Dzisiaj jest środa 20 listopada 2019, imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19800) SPORT FORUM FIRMY (5416) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 10oC
Jutropogoda
10 / 9oC
Pojutrzepogoda
8 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Parking przy ul. Przemysłowej będzie jutro ... (0)Nowa miotła nie pomogła. Górnik po jesieni w stref ... (0)

zdumiewająca wróżka prawdziwy dar przepowiedni szok dobra

Re: zdumiewająca wróżka prawdziwy dar przepowiedni szok dobr

Postautor: wawaki » 25 czerwca 2014, 06:18

Pozdrawiam wszystkich. ............sprawdzona i rzetelna wrózka..................Kazdy ma prawo wierzyć temu, ale ja nikomu nie wierzę, bo nawet sobie- nie wierzę wróżce też............ Oby sie spełnily Wasze marzenia.......
wawaki
Nowy

Postautor: durti » 25 stycznia 2015, 18:09

Prawie jak wróżbita ******
durti
Początkujący

Postautor: miamia » 2 lutego 2015, 19:04

Osobiście polecam wróżkę Faride, to jej mail: wrozka.farida@gmail.com. Korzystłam okolo 3 miesiecy temu, wrozba trafna, 90 procent sie sprawidzilo do tej pory. Bardzo sympatyczna i ciepla osoba,polecam z czystym sumieniem.
miamia

Postautor: durti » 27 lutego 2015, 21:42

a droga taka wróżka??
durti
Początkujący

Postautor: ewelinall » 2 marca 2015, 20:44

a wrozka ewa ? skad namairy na nia ?? co mysliscie o wrozce lilith black moon?
ewelinall

Postautor: renata s » 2 marca 2015, 20:45

co mozecie powiedziec o wrozce vitalissa z torunia
renata s

Postautor: malla90 » 22 marca 2015, 12:42

Bardzo interesujący wątek. Ja się przyznam, że boję się wróżb, bo to jest trochę tak, że sugestia powoduje czasem jakieś działania. Wierzę natomiast, że niektórzy mają taki dar.
malla90
Nowy

Postautor: harpun » 10 lipca 2015, 18:18

To takie przykre, kiedy tarot wykorzystywany jest wyłącznie do dywinacji. Dlaczego chcecie znać swoją przyszłość zamiast po prostu zrozumieć możliwości, którymi dysponujecie? Moim zdaniem wróżby tego rodzaju bardzo dobrze się sprawdzają względem osób leniwych i niezbyt chętnych do samodzielnego myślenia. Ale to tylko moje zdanie.
harpun
Nowy

Postautor: ebkjcb » 8 sierpnia 2015, 17:35

WROZE SOBIE U ZINAIDY I NIE NARZEKAM,SPRAWDZA SIE PO CZASIE,RAZ SZYBCIEJ RAZ POZNIEJ,ALE KONIEC KONCEM WYCHODZI NA TO,ZE MIALA RACJE
ebkjcb

Postautor: Stasia.C » 2 marca 2016, 21:49

Ostatnio kontaktowałam się z wróżką Vitalissą. Akurat dzwoniłam do niej, od tej osoby czuć wspaniałą aurę, wróżba trwała ponad godzinę, mogłam dopytać się o wszystko. Na prawdę podniosła mnie na duchu. Polecam !!!
Stasia.C

Postautor: sylryb4087 » 26 marca 2016, 11:01

W wróżki nigdy nie uwierzę... Tylko ja mam kontrolę nad swoim życiem!
sylryb4087
Nowy

Postautor: UrszulaFretka » 4 lipca 2017, 16:17

Bardzo dobrą wróżką jest Dafne - Byłam u niej i pojawiam się regularnie co kilka miesięcy. Jest ciepła, przyjazna, pomoże rozwiązać problem albo mu zapobiec. Nie wyciąga kasy "za nic". Sesja u niej jest oczyszczająca. Polecam. U mnie to co mówi spełnia się niemalże co do dnia. Najlepiej dzwonić: 794 546 417

Oferuje pracę zdalną jak i osobistą, a także możliwość wykupienia pakietu pytań... Dzięki niej udało mi się przejść przez parę poważnych problemów. Uwierzyłam w Tarota dzięki niej.
UrszulaFretka

Postautor: agaagata » 2 listopada 2017, 22:24

Ja miałam problemy z zaufaniem do swojego faceta. On zawsze mi mówił, że nie mam się o co martwić, że zaczynam przesadzać itd.
Nie wierzyłam mu, czułam się jak wariatka, wciąż go podejrzewałam.
Byłam już naprawdę zdesperowana, nie wiedziałam co zrobić.
W końcu zadzwoniłam do wróżki w tej sprawie. Szczerze mówiąc to sama myślałam, że niewiele to pomoże. Jednak ona mi wszystko powiedziała! Doradziła jak, gdzie, i kiedy go przyłapać, no i się udało! Wszystko było tak jak powiedziała, bydlak jeszcze próbował mi wszystko "wyjaśnić"... A ta dziw** jeszcze miała uśmieszek na twarzy! Normalnie myślałam, że ją zabiję!!!
To było okropne, ale cieszę się, że skorzystałam z wróżki, bo inaczej pewnie wciąż bym była z tym sk**** co mnie zdradzał i wariatkę ze mnie robił!!!
Jeśli ktoś chce wiedzieć to była to wróżka pod numerem 708777127 i potem trzeba wpisać wewnętrzny 525, bo inaczej to chyba połączy z kimś innym. Na lodówce mam karteczkę z jej numerem w razie czego!
Nie pamiętam ile płaciłam za połączenie, ale mówią na początku rozmowy. Tragedii z ceną nie było, jedyna tragedia to mój były i mam nadzieję, że dostanie to na co zasługuje!!
agaagata

Postautor: zabczynska » 9 listopada 2018, 08:39

Witam. Pewnego gorszego dnia zdecydowała się na postawienie tarota. Skorzystałam z https://www.niemartwsie.pl/ - tarocista Ewa. Na początku podchodziłam do tego sceptycznie, ale z czasem zaczęłam się przekonywać. Do tej pory korzystam ze stawiania tarota, chodź podchodzę do tego z dystansem. Nie zawsze jest to co chciałabym usłyszeć ale zawsze daje mi to impuls do działania :) Polecam
zabczynska

Postautor: ManeRamo » 18 października 2019, 21:00

Polecam tarocistkę Dafne. Używa nie tylko kart tarota, pracuje z energią, doskonale "czuje człowieka". Ma prawdziwy dar, jest bardzo ciepłą osobą. Jej rozkłady bardzo mi pomogły w czasie kryzysu, sprawdzają się w niemal 100%. Pozwoliła mi odkryć wiele prawdy o sobie. Można się umówić osobiście, ale przyjmuje też zdalnie. Przy wizycie osobistej można poznać jej magicznego kota ;) Numer telefonu:794546417 mail: dafnesamuela@gmail.com
ManeRamo

Poprzednia

Wróć do Zjawiska paranormalne