Dzisiaj jest wtorek 2 czerwca 2020, imieniny: Erazma, Marianny, Marzanny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18348) SPORT FORUM FIRMY (5493) PRACA (21) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 8oC
Jutropogoda
18 / 8oC
Pojutrzepogoda
18 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sokół Kleczew wrócił do treningów. Po blisko 2,5 m ... (0)O sytuacji ekologicznej na terenach inwestycyjnych ... (0)

Sala na 18 bez cateringu

Sala na 18 bez cateringu

Postautor: mar-szu-1999@wp.pl » 15 lutego 2019, 23:21

Dobry wieczór!
Szukam sali do wynajęcia na przyjęcie 18,zależy mi aby była to sama sala bez cateringu z dostępem ew.do kuchni. Konin i okolice. Mogą to być sale weselne,remizy,różnego rodzaje osp. Z góry dziękuję za pomoc!
mar-szu-1999@wp.pl

Re: Sala na 18 bez cateringu

Postautor: kacper-bialoblocki » 26 listopada 2019, 13:20

Nie wiem skąd jesteś ale jeśli z Białegostoku to polecam sprawdzić Rezydencję Protasy, Lipcowy Ogród i Hotel Traugutta. Piękne miejsca na organizację wesela. Byłem po kilka razy w tych miejscach i powiem Ci że ciężko o lepsze. Jedzenie wyśmienite, obsługa świetna i same sala idealne. Każda w innym stylu. Od eleganckiej po rustykalną. Jak chcesz to zajrzyj na stronę internetową i zobacz jak sale wyglądają na zdjęciach ślubnych. Kawałek za Białymstokiem jest też ładna na 200 osób. Mowa o Atlancie w Jeżewie. Dojdzie dojazd do sali ale jest tam spory hotel i trochę taniej.
kacper-bialoblocki
Nowy

Wróć do Imprezy: gdzie warto się pojawić?