJĄC NAS!

5. Reklame juz sobie zrobiliscie i co by sie nie stalo, dopoki ten Pan tutaj bedzie, opinia o Lekaro bedzie TYLKO NEGATYWNA.

6. Lewe interesy z Likwidatorem? Brawo! Juz na wstępie jestescie SPALENI.
on_taki nijaki

Postautor: On_taki nijaki » 12 lutego 2021, 03:24

on_taki nijaki pisze:1. Niewiarygodne jest podejście Lekaro do tematu, stosunkowo ignoranckie. Bardzo brzydkie!

2. Skoro Likwidator ma być Prezesem spółki którą sprzedaje, to ewidentnie jest coś nie tak. Układ jakiś? Brak umiejętności znalezienia dobrego zarządzającego przez Lekaro?

3. Dopóki Likwidator jest w Fugo, wizerunek się nie poprawi. Informacja o poczynaniach P. Tomasza P. dotarła do całego Konina - do ludzi pracujących w innych firmach, urzędach (czyt. m.in dzięki Odkrywkowo, ale nie tylko)
Nie ma zadnej szansy dla niego. Miał? Nie skorzytał. Był jeszcze gorszy, bo obrósł w piórka otrzymując stanowisko wiceprezesa (btw nie mieli kogo to wzięli tego, tamtemu na R. nie chcialo sie w Koninie siedziec bo miał Famach, a ten - nie mial do kogo wracac to zostal tu, zeby zapomniec wyskoki swoje w Katowicach)

4. My Lekaro nie zapomnimy Wam tego zlekceważenia nas. Nazywajac to po roboczemu: OKEWAJĄC NAS!

5. Reklame juz sobie zrobiliscie i co by sie nie stalo, dopoki ten Pan tutaj bedzie, opinia o Lekaro bedzie TYLKO NEGATYWNA.

6. Lewe interesy z Likwidatorem? Brawo! Juz na wstępie jestescie SPALENI.

Zapomnialbym:
Czas Wasz sie skonczyl jak tylko uslyszelismy info o pozostaniu jeszcze pana Tomasza P.
Jestescie podobnie jak i on- NIEGODNI marki FUGO
On_taki nijaki

Postautor: AnulaPtas » 12 lutego 2021, 03:30

Byłam świadkiem jak panie w urzędzie pracy poczytywaly to forum. W kigu też. Ilość odsłon mówi sama za siebie chyba ponad 300 Tysięcy było zanim usunęli. Słyszałam ze napisali też list o interwencje.
AnulaPtas

Postautor: Andzia_K » 12 lutego 2021, 11:31

AnulaPtas pisze:Byłam świadkiem jak panie w urzędzie pracy poczytywaly to forum. W kigu też. Ilość odsłon mówi sama za siebie chyba ponad 300 Tysięcy było zanim usunęli. Słyszałam ze napisali też list o interwencje.

Do władz miasta to dotarło nawet! Bylam w szoku! Prezydenci też mają swiadomosc kim jest Pan Tomasz Parz. Likwidator.
Andzia_K

Postautor: Kowalski_A » 12 lutego 2021, 16:35

mysle, ze cale miasto juz wie bo posty dotyczace owego pana byly na wielu grupach, teraz ten dziwny uklad LEKARO -LIKWIDATOR jest na językach
szemrane ukladziki
ze to lekaro nie wstydzi sie tego pana
zaden szanujacy sie wlasciciel po takiej ilosci negatywnych wypowiedzi - nie zgodzilby sie by taki ktos zarzadzal nowa firma nawet na krotko

ja bym sie zapadl pod ziemie bedac wlascicielem lekaro
a i jeszcze to ze wladze wiedza i wiele innych instytucji
straszne
Kowalski_A

Postautor: Gość » 12 lutego 2021, 17:30

Kowalski_A pisze:...ja bym sie zapadl pod ziemie bedac wlascicielem lekaro

Dlatego jesteś wyrobnikiem, a nie właścicielem.
Gość

Postautor: Kowalski_A » 12 lutego 2021, 17:50

Gość pisze:

