Dzisiaj jest czwartek 13 maja 2021, imieniny: Serwacego, Ofelii, Roberty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16573) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (78) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 13oC
Jutropogoda
18 / 11oC
Pojutrzepogoda
15 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Mustang ma szansę na drugie mistrzostwo Polski. Fi ... (1)Konin. Na Warszawskiej pożar samochodu. Dym widocz ... (3)

Nabór do Programu Doskonalenia Badań Ewaluacyjnych

Nabór do Programu Doskonalenia Badań Ewaluacyjnych

Postautor: Gość » 18 lutego 2021, 12:19

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego uruchamia Program Doskonalenia Badań Ewaluacyjnych w obszarze projektów projektów wspierających zatrudnienie i przedsiębiorczość młodzieży. Program realizowany jest w ramach projektu “Youth Impact” finansowanego ze środków Funduszu na Rzecz Zatrudnienia Młodzieży z Funduszy Norweskich i EOG powołanych przez Islandię, Norwegię i Liechtenstein. Jego adresatami są osoby do 35 r.ż., które chciałyby przeprowadzić ewaluację projektu wspierającego zatrudnienie lub przedsiębiorczość młodzieży i uzyskać dofinansowanie kosztów swojej pracy w tym zakresie. Więcej o projekcie Youth Impact i naszym podejściu do ewaluacji można przeczytać na stronie https://www.youth-impact.eu, a także w naszym Narzędziowniku Ewaluacyjnym https://www.youth-impact.eu/pl/toolkit_pl/

Osoby zainteresowane zapraszamy do złożenia wniosku, w którym zawarta będzie koncepcja i plan ewaluacji oraz CV. Po zakwalifikowaniu do Programu, jego uczestnicy będą zobowiązani do przeprowadzenia ewaluacji według złożonej przez nich koncepcji i planu.

Przedstawiane przez kandydatów propozycje przeprowadzenia ewaluacji mogą być prowadzone przez dowolną instytucję/organizację. Istotne jest, aby dotyczyły wspierania zatrudnienia lub/i przedsiębiorczości młodzieży (w tym np. z grupy NEET, osób z niepełnosprawnościami lub innych grup defaworyzowanych).
Dopuszczamy wszelkie typy ewaluacji, ale będziemy preferować ewaluację wpływu a także ewaluacje prowadzone w sposób partycypacyjny.

OFERUJEMY
Fundacja zapewni uczestnikom Programu wsparcie merytoryczne (w miarę potrzeby) oraz finansowanie uzasadnionych kosztów pracy ewaluatora w łącznej kwocie nie przekraczającej 2300 EUR brutto (wypłacone w PLN według średniego kursu miesięcznego Komisji Europejskiej ze strony Infor Euro). Nakład pracy ewaluatora musi wynikać z planu ewaluacji przedstawionego przez uczestnika i zaakceptowanego przez recenzentów.
Dopuszczane jest realizacja ewaluacji w parach, jeśli zakres ewaluacji uzasadnia potrzebę realizacji badania przez 2 osoby (w takim wypadku każda z nich otrzyma wynagrodzenie stosownie do nakładów pracy uwzględnionych w planie ewaluacji, a suma nie może przekroczyć równowartości 4600 EUR brutto).

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATÓW:
• doświadczenie w prowadzeniu badań w tym, w zakresie zbierania i analizy danych (zarówno ilościowych, jak i jakościowych) oraz przygotowywaniu raportów i rekomendacji
• dobra znajomość języka angielskiego
• posiadanie co najmniej tytuł licencjata lub jego odpowiednika
• nie więcej niż 35 lat.

SPOSÓB ZŁOŻENIA WNIOSKU I TERMINY
Formularz (dostępny TUTAJ) https://form.jotform.com/210461305827349 wraz z załączonym CV należy wysłać do dnia 16 marca 2021 r.

Ogłoszenie listy osób, które uzyskały dofinansowanie do 5 kwietnia 2021 r.
Czas na przeprowadzenie ewaluacji według przedłożonej przez wnioskodawcę koncepcji: 1.04.2021 - 31.03.2022 r.
W przypadku konieczności dłuższego okresu prowadzenia ewaluacji mogą zostać zaakceptowane wnioski oferujące przygotowanie w ww. okresie jedynie koncepcji, planu, narzędzi i raportu z części zrealizowanych działań ewaluacyjnych, jednak pod warunkiem, że aplikujący dostarczy deklarację dokończenia realizacji ewaluacji, podpisaną przez wnioskodawcę i organizację realizującą ewaluowany projekt.
Dodatkowe wyjaśnienia można uzyskać pisząc na adres: yi@frdl.org.pl
Gość
 

Wróć do Praca w regionie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości