Dzisiaj jest sobota 6 czerwca 2020, imieniny: Dominiki, Norberta, Laurentego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18568) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 13oC
Jutropogoda
14 / 13oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Dziewięć wiat przystankowych. Wymieniają st ... (1)Strzałkowo. Jedna osoba uwięziona w aucie. Uwolnil ... (0)

200 ZŁ DLA DZIEWCZYNY

200 ZŁ DLA DZIEWCZYNY

Postautor: On255 » 6 maja 2019, 13:28

Hej dziewczyny z tej strony fajny rozsądny chłopak myślę ze przystojny ocena zależy od was. Mam 25 lat szukam chętnej i konkretnej dziewczyny na lodzika lub przyjemność tylko ręką w aucie nic więcej nie oczekuję. Z mojej strony oczywiście dyskrecja i higiena zapewniona. Zapraszam do kontaktu ;) piotrek231994@interia.pl
On255

Re: 200 ZŁ DLA DZIEWCZYNY

Postautor: Gość » 7 maja 2019, 10:02

On255 pisze:Hej dziewczyny z tej strony fajny rozsądny chłopak myślę ze przystojny ocena zależy od was. Mam 25 lat szukam chętnej i konkretnej dziewczyny na lodzika lub przyjemność tylko ręką w aucie nic więcej nie oczekuję. Z mojej strony oczywiście dyskrecja i higiena zapewniona. Zapraszam do kontaktu ;) piotrek231994@interia.pl

2 000 zł za noc dla młodego geja

Cześć.Jestem Piotrek i mam niespełna 25 lat.Jestem homo.
Szukam 18-20 letniego aktywnego hojnie obdarzonego geja.Ja jestem pasywny i lubię głęboki oral z finałem w ustach oraz głęboki anal.Jestem niezależny finansowo i chciałbym pomóc finansowo młodemu chłopakowi,który potrafi mnie fachowo zerżnąć oralnie i analnie.
Moje namiary
piotrek231994@interia.pl
Gość

Wróć do Imprezy: gdzie warto się pojawić?