Jestem tez wlascicielem, wiec ja osobiscie nie chcialbym miec takiego szona
Kowalski_A

Postautor: Maine » 12 lutego 2021, 19:11

Kowalski_A pisze:
Gość pisze:

Tak jesteś swoich majtek

Jestem tez wlascicielem, wiec ja osobiscie nie chcialbym miec takiego szona
Maine

Postautor: Kowalski_A » 12 lutego 2021, 19:26

NO NA PEWNO NIE GRUBEGO MAJTEK.
Nie chcialbym. Lekaro majtek tez nie bo i Likwidator i to zalosne lekaro sa siebie warci. Tamci tak jak i on nie szanuja swoich ludzi.

A Ty nie kozacz bo sie zdziwisz.
Kowalski_A

Postautor: Winyl » 12 lutego 2021, 19:41

Kiedyś to bylo forum można było poczytać ciekawe wpisy o zakladzie a teraz jedna a góra dwie osoby jak zdarta płyta wkoło to samo
Winyl

Postautor: Maine » 12 lutego 2021, 19:43

Kowalski_A pisze:NO NA PEWNO NIE GRUBEGO MAJTEK.
Nie chcialbym. Lekaro majtek tez nie bo i Likwidator i to zalosne lekaro sa siebie warci. Tamci tak jak i on nie szanuja swoich ludzi. Mnie to dziwi że tak mądra inteligentna oczytana osoba zająca się na prawie pracy siedzi bez pracy

Maine

Postautor: kowalski_a » 12 lutego 2021, 19:48

Maine pisze:
Kowalski_A pisze:NO NA PEWNO NIE GRUBEGO MAJTEK.
Nie chcialbym. Lekaro majtek tez nie bo i Likwidator i to zalosne lekaro sa siebie warci. Tamci tak jak i on nie szanuja swoich ludzi. Mnie to dziwi że tak mądra inteligentna oczytana osoba zająca się na prawie pracy siedzi bez pracy

No wybacz ale jest cos takiego jak? WLASNA DZIALALNOSC :-) ale Ty taki inteligentny wiec to nie dla Ciebie. Nie dorabiaj inteligentny ideologi bo sie spocisz.

Nawet masz problem z wpisami
kowalski_a

Postautor: PŁYCIAK » 12 lutego 2021, 19:54

Czopek podobno bedzie zarzadzal handlem, produkcje mu zabrali ;-)
PŁYCIAK

Postautor: Misiael » 13 lutego 2021, 02:08

PŁYCIAK pisze:Czopek podobno bedzie zarzadzal handlem, produkcje mu zabrali ;-)

Czopek 1 (Chudy) i Czopek 2 (Gruby) sie dogadaja. Czopek 1 bedzie handlowcem, a Czopek nr 2 chwilowym Prezesem - shit az ciezko to slowo na P przechodzi przez gardlo.
Mam tylko zle opinie o nim. Czopek to latami wslizgiwal sie w tylki zarzadzajacym, ale Czopek nr 2 to bajerowal ze nie nie on te łyse i długie to by powybijal stad.
No jednak w efekcie postanowil i on sie wslizgnac w tylek i lysemu i dlugiemu i tym nowym lekaro-skim ludzikom, ktorzy g... za przeproszeniem wiedza
Firemka rodzinna spalona juz na starcie razem z Grubym Czopkoem nr 2. Spartolili robote juz na poczatku, wiec opinie maja juz na miescie: nieuczciwych kombinatorow
Misiael

Postautor: Gość » 14 lutego 2021, 23:37

Mieszkam obok Czopka i potwierdzam ze on nawet w Wilkowie to ma fatalna reputacje u sasiadow chodz probuje sie przymilac to kazdy wie jaki z niego czlowiek.
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Praca w regionie