Dzisiaj jest wtorek 20 sierpnia 2019, imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18989) SPORT FORUM FIRMY (5348) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 19oC
Jutropogoda
19 / 15oC
Pojutrzepogoda
22 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trzy piłkarki Medyka Konin powołane do reprezentac ... (0)Zaproszenie na obchody 80. rocznicy wybuchu II Woj ... (0)

Masturbacja w pracy

Masturbacja w pracy

Postautor: Zjao » 12 sierpnia 2019, 18:20

Witam mam pytanie czy walicie konia w pracy, bo ja często w poniedziałek jak jestem na kacu to walę i to nawet kilka razy a że pracuję w małym punkcie obsługi z dwoma koleżankami to pała stoi mi tym bardziej, wychodzę do kibelka i trzepie sobie, myślę że dziewczyny się domyślają że to robię, ale na kacu poprosu nie panuje nad tym
Zjao

Re: Masturbacja w pracy

Postautor: Mikadu » 12 sierpnia 2019, 19:40

To jak się domyślają to zrób coś by one ci trzepały
Mikadu

Panie pedale

Postautor: Gość » 12 sierpnia 2019, 21:00

Zjao pisze:Witam mam pytanie czy walicie konia w pracy, bo ja często w poniedziałek jak jestem na kacu to walę i to nawet kilka razy a że pracuję w małym punkcie obsługi z dwoma koleżankami to pała stoi mi tym bardziej, wychodzę do kibelka i trzepie sobie, myślę że dziewczyny się domyślają że to robię, ale na kacu poprosu nie panuje nad tym

Panie pedale pie.rdol się.
Gość

Postautor: Miękka » 14 sierpnia 2019, 17:20

To masz dwie laski w pracy i trzepiesz gruchę, ja bym poprosił o to jedną z nich, opisz gdzie pracujesz i jak wyglądają dziewczyny. Może pomożemy
Miękka

Panie pedale

Postautor: Gość » 14 sierpnia 2019, 19:27

Miękka pisze:To masz dwie laski w pracy i trzepiesz gruchę, ja bym poprosił o to jedną z nich, opisz gdzie pracujesz i jak wyglądają dziewczyny. Może pomożemy

Aha. Chcesz mu ręką wytrzepać kutasa albo obciągnąć z połykiem.
Gość

Postautor: Majorka123 » 19 sierpnia 2019, 21:50

Jak wiedzą że trzepiesz to powiedz koleżance żeby w poniedziałki rozpięła bardziej bluzkę i pokazała cycki, a jak coś sięga to niech w twoją stronę wypina tyłek, to szybciej ci pójdzie w kiblu i wrócisz do swoich obowiązków hehe
Majorka123

Wróć do Intymnie