Dzisiaj jest sobota 8 maja 2021, imieniny: Stanisława, Lizy, Dezyderii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17233) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (72) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 4oC
Jutropogoda
12 / 11oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wilki nadal niepokonane. W sobotę remis z Polonią ... (0)Własnymi siłami MOSiR wyremontował szatnię i łazie ... (0)

zJAWY NA AUTOSTRADZIE...

Re: zJAWY NA AUTOSTRADZIE...

Postautor: Gość » 6 lutego 2013, 18:40

kamikol pisze:Aż gęsiej skórki dostałam na samą myśl. A tak trochę zmienię temat czy to prawda że temperatura spada jak przychodzą do nas duchy.

podobno kiedy duchy przychodza swieze ogorki robia sie kiszone
Gość

Postautor: szybki lopez » 20 lutego 2013, 20:50

No i stało się ! Ujrzałem zjawę właśnie w tych okolicach!
Jak ją zobaczyłem dostałem gęsiej skórki!!!
Jej twarz była ochydna - wręcz przerażająca!
Później zjawa wlepiła mi mandat i odjechała srebrnym Passatem ...
HORROR!
szybki lopez

Postautor: Gość » 15 marca 2013, 22:00

A ja wam coś teraz powiem, już dawno czytałem ten temat na forum i ostatnio miałem okazję wracać z Koła tą autostradą ok godz 23 i więcej tamtędy nie pojadę. jechałem sam i w pewnym momencie poczułem w samochodzie taki zimny podmuch, że aż gęsia skóra mi się zrobiła i włosy mi dęba stanęły i wtedy sobie przypomniałem o tym temacie. Coś w tym musi być.
Gość

Postautor: lida83 » 6 lipca 2013, 22:56

Gość pisze:A ja wam coś teraz powiem, już dawno czytałem ten temat na forum i ostatnio miałem okazję wracać z Koła tą autostradą ok godz 23 i więcej tamtędy nie pojadę. jechałem sam i w pewnym momencie poczułem w samochodzie taki zimny podmuch, że aż gęsia skóra mi się zrobiła i włosy mi dęba stanęły i wtedy sobie przypomniałem o tym temacie. Coś w tym musi być.

To klimatyzacja :)
lida83
Nowy

Postautor: duszek.kacperek » 23 lipca 2013, 19:18

Witam wszystkich :-) czytalem to forum od samego poczatku z zaciekawieniem wierze w to co tu piszecie od zawsze mialem doczynienia z `czyms` paranosmalnym . Bardzo zaciekawila mnie wypowiedz o niemieckim cmentarzysku w weglewskich holendrach wiecie moze gdzie to jest dokladniej? Moze mi ktos wytlumaczyc gdzie to? a moze znacie wiecej takich `nawiedzonych` miejsc? Chcialbym to wszystko sprawdzic poniewaz od zawsze mnie to ciekawilo duchy i wszystko na te tematy. Slyszalem rowniez o roslinie o ktorej byla mowa na duchy,jesli znacie wiecej takich roslin czy `zaklec` sposobow na duchy ochrone przed nimi to prosze o informacje :-) pozdrawiam
duszek.kacperek

Postautor: Marcin m » 9 września 2013, 21:07

Witam.
założyłem ten temat 5 lat temu i widzę nadal zainteresowanie.również jeśli chodzi o zjawiska paranormalne.cieszę się że moderatorzy odpowiedzieli na moją prośbę o utworzenie takiej działki.no i ta telewizja... TVN.gdyby ktoś z Was miał linka do tego reportażu proszę o umieszczenieMimo wielu sceptycznych i niemiłytch wypowiedzi warto czasem bez wstydu o tym porozmawiać.sam w życiu wiele widziałem a czy świat nadprzyrodzony istnieje czy nie to już pozostawiam Waszym osądom.
Pozdrawiam
Marcin M.
Marcin m

Postautor: kier87655 » 17 maja 2014, 15:30

Ja jeżdzę autostradą codziennie w kierunku łodzi w nocy i wracam i jeszcze nic dziwnego nie widziałem
kier87655

Postautor: ilonakaminska80 » 14 grudnia 2016, 08:44

nie strasz, bo nikt tam nie będzie chciał przechodzić :)
ilonakaminska80
Nowy

Postautor: uczeń » 29 maja 2018, 14:29

ludzie tam jest zjawa kiedyś jak byla zaraza to tam na starym cmetarzu chowano ludzi chorych taka biała w kunach mieszka taka pani i ja widziala sam kiedys wpadłem w poślisk tam jest dużo wypadków pełno taka biała zjawa nawet fajna wziasc karabinek i ja zaszczelic
uczeń

Postautor: Angmar » 29 maja 2018, 20:20

Po jakiej 2 stronie? Czego? Warty? A dacie wiarę że można umrzeć i nie wiedzieć że się umarło... Materia to energia zamknięta w czasie i przestrzeni. Choć zamknięta to też nie do końca dobre słowo. A to że kusi to manifestacje '' zyjacych nie żyjących''
Angmar

Postautor: JatoJaiJa » 8 marca 2021, 21:26

Jak tam widział ktoś ostannio coś dziwnego
JatoJaiJa

Postautor: Behemot » 12 marca 2021, 18:09

Też jestem ciekaw. Chyba się tam przejadę.
Behemot
Nowy

Postautor: Kierowva » 26 marca 2021, 02:25

Od 7 lat co noc jeżdżę autostrada z Konina do Warszawy i nic nigdy nie widziałem. Pozdro
Kierowva

Postautor: Gość » 8 kwietnia 2021, 21:57

Zjawy są wśród nas
Gość

Poprzednia

Wróć do Zjawiska paranormalne