Strona 1 z 1

Motion Designer

Post: 1 marca 2021, 09:04
autor: Gość
Profil stanowiska: Rekrutujemy dla młodej firmy, specjalizującej się w tworzeniu grafiki na potrzeby animacji. Poszukujemy pracownika na stanowisko Motion Designer (Animator).

Wymagania: posiadanie własnego komputera pozwalającego na efektywną pracę, dobra znajomość programu Adobe After Effects, motywacja do pracy, biegła znajomość obsługi komputera, posiadanie własnego portfolio, posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy: umowę o pracę, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych, pensję 4-5 tyś. PLN brutto miesięcznie, pracę w 100% zdalną.

Miejsce pracy: Praca zdalna

Uwagi: Prosimy o aplikowanie przez formularz, który znajduje się w linku https://apply.rekruteo.com/1KU9D9QInlNze863tWi4gn22kcJ8SojI bądź wysyłając CV na adres barbara.potempa@ipartnerzy.pl W CV należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych o następującej treści „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, w postaci informacji umieszczonych w CV przez Fundację Edukacji Informatycznej dla potrzeb projektu. Wzmiankowane dane będą także udostępniane na drodze odpowiednich umów powierzenia naszym Providerom, w szczególności Migtel Sp. Z o.o. oraz BPO Network Sp. Z o.o., a także innym zaufanym partnerom w celach prowadzenia projektów rekrutacyjnych.” Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.